Kolejna technika. Kolejna SuperUber technika.

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Kolejna technika. Kolejna SuperUber technika.

Postprzez mrO » 2 lip 2018, o 19:00

Bierz moje pieniądze.

To jest właśnie ta "technika", właśnie ten sposób o którym można było przeczytać w moim najnowszym(chyba już nie tak bardzo) zlepku słów na temat tego jak osiągnąłem największy sukces w swoim życiu jeśli chodzi o PP. Mogę to powiedzieć z tak pełną dumą i szczerością że mógłbym sprzedawać o tym ksiażki, płyty dvd, kasety VHS, internetowe kursy.
Tak bardzo w to wierzę, myślałem nawet o tym aby zmienić swój "nick" na forum na moje imię, a avatar na moje zdjęcie profilowe z fb, aby jakoś dać temu gwarancję prawdziwości, bo taki jestem tego pewny. Faktem jest że nie chce mi się prosić Scarlett o to aby zmieniła mi "nick" 8-), ale o tym może później.

Nie jest to nic nowego w moim wydaniu i po raz kolejny zrobię magiczne ctrl+c i ctrl+v. Jednak tym razem sprawdziłem to dobitnie i przekonałem się o tym na własnej skórze. Chodź by i z takiej perspektywy że sam wątpiłem w to że mi się uda. I nie uważam tego za jakikolwiek minus, myślę o tym jako o plusie i to sporym. Mimo wszelkim wątpliwościom i "złym" przeczuciu udało mi się dokonać czegoś dużego. W moim przekonaniu jest mocny argument jeśli chodzi o "zmiany rzeczywistości", bo z tego co wiem i wyczytałem liczy się tylko postanowienie i wiara zmian.
Brzmi pięknie, ale oczywiście gdzieś musi być haczyk. Haczykiem jest moje tłumaczenie niżej przedstawionej "medytacji" pana o którym gdzieś tam kiedyś pisałem( i nie jest to superman, o którym chyba nigdy nie napiszę :roll: ).

https://youtu.be/8Kp49ZubyIY?t=15m15s
Ogólnie początek możecie sobie darować, bo każdy z jego filmików wygląda jak każdy odcinek brazylijskiej telenoweli, gdzie przez pierwsze 10 minut jest skrót tego co było w poprzednim odcinku. W skrócie to tłumaczy o co tam chodzi, czym jest szifting, pp itp itd.
Co do samego filmiku jest to tzn "guided meditation", a po polsku.... medyctacja "kierowana"?, "pilotowana"?, "nakierowywana"?, "prowadzona"?
Po co te ostatnie zdanie ? A no po to abyście doświadczyli tego co doświadczam ja chcąc przetłumaczyć/przybliżyć wam coś z angielskiego i przybliżyć wam jeszcze bardziej "haczyk".

Zaczynamy od położenia dłoni w okolicy serca robimy wdech i wydech. Zamykamy oczy, poczuj i wizualizuj wzrost energii w sferze serca.
Weź kolejny głęboki wdech/wydech i skup się na sercu. Wykonując wdech-wydech uśmiechaj się. (uśmiech=dobre emocje)
Skup się na energii strefy serca i uświadom sobie że energia twojego serca jest tak potężna że może być to brakujący fragment tego czego potrzebujesz aby mieć to co chcesz. Czym bardziej skupiasz na tym swoją uwagę na tym bardziej powodujesz wzrost energii wokół swojego ciała.
Skup swoją uwagę na twoim polu energii otaczający ciebie i uświadom sobie że sięga ono znacznie dalej niż zdajesz sobie z tego sprawę. Uświadom sobie że istnieje torodialne pole które rezonuje na odpowiedniej czestotliwości zależnie od twoich myśli które ciągle myślisz, twoich emocjach, uczuciach i twoim działaniu. Wszystkie one połączone odpowiedają wibracji twojego pola energii.
Skup się na strefie serca i zdecyduj że czym bardziej skupiasz na tym swoją uwagę tym bardziej zwiększasz częstotliwość swoich wibracji.
Chciałbym abys teraz przypomniał sobie o czymś co wydarzyło się w przeszłości co spowodowało że poczułeś się wspaniale. Może być to sytuacja kiedy dostałes jakąś nagrodę, przyznano ci awans.
Jakakolwiek sytuacja która kojarzy ci się z osiągnięciem czegoś wspaniałego.
Wybobraź sobie to, poczuj to w swoim sercu. Poczuj jak doświadczasz tej sytuacji swoim oczami. Co widzisz, jakiego koloru są rzeczy które widzisz. Rzecz stają się jaśniejsze i jaśniejsze. Co słyszysz. Dzwięki stają się głosniejsze i głośniejsze.
Jak czujesz się w tej chwili ? Skup się uczuciach w swoim sercu.
Teraz proszę ciebie o to abyś poczuł te uczucia, które właśnie teraz odczuwasz, abyś poczuł je z 10 krotną mocą właśnie teraz. Czujesz ciepło energi swojego serca zwiększające się kiedy czujesz się bardziej połączony samym z sobą bardziej niż kiedykolwiek. Czujesz ile miłości jest w tobie.

