KWANTOWA SOBOTA – 7 ZASAD ŻYCIA WEDŁUG LEONARDA DA VINCI

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: KWANTOWA SOBOTA – 7 ZASAD ŻYCIA WEDŁUG LEONARDA DA VINCI

Postprzez JaneDoe » 16 mar 2019, o 19:00

Bardzo proszę o proces i dziękuję :)
JaneDoe

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Postprzez simone » 16 mar 2019, o 19:44

Również proszę o proces i dziękuję <3
simone

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 17 mar 2019, o 17:43

Podsumowanie pracy z zasadą CORPORALITA (CIELESNOŚĆ)
Szybkie podsumowanie :)
Proces bardzo spokojny - w porównaniu do poprzedniego przeszłam go spokojnie. Leżałam, bez żadnych niefajnych odczuć, uczuć i ruchów. Usta same układały mi się w uśmiech, co jest dużym przeciwieństwem ataku płaczu przy zeszłotygodniowym procesie. Widziałam zielone drzewa o gęstych koronach, białą kamienną drogę. Widziałam tańczącą kobietę, w zasadzie to kilka, ale jakby osobno. Np. jedna kobieta to była jedna wizja, potem była następna. Widziałam różnych ludzi w drodze, np. do pracy, w metrze... Widziałam też postać, która pochyliła mi się aby szepnąć coś do ucha i ta postać wyglądała jak ja sama :)
Czułam dużą lekkość.

Miałam w nocy bardzo wyraźny sen, który pamiętam do tej pory, ale nie będę go pisać. Obudziłam się z okropnym bólem głowy. Wstałam, wzięłam tabletkę i poszłam spać dalej - obudziłam się o 13:00 ;)
Już na tydzień przed procesem zrezygnowałam całkowicie z kawy. Teraz w pracy piję zieloną herbatę słodzoną miodem (na gorzko nie lubię). Dziś także podcięłam włosy :)

UWAGA!!!

Ostatni proces odbędzie się nie za tydzień, a za dwa tygodnie! Ze względu na to, że mam fajnie zaplanowany weekend i nie chcę się w niedzielę dziwnie czuć. A wiecie jak to jest z procesami - nigdy nic nie wiadomo. Także jutro nie wrzucę nowych intencji, a zrobię to za tydzień w sobotę :) I napiszę coś więcej na zakończenie procesu.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 479 razy
Otrzymał podziękowań: 1822 razy

Postprzez Slonce » 17 mar 2019, o 19:54

O ile zeszły proces był dla mnie dość ciężki i jego skutki odczuwałam cały tydzień to wydaje mi się, że obecny ma już inny przebieg. Dzisiaj czuję się dobrze i spokojnie. Zasnęłam dość szybko, przed snem połączyłam się z Polem. Miałam pozytywny sen, pełen dobrych, ciepłych emocji: miłości, poczucia bezpieczeństwa, spokoju. Te wszystkie emocje, które czułam były tak namacalne, rzeczywiste - wspaniałe :) Sen składał się z kilku części, na pozór ze sobą niezwiązanych. Jedna część zawierała przekaz od mojej podświadomości - pokazała mi coś co zostało "uleczone", fajnie mi to zobrazowała we śnie na podstawie symboli :) I pomyśleć, że zbliżamy się do ostatniego procesu, strasznie szybko to minęło :D
Slonce

Podziękował : 151 razy
Otrzymał podziękowań: 222 razy

Postprzez niweleta » 17 mar 2019, o 20:03

Dziś miałam dziwną sytuację. Byłam rano na basenie. Pływam świetnie i świetnie czuję się w wodzie. A dziś w wodzie kompletnie nie czułam swojego ciała. Nawet nie umiem tego opisać. Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło, że płynąc nie czułam co robię i co dzieje się z moim ciałem.
niweleta

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy

Postprzez Mal » 17 mar 2019, o 20:20

U mnie dużo rzeczy sie psuje i tych materialnych, i jeśli chodzi o relacje międzyludzkie, oddałam sie od przyjaciol, ponieważ zaczęłam dostrzegać cos, z czego wcześniej nie zdawałam sobie sprawy. Nie nadajemy na tych samych falach.
A sen... sen miałam dziwny, wybierałam z morza kamienie - ametyst, bursztyn, kwarc rozowy i wiele innych, których nazw nie znam, to chyba sygnał, ze moge rozpocząć z nimi prace.
Mal

Podziękował : 208 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Scarlett » 17 mar 2019, o 20:26

Ciekawe! Zobacz co oznaczają i na co pomagają.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 479 razy
Otrzymał podziękowań: 1822 razy

Postprzez cabochard » 17 mar 2019, o 20:45

Ja miałam dość męczące sny, pamiętam, że śniło mi się rozgwieżdżone niebo.
Paint it. Black.
cabochard

Podziękował : 56 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Postprzez alicja » 17 mar 2019, o 20:46

Nie chciałam chwalić dnia przed zachodem słońca ;) , ale od jakiegoś czasu odczuwam mniejsze obawy odnośnie pewnej nurtującej mnie kwestii. To zdanie bardzo banalnie brzmi, ale dla mnie to niezwykle ważna sprawa. Czuję ulgę i mniejsze lęki. Myślę, że to wynik procesów.
Oprócz tego jestem też bardziej płaczliwa, drażliwa, wkurzona od tygodnia. To pierwsze jest szczególnie do mnie niepodobne. Dzisiaj myśl o pewnej sprawie doprowadziła mnie do płaczu i w końcu poczułam ulgę.

Z takich czysto hmm zewnętrznych spraw, to ostatnio odezwała się do mnie osoba, z którą się spotykałam i nie chcę mieć kontaktu. Była nachalna. Nie mieliśmy kontaktu ponad pół roku. Dodatkowo kolega z pracy chyba się we mnie zauroczył, co również nie jest mi na rękę :D.

Sny zazwyczaj mam bardzo intensywne w soboty. Wczorajszej nocy akurat nie. Są zawsze bardzo osobiste, więc wolałabym ich nie opisywać :).
alicja

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez Likana » 17 mar 2019, o 21:45

W nocy miałam dziwne sny - 3 - budziłam się po każdym. Śnił mi się mój ex, którego już nigdy w życiu nie chciałabym oglądać. Byliśmy w jakimś dziwnym budynku, biurowcu, starym, ze starymi rzeczami w środku, pełno kurzu, jakby opuszczony był (tak wygladal, ale pracowali/byli tez tam inni ludzie) ucikalam przed nim po tym dziwnym miejscu. Ten sen troche zburzyl moj spokoj.
Śniło mi się też, że ktoś uczył mnie jak robić pastę do zębów- pamiętam srebrny garnuszek, coś białego w środku i krople miętowe. Byl jeszcze jeden sen - obudziłam się w opcji 'coś mi się śniło, ale nie pamiętam co'. Mi się bardzo rzadko coś śni.
Dzień bez niczego niezwykłego. Chociaż... dziś mnie ani razu nie bolała głowa, co ostatnio rzadko się zdarza. I troche powera wiecej niz zazwyczaj.
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'
Likana

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP