Cześć, tu Energetyczny Gołąb :)

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Cześć, tu Energetyczny Gołąb :)

Postprzez Koliberek » 14 lis 2018, o 12:29

Cześć, od dłuższego czasu interesuje się Ezoteryką. Przemiana we mnie rozpoczęła się kilka lat termu, gdy podczas jednego z większych dołków emocjonalnym natrafiłem na Boską matrycę - Gregga Bradena, a potem na Potęgę Teraźniejszości Eckharta Tolle'a. Te książki otworzyły coś we mnie, a potem lawinowo - do dziś - czytam wszystko co mi wpadnie w ręce. Chociaż muszę przyznać iż wewnętrznie czuje, tak już od kilku tygodni że to czas aby systematycznie zacząć z pewnych technik korzystać bo samo podejście do życia zmieniło się - zmienia nieustannie. Obserwuje swoje myśli na co dzień, czasami mam wrażenie, że przerobienie wszystkich "złych" przekonań będzie mordęgą ale z drugiej strony, mając świadomość pracy do wykonania, rezygnować z niej nie ma najmniejszego sensu.

Obecnie prowadzę dziennik snów, z mniejsza lub większą regularnością. Miałem kilkanaście świadomych snów w swoim życiu, zdecydowanie chciałbym mieć ich więcej. Poza tym prowadzę zwykły dziennik, ale zamierzam rozpocząć nowy, w którym dodatkowo będę zapisywać złote myśli z książek. Poza tym planuje również założyć dziennik wdzięczności i dziennik myśli, w którym będę zapisywać wszelkie negatywne i przerabiać je na pozytywne. Wiem, że na pewno mam do przerobienia temat pieniędzy, wychowałem się bądź co bądź, w rodzinie robotniczej i mam wpojone myśli typu, "tylko ciężką pracą ludzie się bogacą", "bez pracy nie ma kołaczy", studia, papier, praca, dom... Eh. Mam świadomość, że tak nie musi być, i oczywiście, przerobię temat.

W zasadzie to miał być osobny temat ale jak o mnie, to o mnie. Generalnie lubię rozmawiać z ludźmi także myślę, że z czasem się zacznę udzielać w dyskusjach. Na razie czytam i czytam, nadrabiam temat. W styczniu idę na Silve :) to tak przy okazji. A czy coś więcej chcecie wiedzieć? Pytajcie.

PS: mój nick wziął się ze szkolenia, z wizualizacji celu, miejsca gdzie chciałbym być za 5 ? 10 lat ? Wyobraziłem sobie własny ogród. Prowadzący szkolenie zakładał mi kotwice, spytał się mnie o określenie które będzie mi się kojarzyć z tym stanem. Jedyne co przyszło mi do głowy to określenie "Energetyczny Gołąb", to było ponad rok temu, ale do dziś jak mówię te słowa czuje dziwne uczucie energii w ciele w okolicy barków :)
NOSCE TE IPSUM
Koliberek

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Cześć, tu Energetyczny Gołąb :)

Postprzez cynamonova » 14 lis 2018, o 12:54

Cześć! Twoje pojawienie się tutaj sprawiło mi dużo radości i wywołało szeroki uśmiech ;)
Jak czegoś nie wiesz, to pytaj :):)
Żyć to znaczy okazywać wdzięczność za słoneczny blask i miłość, za ciepło i czułość, których jest tak wiele w ludziach i rzeczach.
cynamonova

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Postprzez jaskier » 14 lis 2018, o 13:05

Witaj Gołębiu buzujący energią, aż się udziela! :)
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez Koliberek » 14 lis 2018, o 13:50

cynamonova napisał(a):Cześć! Twoje pojawienie się tutaj sprawiło mi dużo radości i wywołało szeroki uśmiech ;)
Jak czegoś nie wiesz, to pytaj :):)

Dziękuje za powitanie, miło. :)
NOSCE TE IPSUM
Koliberek

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez wolves » 14 lis 2018, o 23:15

Cześć, super nick :D
wolves

Podziękował : 95 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy