Cześć.

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Cześć.

Postprzez Łukasz » 16 sie 2018, o 19:10

Cześć; najpierw wypadało by powiedzieć w jaki sposób trafiłem na to forum. Otóż, gdzieś około 14 lipca byłem w Empiku i napatoczyła mi się na oczy książka Sekret; kupiłem ją i przeczytałem. Zaciekawiła mnie i obejrzałem jeszcze film Sekret, mino tego czułem niedosyt i zdawało mi się, że wiedza tam zawarta jest niekompletna. Przeczucie mnie nie zawiodło.

Rozpocząłem dalsze poszukiwania, zwyczajnie pisząc w Google ,,prawo przyciągania'', tak tu trafiłem. Przeczytałem nie mal całe forum, lektura uświadomiła mnie w dużej mierze o autentyczności Prawa Przyciągania, które nie jest opisane jeszcze w podręcznikach akademickich bo technologia nie umie go odnaleźć i zdefiniować.

Gratuluję temu Forum i ludziom je tworzącym, że się wam udało zgromadzić tak wielką liczbę informacji na temat PP, jednak są kwestie, dalej mnie nurtujące, i chciałbym je przegadać w nowych wątkach które niedługo założę.
Łukasz

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Cześć.

Postprzez Scarlett » 16 sie 2018, o 19:14

Cześć :bear
Bardzo Ci dziękuję za ten post i czekam na następne :) Wielkie brawa za otwartość umysłu, dalsze poszukiwania i czas włożony w przeczytanie forum. Oto postawa godna naśladowania dla wszystkich chcących zgłębiać PP.
Witam i życzę sukcesów :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 1709 razy

Powrót do Powitania