Witam serdecznie :)

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Witam serdecznie :)

Postprzez Kubas » 18 lis 2018, o 21:04

Witam wszystkich forumowiczów.

Mam na imię Jakub i przede wszystkim cieszę się, że znalazłem forum takie jak to, gdyż podejrzewam, że tego mi aktualnie trzeba :)

Od już dawna interesuję się szeroko pojmowanym rozwojem osobistym, jednak chyba z marnymi skutkami. Mam nadzieję, że zmieni się to jak najszybciej. Kiedyś oczywiście przyszedł również moment na to, że "przypadkiem trafiłem" lub bardziej trafnie "przypadłe było mi trafić" na film "The Secret". Wtedy też pierwszy raz dowiedziałem się o prawie przyciągania. W sumie w to jako tako wierzyłem, jednak aż tak bardzo nie interesowałem się tym zagadnieniem.
Przyszedł jednak moment, kiedy wszechświat się o mnie "upomniał" i miałem w krótkim okresie ciekawe przeżycia "parapsychologiczne", a następnie takie, które można nawet nazwać "mistycznymi"... A później były trudności, bo po takim "szoku światopoglądowym" przez jakieś dwa miesiące bałem się własnych myśli... To na szczęście mam już za sobą :)

I tak oto, przychodzi czas, aby wziąć się w garść i zmienić swoje życie na lepsze. Niestety, czasem nie wiem jak i dlatego liczę na to, że na tym forum - z biegiem czasu - uzyskam trochę większy wgląd w tą szeroką tematykę, jaką są np. prawo przyciągania, programowanie podświadomości, huna, metoda Silvy, szeroko pojęta ezoteryka, praca z energią, zmiana przekonań i wiele innych.

Mam nadzieję, że w razie potrzeby, znajdę na tym forum cenne porady i wskazówki, które będą mi potrzebne w danym momencie.

Pozdrawiam. Jakub
Kubas

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Witam serdecznie :)

Postprzez cynamonova » 18 lis 2018, o 21:44

Cześć, Kuba! Nasze forum to prawdziwa skarbnica wiedzy. Wierzę, że znajdziesz u nas tematy, które pozwolą Ci się rozwinąć. Cieszę się, że jesteś!
Żyć to znaczy okazywać wdzięczność za słoneczny blask i miłość, za ciepło i czułość, których jest tak wiele w ludziach i rzeczach.
cynamonova

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Re: Witam serdecznie :)

Postprzez Energetyczny_gołąb » 21 lis 2018, o 13:00

Siemasz :)
Energetyczny_gołąb

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Powrót do Powitania