Cześć, czas na rok z PP

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Cześć, czas na rok z PP

Postprzez Malwina » 29 gru 2018, o 01:34

Żeby nie pisać długo, postanowiłam zostać trochę na tym forum i przede wszystkim systematycznie stosować PP. Do tej pory nie było ono mi obce i czasami udawało mi się go użyć, ale gruntownie nigdy dotąd go nie poznałam.
W zasadzie już w szkole przez silną koncentrację w momencie wywoływania kogoś do tablicy, mogłam jakoś skierować swoimi myślami, uwagę na inną osobę (oczywiście nie mnie). Trudno nazwać to przypadkiem. Bo robiłam to wielokrotnie skutecznie :)
Już wtedy dostrzegałam że coś takiego istnieje. W obecnym życiu udaje mi się czasami wywołać pewne zdarzenia, od lat tkwiące w mojej głowie scenariusze w dziwny sposób spełniały się. Czytałam pobieżnie o PP, w różnych miejscach. Przeprowadziłam eksperyment z niebieskim piórkiem kiedyś i to się spełniło. Poznałam nazwę tej siły i mogłam z niej korzystać bardziej świadomie. Głównie przez wizualizacje i koncentrację na zdarzeniach. Moje życie bardzo zmieniło się na plus. Ale ...

Nie potrafię do tej pory od lat rozwiązać pewnych spraw, dlatego tu jestem. Książki, terapie towarzyszą mi od minimum 5 lat. O ile w pewnych obszarach przyniosło to efekty, to wydaje mi się że w niektórych nic się nie dzieje. Głównym problemem jest silny lęk przed ludźmi. Lęk który nie pozwala mi być sobą. Dysocjuję, wyłączam się i męczę, gadam jak automat (jak dobrze móc to znowu komuś szczerze powiedzieć).

Weszłam w świat ludzi z pewnej izolacji, udało mi się nawiązać jakieś kontakty, ale to niestety prawie zawsze gra i męka dla mnie, ciągły lęk, niepokój. Unikanie ludzi żeby uniknąć tego stanu. Mam zakodowane jakieś dziwne wzorce.
To co robię aktualnie to wyobrażam sobie siebie jako pewną siebie, rozmawiającą normalnie z ludźmi, śmiejącą się osobę. Ale czasem jest i tak że choć pragnę tego co sobie wyobrażam, to jednocześnie czuję lęk przed tym. Cały czas jestem daleko od miejsca w którym chcę być.

Od roku staram się być silną, normalną osobą, nie myśleć tyle nad tym wszystkim, tylko działać w tych obszarach gdzie mogę. Dużo się poprawiło. Ale jednak ten lęk jest we mnie i niszczy mi życie. Umiem trochę grać, zmuszam się do pewnych rzeczy, ale usystematyzowanie tego wszystkiego na pewno bardzo by pomogło.

Może to złe pytanie, ale czy są jacyś specjaliści od PP? Czy można znaleźć gdzieś ludzi którzy pomagają przeprowadzić ten proces, tak jak terapeuci?
Malwina

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Cześć, czas na rok z PP

Postprzez Scarlett » 29 gru 2018, o 01:55

Cześć Malwinko :kwiatek
Myślę, że trafiłaś w najlepsze w Polsce miejsce, które mogłoby pokazać Ci czym jest prawo przyciągania. Każdy z nas na tym forum zna je mniej lub bardziej, każdy ma mniejsze lub większe doświadczenia, jedni dopiero zaczynają, drudzy już to ogarniają, a trzeci osiągnęli bardzo wiele. Jednak zapewniam Cię, że nikogo na tym świecie nie nazwałabym "specjalistą od PP" ;) Nawet autorów najpoczytniejszych książek czy nauczycieli najlepszych warsztatów.
Ze swojej strony mogę wskazać Ci miejsca na tym forum, które pomogą Ci zapoznać się z tematyką, ale to zawsze będzie na zasadzie "pomóc" a nie "zrobić za Ciebie".
Część z tych wątków na pewno już znasz, w niektórych się udzielałaś. Mimo to jednak podlinkuję te wątki raz jeszcze. Pamiętaj, że nawet jeśli raz już coś widziałaś, warto czasem do tego wracać.

:arrow: Jak zacząć „przygodę” z PP kiedy jesteś na DNIE?

viewtopic.php?f=3&t=915

:arrow: Prawo Przyciągania w pigułce
viewtopic.php?f=3&t=613

:arrow: Mity na temat PP

viewtopic.php?f=3&t=641

:arrow: Pokochaj Siebie!!!

viewtopic.php?f=3&t=567

:arrow: NAGRANIA (Scarlett) dotyczące tematów Prawa Przyciągania
viewtopic.php?f=3&t=733

:arrow: Uniwersalne Prawa Wszechświata
viewtopic.php?f=5&t=422

Przedostatni link to odnośnik do nagrań, które zrobiłam na potrzeby forum - myślę, że wyjaśniam tam większość istotnych kwestii. Jeśli będziesz miała dłuższą chwilę to posłuchaj ;)

Dodam, że bardzo podoba mi się Twoje podejście. Chcesz poznać PP, chcesz poprawić swoje życie, poszukujesz, nie jesteś zamknięta na wymyśloną przez siebie opcję, a także ( :D ) z tego co zdążyłam zauważyć, sprawnie poruszasz się po forum i poprawnie stosujesz cytaty - uwielbiam kiedy ludzie nie mają podejście pod tytułem "jestem nowa więc nie umiem, koniec i kropka!".
PP może początkowo przewrócić Twoje życie do góry nogami, ale wszystko dzieje się PO COŚ, a czasem musi runąć stare by powstało nowe. Twoje postanowienie jednak bardzo mi się podoba i trzymam za Ciebie kciuki.
Myślę, że będzie z Ciebie dobra czarownica ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 484 razy
Otrzymał podziękowań: 1873 razy

Powrót do Powitania