Eckhart Tolle

Bashar, Osho, Mooji, Papaji i inni

Re: Eckhart Tolle

Postprzez Calcifer » 1 lis 2015, o 23:28

"Nic rzeczywistego nie może być zagrożone. Nic nierzeczywistego nie istnieje. Tutaj tkwi boski pokój." - Pięknie powiedziane. Do mnie też trafił ten filmik, świetnie to Tolle objaśnił :)
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer

Podziękował : 223 razy
Otrzymał podziękowań: 446 razy

Postprzez Renata » 2 lut 2016, o 22:15

No i wszystko jasne :D

Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 646 razy
Otrzymał podziękowań: 846 razy

Postprzez Renata » 12 mar 2016, o 22:21

Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 646 razy
Otrzymał podziękowań: 846 razy

Eckhart Tolle (PL) - Jak przestać myśleć ?

Postprzez Madamsyllaq » 20 lip 2016, o 22:19

Może komuś się przyda :kiss
Madamsyllaq

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Eckhart Tolle (PL) - Jak przestać myśleć ?

Postprzez Nicky » 21 lip 2016, o 12:41

Muszę Wam coś powiedzieć - co do tego niemyślenia... otóż zauważyłam arcyciekawą rzecz: mianowicie po każdym "akcie niemyślenia", nie wiem jak to nazwać, to jest taki stan zawieszenia, można go troszkę porównać do stanu Alfa ale nie do końca ponieważ tutaj jestesmy w pełni świadomi i uważni... otóż za każdym razem gdy robię sobie taki ODPOCZYNEK OD MYŚLENIA, gdy po prostu nie myślę o NICZYM, siedzę/stoję/leżę, nieważne, i kontempluję Tu i Teraz, tak jakbym odczuwała całą przestrzeń wokół mnie ale nie myślami tylko bardziej zmysłami, wówczas po takiej "przerwie" następuje wysyp niespodzianek z Vortexu.
To wygląda tak: myślę intensywnie, myślę.... i nic się nie dzieje a ja się wkurzam :) Przestaję myśleć... i nagle bum!!! Dzieje się.

Spróbujcie tego kochani. To jest takie bycie w pustce, odczuwanie jednocześnie całego wszechświata i każdego jego nawet najdrobniejszego elementu typu listek, mrówka. Po takiej sesji samego z sobą NA BANK coś dobrego się Wam wydarzy.
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 272 razy

Postprzez Black » 21 lip 2016, o 13:14

Nicky, to o czym piszesz to świadoma alfa. Nieświadoma to taka, której nie kontrolujesz, odpływasz. To, o czym piszesz to świadoma, kontrolowana alfa, czyli zejście fal mózgowych do odpowiedniej częstotliwości. Oprócz alfy jest także beta, delta, gamma i epsilon. Twój opis to właśnie alfa. Ale więcej pewnie powiedzą damy po Silvie. Ja to wiem akurat z neurospychologii ;)

PS Właśnie mój partner mi dopowiedział, że na świadomej alfie to możesz nawet jeść obiad czy rozmawiać z kimś. Po prostu "nadajesz" ze swoją podświadomością na tym samym poziomie.
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Za ten post autor Black otrzymał podziękowanie od
Nicky
Black

Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 522 razy

Postprzez Nicky » 21 lip 2016, o 13:21

Tak, całkiem możliwe że to świadoma Alfa!! W każdym razie kocham ten stan i za każdym razem gdy w niego wpadam, to potem dzieją się super rzeczy <3 Tak więc polecam serdecznie wszystkim przyciągaczom - wpadajcie w świadomą alfę kiedy tylko możecie, to działa!! :)
Nicky

Postprzez emilia87 » 21 lip 2016, o 15:29

Swiadome czyli wyobrazanie sobie konkretnych sytuacji,miejsc ,rozmowy zkims z otwartymi oczami?
Jesli tak to ja tak mam wiele razy wciagu dnia bedac gdzides wyobrazam sobie ze jestem gdzie indziej np bedac wpracy wyobrazam sobie przenosze sie zejestem u kogos wdomu Bedac w domu przenosze sie na spacer zkims Rozmawiam czasami wewnetrznie czasami zewnetrznie to budzi przewaznie naturalane emocje nie zawsze pozytywne ale to wlasnie moze odtworzyc sie wrzeczywistosci;)
emilia87

Podziękował : 66 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Postprzez cittadina » 21 lip 2016, o 17:36

Tak, ten stan "niemyślenia" to świadoma alfa. Poczucie, że ogarniasz swoimi zmysłami cały świat, wynika zapewne z synchronizacji prawej i lewej półkuli mózgu i harmonijnego połączenia świadomości i podświadomości, które na tych częstotliwościach sprzymierzają się ze sobą i grają do jednej bramki, żeby zrobić Ci dobrze. ;) Ich współdziałanie daje efekt synergii. Na tych częstotliwościach masz wyostrzone zmysły , intuicję, pamięć oraz dostęp do nieograniczonej bazy danych wszechświata i zdolność błyskawicznego przetwarzania ogromnej ilości danych niczym superszybki komputer, nie tracąc jednocześnie świadomości ani kontaktu ze światem. Na kursach Silvy uczą nas jak wprowadzać się w ten stan na zawołanie w każdych okolicznościach, bez żadnych ceregieli typu odliczanie, przyjmowanie wygodnej pozycji, relaksowanie ciała. Wystarczy połączyć trzy palce w charakterystyczny sposób, wydać krótką komendę i już możemy podłączyć się do naszej podświadomości np. na spotkaniu biznesowym, podczas spaceru lub, gdy uczymy się do egzaminu. Dzięki temu można programować się na lepsze zapamiętywanie, kojarzenie faktów, brak stresu itp.

Poza tym, nasza prowadząca na kursie Silvy powiedziała, że samo przebywanie w tym stanie nawet bez wizualizacji czy komend ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie, pozwala nam się uspokoić i zrelaksować, wydłuża życie. A wizualizacje c i afirmowanie celów w alfie (zwłaszcza zwierciadło umysłu) to już w ogóle turboprzyspiespieszenie dla ich realizacji. ;)
Ostatnio edytowano 21 lip 2016, o 17:38 przez cittadina, łącznie edytowano 1 raz

Za ten post autor cittadina otrzymał podziękowania - 2
emilia87, Lubisia
cittadina

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Postprzez Nicky » 22 lip 2016, o 14:07

cittadina napisał(a): A wizualizacje c i afirmowanie celów w alfie (zwłaszcza zwierciadło umysłu) to już w ogóle turboprzyspiespieszenie dla ich realizacji. ;)

O, widzisz... to już wiem dlaczego czasem tak szybko spełniały mi się różne zachcianki czy życzenia, o których pomyślałam będąc właśnie w alfie <3 Kiedyś pamiętam, wcześnie rano, będąc jeszcze trochę w takim półśnie pomyślałam sobie o jednej sytuacji, że fajnie by było jakby się spełniła. Wyobraziłam sobie tą sytuację - trwało to dosłownie kilka sekund, tak jak w tym moim "kontrolowanym fantazjowaniu", i... potem obudziłam się na dobre, wstałam i zapomniałam o tym o czym myślałam. Realizacja nastąpiła dosłownie w ciągu 7 dni!!! :sun :sun :sun
Nicky

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Duchowi nauczyciele