Teraz uświadom sobie kilka rzeczy które pomogą osiągnąć ci co chcesz:
Zrozum że „manifestajca” jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek była. Sposób w jaki postrzegasz „manifestacje” może być łatwiejszy jeśli tylko uświadomisz sobie że nie musisz robić niczego.
Wszystko co musisz zrobić jest to tylko wyrównianie się z energią która jest wyrównana z emocjami skupionymi na tym jak się czujesz i kiedy skupiasz się bardziej i bardziej na tym jak się czujesz twoje życie się zmieni.
Proszę ciebie teraz abyś wyobraził sobie jeden ze swoich celów i to jak doświadczysz tego właśnie teraz. To jak to widzisz przez swoje własne oczy, co słyszysz, jakie kolory widzisz jakich emocji doświadczasz doświadczajac tego czego pragniesz.
Wersja ciebie doświadczająca tego co chcesz istnieje właśnie teraz, właśnie w tej chwili.
Wybierasz właśnie ten moment. Przez cały dzisiejszy dzień zauważysz nowe rzeczy, które będą idealnie odzwierciedlać tą zmianę. Zauważysz że rzeczy przychodzą łatwiej niż kiedy kolwiek, bo to jest tym kim się stałeś.
Powtarzaj po mnie: Jestem Całością/kompletny, Jestem Całością/kompletny, Jestem wdzieczny za wszystko co mam w swoim życiu; Doświadczam nowych rzeczy ponieważ zmieniłem się; Rzeczy które chcę przyciągnąć chcą przyciagnąć mnie; Przyciaganie jest łatwe; Jestem wdzieczny za wszelką synchorniczność w moim życiu;

Teraz wyobraź sobie energię twoje serca wirująca szybciej i szybciej, pomysl o energi zwiekszającej się ponownie i wiedz że żyjąc dniem dzisiejszym będziesz zauważał różne sytuacje i ludzi regujących w nowy sposób na ciebie i rzeczy które chcesz osiągnać ponieważ wszystko co chcesz osiągnać już istnieje. Wszystko co musisz zrobić to pamiętać o tej medytacji, pamietać o energi twojego serca, skupienia się na tym jak się czujesz i wszystko w twoim życiu zmieni się
Koniec.

Więc tak wygląda tekst moje tłumaczenia, tradycyjnie masło maślane. Wiadomo że nie jest to tłumaczenie profesjonalne, bo mój angielski jest strasznie specyficzny i związany życiem zawodowym gdzie na dźwięk Law of Attraction wszyscy mają ubaw po pachy. Jeśli ktoś chciałbym pomóc i przybliżyć te "pozalsieboże" tłumaczenie innym byłbym wdzięczny.
Po co tekst tej kierowanej/nakierowywanej/pokierowanej medytacji ? A no po to aby kto chętni odzyskać exa... Po to aby kto chętny mógł sobie to nagrać tak jak kiedyś nagrywaliśmy NAPY 8-) i odsłuchiwał sobie tego 2-3 razy dziennie. Oczywiście osoby znające angielski będą miały zadanie uproszczone. Zresztą najlepiej byłoby aby osoby chętne daniu temu jakieś szansy po prostu olały moje tłumaczenie i skupiły się na ww filmiku poświęcając swój drogocenny czas na swoją własną interpretacje ww medytacji. Sensem tłumaczenie jest to aby post był długi i sprawiał wrażenie tego że się napracowałem jak i był pomocą dla osób nie znających angielskiego ( co uważam za całkowicie normalną sprawę i nic mi do tego.)

Na pewno nasuwa się wam pytanie/bądz kilka pytań:
Jak szybko będą efekty? W moim przypadku było to dosłownie 10 dni, może tydzień. Biorąc pod uwagę "trudność bosa", to było coś.
Były jakieś efekty tego samego dnia? Pamiętam że były. Były momenty gdy uświadamiałem sobie "zaraz przecież to tak nie było", ale teraz szczerze nie pamiętam tego dokładnie. Ale pamiętam że BYŁY, ale ich nie oczekujcie.
Dlaczego uważam że to może tobie pomóc? Bo pomogło mi. Pomogło mi w dość "ciężkim" przypadku. Poza tym chciałbym zwrócić uwagę na sposób wizualizacji. Dokładnie odnoszenie się do rzeczy dobrych, przypominających dobre nam dobre rzeczy. Skupianie się na tych rzeczach, emocjach jakie nam towarzyszyły, kolorach, a nawet dźwiękach. Tak jak pisałem o tym, tzn kopiowałem o tym w postach o Neville'u Goddard'zie.

Z dołu przepraszam za literówki, gramatykę i "tłumaczenie". Co do błędów, to później poprawie :)
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 5
Anka12, Karla, Lily, olik, Wenus21
mrO

Podziękował : 85 razy
Otrzymał podziękowań: 264 razy

Re: Kolejna technika. Kolejna SuperUber technika.

Postprzez Pozytywna » 2 lip 2018, o 19:14

mrO czytałam z zapartym tchem :) tylko kurcze to wszystko co napisałeś to brzmi jak dwupunkt. Czy tak nie jest?Czy ja czegoś nie zrozumiałam?
Pozytywna

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez mrO » 2 lip 2018, o 19:44

Pozytywna napisał(a):mrO czytałam z zapartym tchem :) tylko kurcze to wszystko co napisałeś to brzmi jak dwupunkt. Czy tak nie jest?Czy ja czegoś nie zrozumiałam?

Pisząc to miałem wrażenie że już gdzieś o tym słyszałem. Dokładnie nie pamiętam gdzie, ale tak jak mówię uświadomiło mi się to dopiero podczas "kopiowania". Mam nadzieję że Scarlett jakoś się do tego odwoła, coś mi mówi że to dobra osoba.
Co do mnie to nie mam żadnej wiedzy, technikę jak jak wspomniałem wyżej "pożyczyłem" od tamtego jutubera, ale bardziej kierowałem się tym że była "nacechowana" Neville'm.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 85 razy
Otrzymał podziękowań: 264 razy

Postprzez Pozytywna » 2 lip 2018, o 19:55

Ok, rozumiem. Ciekawe, co na to Scarlett i inne osoby, które tez stosowały dwupunkt.
Pozytywna

Postprzez Scarlett » 2 lip 2018, o 20:25

Tak, można to nazwać metodą dwupunktu :) tak jak i np. sun-moon :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
mrO
Scarlett

Podziękował : 454 razy
Otrzymał podziękowań: 1652 razy

Postprzez Zorja » 2 lip 2018, o 21:03

Uwielbiam MrO Twój dystans i lekką szyderę:P Ja robiłam coś podobnego w styczniu z niezłym efektem, tylko nie uwierzyłam że to się stało i się zje***ło. Ok, ja zjeb***łam:P Tak jak wspominałam, zbieram się do opisania tego skoku ale muszę przemyśleć jak to zrobić by miało ręce i nogi:P
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy

Za ten post autor Zorja otrzymał podziękowanie od
mrO
Zorja

Podziękował : 52 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Postprzez Pozytywna » 2 lip 2018, o 21:42

U mnie przy dwupunkcie wszystko wychodziło odwrotnie jak chciałam.
Pozytywna

Postprzez Scarlett » 2 lip 2018, o 21:51

"Bo dwupunkt to nie koncert zyczen" - przeczytalam to dzis na grupie i akurat moglam to tu napisac ;)
To jak dziala dwupunkt opisalam gdzie indziej, ale regula to uniwersalna :)
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Karla
Scarlett

Postprzez Pozytywna » 2 lip 2018, o 22:02

"wszystko" nie oznacza, że to bym mój koncert życzeń
Pozytywna

Postprzez Scarlett » 3 lip 2018, o 07:22

Nadal nie rozumiesz o co w tym chodzi, to przecież nie bede tego kolejny raz tlumaczyc. Moze w odpowiednim czasie sie spelni. A moze to nie jest dla ciebie najlepsze. Otwarcie sie na mozliwosci i przyzwolenie.
A jezeli to bylo na swoj sposob korzystne, to przeciez o to chodzi.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Następna strona

Powrót do Techniki PP