Jakie książki polecacie?

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Jakie książki polecacie?

Postprzez Likana » 9 mar 2021, o 15:50

Lavenda napisał(a):
Ilonka_89 napisał(a):
Lavenda napisał(a):Z całego serca polecam książkę „Energia do kwadratu” Pam Grout, autorka w cudowny sposób (w formie eksperymentów z Polem) pokazuje jak myśli mogą zmienić świat, szczególnie polecam dla osób początkujących, a dla osób z szersza wiedzą i umiejętnościami- jako świetna zabawę.

A wiesz może gdzie można dostać e-booka? Czy można kupić tylko papierową wersję? Wolę czytać na czytniku :)

„Energię do kwadratu” widziałam tylko w wersji papierowej, ogólnie jest mało popularna, nie spotkałam się żeby ktoś mi ja polecał, sama ją przypadkowo odkryłam. Jest jeszcze bardzo podobna książka”Energia do sześcianu” tej samej autorki, bardzo podobna do poprzedniej i również zawiera eksperymenty. Link do e-booka wyślę priv :sun

po angielsku mozna ebooki dorwac (np. na amazonie)
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'
Likana

Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez czarekboss » 22 cze 2021, o 13:11

Witam, ostatnio kolejną książkę którą mogę polecić jest pozycja od Urszuli Falkowskiej pod tytułem Narzędzia Prawa Przyciągania. Ciekawe podejście do tematu oraz wiele przykładów z własnego życia. Była co prawda momentami trochę nudna, ale myślę, że nadaję się zarówno dla osób początkujących jak i z pewnym doświadczeniem w PP. Ma ktoś z was jeszcze coś do polecenia z książek które ostatnio pojawiły się na rynku?
czarekboss

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez Alice » 22 cze 2021, o 13:43

Hej, mam pytanie odnośnie książki Michaela Losiera, "Sekret Prawa przyciągania" czy ktoś z Was ma może tę ksiażkę w pdf, lub papierową do odsprzedania lub pożyczenia. Chciałam ją przeczytać, szukałam w księgarniach ale jest niedostępna. Pewnie nakład się wyczerpał. Dajcie znać proszę :banan
Alice

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez czarekboss » 23 cze 2021, o 09:25

Widziałem kilka na allegro

Za ten post autor czarekboss otrzymał podziękowanie od
Alice
czarekboss

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez Born1975 » 19 sie 2021, o 15:19

TheMe napisał(a):Przeczytałam ''Cztery umowy'' Don Miguel Ruiz i polecam ;) jeżeli pominąć wszystkie religijne i bardzo duchowe konteksty to książka bardzo trafnie strzela w to co ważne :
''Szanuj swoje słowo
Nie bierz niczego do siebie
Nie zakładaj niczego z góry
Rób wszystko najlepiej, jak potrafisz'' takie proste a takie trudne.....

Właśnie skończyłem lekturę tej książki. O ile same umowy są ok, a tyle autor albo nie ma pojęcia na temat rozwoju, albo celowo chce wpoić innym bardzo niekorzystne przekonania. Większości ludzi ta książka może się podobać, ale ja Was przestrzegam, dla własnego dobra lepiej tego nie czytać.
Ja tu tylko sprzątam :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 876 razy
Otrzymał podziękowań: 661 razy

Postprzez quixivae » 29 paź 2021, o 21:14

Moje totalne bestsellery jeśli chodzi o rozwój osobisty to:

:gift Wayne W. Dyer: "Pokochaj siebie" oraz "Kieruj swoim życiem",

:kawa Cała seria książek Reginy Brett, począwszy od "Bóg nigdy nie mruga" oraz wszystkie pozostałe. Bóg w tytule może być mylący. Sama nie jestem wierząca, jednak wszystkie lekcje można zinterpretować na swój sposób. Nic nie jest opisane w nachalny sposób. Bóg jest ujęty bardzo uniwersalnie i nie przeszkadza w odbiorze, niezależnie od tego, kto jakie ma poglądy.

:kwiatek Elaine N. Aron "Wysoko Wrażliwi", jeśli ktoś również należy do świata WWO :banan
Wszystko, co istnieje, kiedyś było tylko myślą. :kawa
quixivae

Podziękował : 35 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez Nathalie » 29 paź 2021, o 21:18

quixivae napisał(a): :kwiatek Elaine N. Aron "Wysoko Wrażliwi", jeśli ktoś również należy do świata WWO :banan

viewtopic.php?f=28&t=1121
BE STRONGER than YOUR STRONGEST excuse <3

Za ten post autor Nathalie otrzymał podziękowanie od
quixivae
Nathalie

Podziękował : 33 razy
Otrzymał podziękowań: 194 razy

Postprzez quixivae » 29 paź 2021, o 21:53

Nathalie napisał(a):
quixivae napisał(a): :kwiatek Elaine N. Aron "Wysoko Wrażliwi", jeśli ktoś również należy do świata WWO :banan

https://prawoprzyciagania.net/viewtopic.php?f=28&t=1121

Dzięki <3 Już kiedyś czytałam ten wątek, w sumie to bardzo dawno temu...

Chyba pora go odświeżyć i przypomnieć sobie co nieco :hihi
Wszystko, co istnieje, kiedyś było tylko myślą. :kawa
quixivae

Podziękował : 35 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez Maya » 17 gru 2021, o 19:31

California napisał(a):Kochani, poszukuję książki dla osoby, która bardzo zatruwa się swoimi negatywnymi myślami i słowami, ale nie mogę dać tej osobie Hicksów czy Tolle, bo jest to osoba katolicka, praktykująca i niestety takie książki uzna za sekciarskie, za bzdury itd. :/ dlatego poszukuję czegoś takiego, co zmieni myślenie tej osoby, ale nie naruszy jej "strefy wiary" :)

Wiem, że post jest z 2018 r., ale może ktoś ma podobny problem.
Polecam książkę (a właściwie książeczkę) "Tylko dla zwycięzców" Norman Vincent Peale.
Maya

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez masna » 6 kwi 2022, o 07:27

Wszystkie z pierwszej listy przeczytane :D ale żadna nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Dobre ale nie rewelacyjne :P
masna

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona

Powrót do Swobodne dyskusje