Uzdrowienie Ogólne

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: Uzdrowienie Ogólne

Postprzez violet_vill » 29 kwi 2020, o 09:23

Czy jest tu ktoś, kto pozbył się choroby przewlekłej?
violet_vill

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez Scarlett » 29 kwi 2020, o 09:36

Ja, moja siostra i powiedziałabym, że mrO, ale nie wiem czy on nazwałby to chorobą przewlekłą. Familijne uzdrawianie :lol:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 519 razy
Otrzymał podziękowań: 2189 razy

Postprzez Anka12 » 29 kwi 2020, o 10:23

Ja też, właściwie dwóch chorób, po których ślad nie został nawet - jedna sprawa z nerką, druga z kolanem, obie miały mi towarzyszyć już do końca :)
"W dzień i w nocy WSZYSTKO mi sprzyja!" :D
Anka12

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postprzez Slonce » 29 kwi 2020, o 10:57

Ja wyleczyłam alergię. Oprócz tego coś w stylu "plamek i znamion" na ręce i nodze. Ogólnie jak mam jakieś bóle, czy inne symptomy to bardzo szybko zostają neutralizowane :)

Za ten post autor Slonce otrzymał podziękowanie od
Świetlista
Slonce

Podziękował : 206 razy
Otrzymał podziękowań: 257 razy

Postprzez Świetlista » 29 kwi 2020, o 11:42

Słońce a jaka metoda wizualizacja , koherencja czy coś jeszcze innego?
Świetlista

Podziękował : 429 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Postprzez Slonce » 29 kwi 2020, o 12:50

Świetlista napisał(a):Słońce a jaka metoda wizualizacja , koherencja czy coś jeszcze innego?

Ja zaczęłam badać moją alergię od strony somatycznej. Nie wiem, czy słyszałaś o Louis Hay? Ona zrobiła zestaw schorzeń i odpowiadającym im wzorcom emocjonalnym i na początku na tym bazowałam. Symptomy psychosomatyczne są często wynikiem emocji, konfliktów, zwłaszcza złości, lęku, poczucia winy. Wszystkie alergie wg Louis Hay są związane z niewyrażeniem swoich emocji, z "uczuleniem" na daną osobę (najczęściej jest to w obrębie rodziny, relacja matka-córka itp) Mnie też dużo dało uwolnienie zblokowanych emocji, praca z Wewnętrznym Dzieckiem (można stosować też inne narzędzia mindfullnes, które pomagają trenować uważność) Dwupunkt, wejście w Pole Serca też może być jak najbardziej pomocne. Chodzi o to, żeby nauczyć się kontrolować napływające do nas bodźce, które mają wpływ na naszą psychikę i co za tym idzie - ciało. Znaleźć to słowo klucz, które jest powodem fizycznych symptomów. Tutaj potrzeba wglądu w samego siebie, jest to proces, ale moim zdaniem warto poświęcić mu czas, bo można dużo w ten sposób przetransformować. Oprócz tego żyłam jakbym już była wolna od alergii, raz jak miałam atak kataru siennego postanowiłam, że nie będę brała leków, bo przecież nic mi nie jest. I przeszło :)

Za ten post autor Slonce otrzymał podziękowanie od
Świetlista
Slonce

Podziękował : 206 razy
Otrzymał podziękowań: 257 razy

Postprzez violet_vill » 29 kwi 2020, o 14:02

Scarlett napisał(a):Ja, moja siostra i powiedziałabym, że mrO, ale nie wiem czy on nazwałby to chorobą przewlekłą. Familijne uzdrawianie :lol:

A w jaki sposób? ;)
violet_vill

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez Scarlett » 29 kwi 2020, o 15:49

Ja pracowałam nad tym w "Laboratorium" Silvy, po ukończeniu Silva Life w 2016 roku.
Z kolei moja siostra nie jest prawoprzyciąganiowa, do bólu ścisły i racjonalny umysł, ale jak każdy stosuje PP, tylko w jej przypadku nieświadomie. Zachorowała na to co ja, a jest to choroba "do końca życia", ale ona o tym nie wiedziała. Myślała, ze trochę pobierze tabletki i będzie koniec. I okazało się, że faktycznie tak się stało. Dopiero jak z nią rozmawiałam całkiem niedawno o tych lekach i dziwiłam się, że nie bierze, to mi powiedziała: "Ale jak to? Ja myślałam, że to można wyleczyć" :lol: Jak widać, jej podświadomość uważała, że można się wyleczyć i chyba po roku jest spokój.
A co do mrO... Nie będę za niego pisać, ale od jakiegoś czasu próbuje go do tego przekonać, bo wyleczyć guza, to o wiele większa sprawa niż wyleczyć grypę (dla mnie mój mąż jest największym autorytetem prawoprzyciąganiowym, bo dokonywał naprawde dużych rzeczy, a skromniś się nie chce pochwalić :P )
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 519 razy
Otrzymał podziękowań: 2189 razy

Postprzez Anka12 » 29 kwi 2020, o 16:49

Nie wiem czy moje zmagania nadają się do opisania, bo pierwsze nie było raczej świadome... no ale wrzucę to, tak w skrócie:
Z nerką to było zanim jeszcze cokolwiek usłyszałam o PP i to był taki mój bunt po usłyszeniu po setnej kontroli i pobycie w szpitalu (od małego dziecka chorowałam), że muszę się przyzwyczaić, regularnie brać leki itp itd. A ja pomyślałam sobie - o nie! mowy nie ma, moje życie nie będzie tak wyglądać i tyle. I byłam taka pełna gniewu i zdeterminowana ( ale oczywiście leki brałam), jak tylko nastolatka potrafi być, i tak na prawdę wtedy chciałam tego, żeby pokazać lekarzom, że się mylą, a nie dla własnego dobra i zdrowia :D
A z kolanem to były prawoprzyciąganiowe początki, a efekty przyszły, ponieważ byłam zupełnie pogodzona z tym, że mam tą chorobę już od kilku lat (po urazie) i nic z tym zrobić się nie da, bo były różne kuracje i żadna nie pomogła. Czyli oporu nie było, a ja sobie robiłam wszystko tak dla zabawy i testu :) Zauważałam i dziękowałam za każdą chwilę bez dolegliwości, czasem sobie myślałam: "ale fajnie się czuję, hmm, fajnie by było jakby ten stan się utrzymał", albo "ciekawe co by było, jakby okazało się, że tak naprawdę mogę być zdrowa" + afirmacje.
"W dzień i w nocy WSZYSTKO mi sprzyja!" :D
Anka12

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postprzez ara » 29 kwi 2020, o 17:01

Ja "uzdrowiłam" 2 osoby: moją babcię, na drugi dzień babcia odzyskała słuch, a że od lat traciła słuch, na jedno ucho w ogóle nie słyszała, na drugie nawet z aparatem słuchowym bardzo słabo. I nagle babcia odzyskała słuch.
:-)
Poza tym moja teściowa, dosyć poważne schorzenia, wieloletnie leczenie, ogromne zawroty głowy i w 3 dni przyciągnęłam z kolei dla niej rozwiązanie problemu i dolegliwości cofnęły się w 100%.
ara

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała