Jak przyciągnąć do siebie coś pięknego?

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Jak przyciągnąć do siebie coś pięknego?

Postprzez Lolina994 » 27 maja 2018, o 22:45

Witajcie moi drodzy,
zaczynam przygodę z PP oraz staram się zgłębiać moją wiedzę na temat działania podświadomości. Po tym wszystkim zaczynam wierzyć, że dla człowieka nie ma rzeczy niemożliwych.
Lubie siebie, naprawdę myślę, że jestem równą babką. I ładną, podobam się facetom, widzę to. Zdaje sobie jednak sprawę, że nie jestem fotogeniczna, a jest to moje marzenie. Od jakiegoś czasu staram się, aby tak było. Próbuje też przyciągać do siebie pełniejsze usta, prostszy nosek i symetryczną twarz (oczywiście są to zmiany kosmetyczne, nie chce radykalnie zmieniać siebie). Czy macie jakieś rady? Jakieś doświadczenia? Jakieś ciekawe artukuły (mogą być w innych językach)? Lub ciekawe metody, techniki? Prosze tylko kochani o nie przekonywaniu mnie, że muszę się zaakceptować (bo się akceptuję i lubię). Pozdrawiam kochani i miłego dzionka <3
Lolina994

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Jak przyciągnąć do siebie coś pięknego?

Postprzez mrO » 30 maja 2018, o 19:51

Przestań identyfikować siebie taką jaką jesteś i byłaś przez te wszystkie lata. To że próbujesz coś przyciągnąć to znaczy że tego nie masz i nie będziesz mieć :P
Brzmi banalnie, ale jak chociaż trochę w jakiś sposób dostosujesz się do tego o czym mówię to zobaczysz różnicę.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 67 razy
Otrzymał podziękowań: 228 razy

Postprzez Lolina994 » 1 cze 2018, o 23:10

Dzięki za odpowiedź. Wiem jaki błąd popełniałam. Mówiłam sobie, że musze coś mieć. Nie wierzyłam ze mam już teraz...
Lolina994

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez mrO » 2 cze 2018, o 12:23

Lolina994 napisał(a):Dzięki za odpowiedź. Wiem jaki błąd popełniałam. Mówiłam sobie, że musze coś mieć. Nie wierzyłam ze mam już teraz...

Pisałem o tym w updejcie na swój temat i mam trochę żal do samego siebie, że nie opisałem tego lepiej, ale cóż strasznie mnie ostatni tydzień rozleniwił :D

Z mojej perspektywy kluczem do wszystkiego jest po prostu zdecydowanie że jesteśmy tak na prawdę godni wszystkiego co tylko wszechświat ma nam do zaoferowania. Grzebiąc w tym co było kiedyś zaprzeczamy temu.
Po prostu zdecyduj że od Teraz jest tak jak ty chcesz, bo po prostu Ci się to należy. Należy ci sie wszystko co najlepsze i przestań o tym myśleć jak to się stanie. Po prostu rób to co lubisz i wierz w to że będzie tak jak ty chcesz.
Wiem że "chciejstwo" o którym wspominam jest tak na prawdę złe z perspektywy PP. Alę jeśli chcemy coś i wiem że to dostaniem, to tak na prawdę wcale tego nie chcemy, bo wiem że to już tam jest na wyciągniecie ręki.
W moim życiu ostatnio dużo pomogły mi "skoki rzeczywsistości", a raczej to co sobą reprezentują: porzucasz starą rzeczywistość i jesteś w tej w której chcesz być, bo wiesz że to jest dla ciebie najlepsze.
Nawet jeśli jest to tylko symbolika, to moim zdaniem jest to bardzo potężne narzędzie, które silnie oddziaływuje na naszą podświadomość.
Jeśli będziesz już to robić, to nie porzucaj tego za pierwszym razem jak większość. Daj z siebie coś więcej i poświeć temu więcej czasu, a za każdym razem jak postanowisz porzucić tamtą rzeczywistość postanów że doświadczysz czegoś co uświadomi ciebie że dokonałaś zmiany.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 5
California, dinka, domi, Karla, Wenus21
mrO

Podziękował : 67 razy
Otrzymał podziękowań: 228 razy

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień