Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nathalie » 8 kwi 2021, o 19:15

kotk0019 napisał(a):to może zapytam jeszcze tak - czy są możliwe dwa warianty. Pierwszy to narysowanie konkretnego wyglądu i cechy, czy opis itd wokół. Czy pytanie 2 - czy to może działać, jeśli po prostu napiszę, że ma wyglądać, załóżmy "jak bliźniak jakiegoś aktora" załóżmy? z góry dziękuję :P

wszystko TAK :kwiatek
BE STRONGER than YOUR STRONGEST excuse <3

Za ten post autor Nathalie otrzymał podziękowanie od
kotk0019
Nathalie

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 174 razy

Postprzez cabochard » 9 kwi 2021, o 17:46

Mam takiego znajomego, który ilekroć pomyślę o nim, w ten sam dzień się odzywa, to aż niesamowite. Ten znajomy jest dość podobny do mnie z charakteru i kompletnie mi obojętny. Tyle że mamy wspólne tematy do rozmowy.
Celem życia jest przeżyć życie szczęśliwie
Należy robić to, co się chce i nie robić tego, czego się nie chce
~Tatiana Mitkowa~
cabochard

Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Postprzez Antje » 1 cze 2021, o 09:17

Chcialam Wam sie podzielic moja krotka historia przyciagniecia faceta z listy (tak mi sie wtedy wydawalo, bo posiadal prawie wszystkie cechy, ktore byly umieszczone na liscie). Wszystko zaczelo sie bez cisnienia, bo dobrze bylo mi samej i facet zjawil sie w sumie niespodziewanie (bylam kilka miesiecy po rozstaniu, ktore bardzo przezylam i wlasnie tutaj znalazlam pomoc i pokochalam siebie na nowo.) Ok bez zbednego rozpisywania sie – spotykalismy sie jakis czas, wydawal sie naprawde tak idealny, ze az ciezko mi bylo w to uwierzyc. Cieszylam sie kazdym spotkaniem, a potem dalej robilam swoje - nie myslalam za duzo, zylam tak jak wczesniej. Mimo ze dogadywalismy sie super pod kazdym wgledem, to jednak cos w glowie mowilo mi, zebym byla ostrozna – takie sprzeczne uczucia, ze kilka nocy z rzedu nie moglam zasnac, cos nie dawalo mi spokoju, czulam sie w sumie jakbym byla na sile przyciagana przez niego. Czy tak rzeczywiscie bylo - nie wiem, teraz to juz niewazne:) Kiedy postanowilam w koncu, ze zrobie krok w tyl, zeby poprosic Wszechswiat o jakis znak, czy warto sie w to dalej pakowac – wszystko runelo. Odpowiedz prawie ze natychmiastowa :D W jeden dzien jeszcze sie widzielismy i mowil mi, ze naprawde bardzo mnie polubil i dobrze mu jest przy mnie. Pozegnalismy sie na dobranoc i od nastepnego dnia kontakt sie urwal – on sie nie odzywal, ja tez nie i to nie byl rodzaj jakiejs gry, po prostu CZULAM, ze nie powinnam sie do niego odzywac. I wiecie co, bylo mi w ten dzien momentami cholernie smutno, ale bardzo szybko doszlo do mnie, ze tak wlasnie ma byc, ze duzo traci skoro urywa kontakt, bo jestem super dziewczyna :) I nie warto tracic dalej swojego cennegoczasu, ktory mozna duzo lepiej wykorzystac :)
Mysle, ze pokochalam siebie na tyle, zeby nie dajsc sobie wejsc na glowe, lubie swoje towarzystwo i facet ma byc tylko dodatkiem do mojego cudownego zycia. Tak wiec po pierwszej mysli "ale DLACZEGO?" od razu sie usmiechnelam i przestalam rozkminiac. Poczytalam ksiazke, kupilam sobie nowa sukienke na necie, myslalam co jutro zrobic na obiad. Wieczorem to w ogole mnie ponioslo, bo puscilam glosno muzyke i zaczelam tanczyc :dance :D Z kazdym kolejnym dniem bylo juz tylko lepiej.

Co ma byc to bedzie, a przeciez zawsze bedzie OK. Wszechswiat bardzo dobrze wie, co jest dla mnie najlepsze. Mowie Wam - ulga nie do opisania. Od Was Kochani to wynioslam i bardzo Wam za to dziekuje :kwiatek
"- Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
- Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec.
- Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek."

Za ten post autor Antje otrzymał podziękowania - 3
Antylopa, Dream Walker, kasiasl
Antje

Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie