swobodne rozmowy na każdy temat

Postprzez Owca666 » 23 kwi 2018, o 20:05

Witajcie. Nie tak dawno podczas wylewnej rozmowy z moim znajomym na przystanku PKP (oboje byliśmy pod wpływem) Zaczepiła nas kobieta dając nam wizytówki Tejże "organizacji" zaproponowała nam warsztaty ha nawet na następny dzień przeprowadziła ze mną symulacje ich "warsztatów". Spotkaliście się z daną grupą? Proszę o opinie...
Owca666

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Avatar Projekt współczucie

Postprzez Born1975 » 23 kwi 2018, o 20:17

Sam Avatar jest mi znany (z teorii). Moja znajoma uczestniczyła w tym kursie i jest bardzo z niego zadowolona. W Polsce robi się chyba tylko pierwszy stopień, by zdobyć kolejne stopnie trzeba jechać do Stanów. O Projekcie Współczucie słyszę pierwszy raz. Osobiście sam nie wiem czemu, ale mam jakieś negatywne przekonania w stosunku do Avatara i raczej bym się nie zdecydował na kurs.
No Dejes De Soñar :D
Born1975

Podziękował : 829 razy
Otrzymał podziękowań: 573 razy

Postprzez mrO » 23 kwi 2018, o 20:24

Owca666 napisał(a):Witajcie. Nie tak dawno podczas wylewnej rozmowy z moim znajomym na przystanku PKP (oboje byliśmy pod wpływem) Zaczepiła nas kobieta dając nam wizytówki Tejże "organizacji" zaproponowała nam warsztaty ha nawet na następny dzień przeprowadziła ze mną symulacje ich "warsztatów". Spotkaliście się z daną grupą? Proszę o opinie...

Poważnie ? Masz tyle sprawdzonych kursów opisanych na forum , które na prawdę mogą coś ci dać, a ty myślisz o jakimś "Avatar Projekt współczucie"
:haha:

Ps :lol:
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 246 razy

Postprzez Owca666 » 23 kwi 2018, o 20:54

mrO napisał(a):Poważnie ? Masz tyle sprawdzonych kursów opisanych na forum , które na prawdę mogą coś ci dać, a ty myślisz o jakimś "Avatar Projekt współczucie"

Powiem tyle nie chciałem sięgać po jakieś warsztaty i inne spotkania w tych kwestiach wolałem pracować sam ze sobą. Ale ta osoba poświęca mi czas... Stąd moje pytanie. Druga sprawa czy 500zł za ten pierwszy stopień i dodatkowo dostanie książek i tym podobnych materiałów... jest to wygórowana cena?
Owca666

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 23 kwi 2018, o 20:55

Owca666 napisał(a):Powiem tyle nie chciałem sięgać po jakieś warsztaty i inne spotkania w tych kwestiach wolałem pracować sam ze sobą. Ale ta osoba poświęca mi czas... Stąd moje pytanie. Druga sprawa czy 500zł za ten pierwszy stopień i dodatkowo dostanie książek i tym podobnych materiałów... jest to wygórowana cena?

SZKOLENIA, WARSZTATY, KURSY - KIEDY TAK, A KIEDY NIE?
https://soundcloud.com/aleksandra-16127 ... -kiedy-nie
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 450 razy
Otrzymał podziękowań: 1599 razy

Postprzez Born1975 » 23 kwi 2018, o 20:58

Owca666 napisał(a):
mrO napisał(a):Poważnie ? Masz tyle sprawdzonych kursów opisanych na forum , które na prawdę mogą coś ci dać, a ty myślisz o jakimś "Avatar Projekt współczucie"

Powiem tyle nie chciałem sięgać po jakieś warsztaty i inne spotkania w tych kwestiach wolałem pracować sam ze sobą. Ale ta osoba poświęca mi czas... Stąd moje pytanie. Druga sprawa czy 500zł za ten pierwszy stopień i dodatkowo dostanie książek i tym podobnych materiałów... jest to wygórowana cena?

Cena nie jest wygórowana bo tego typu kursy są zazwyczaj trochę droższe. Pytanie na które powinieneś sobie odpowiedzieć brzmi: czy warto?
No Dejes De Soñar :D

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowania - 2
Owca666, soma
Born1975

Podziękował : 829 razy
Otrzymał podziękowań: 573 razy

Postprzez soma » 24 kwi 2018, o 13:10

Ja osobiscie cenie sobie jasnosc umyslu. Oznacza to, ze mowi sie prosto, bez lania wody, jakiegos mydlenia. Po obejrzeniu troche materialu z panem-awatarem to jest to raczej wystepem miernej klasy komika niz osoby, ktora ma cos ludziom do przekazania. Ludzie oczywiscie patrza w niego jak w jakies bozyszcze, bo widocznie tak reaguja na slowo "awatar". Jak awatar to musi byc "ktos".
Chce sprzedac swoje kursy o pracy z przekonaniami. Raczej wyglada na to, ze podlapal cos tu, cos tam jak pracuje sie z przekonaniami, ale sam tego nie stosuje, bo im wiecej puszczonych przekonan tym wieksza klarownosc w glowie a w jego wystapieniach trudno sie doszukac jakiejs klarownosci.
Moze i ostre slowa, ale ten pan-awatar wyglada mi na jakiegos cwaniaczka niz na nauczyciela ktoremu moglabym zaufac, ze za pieniadze dostane rzetelna wiedze.

Za ten post autor soma otrzymał podziękowanie od
Owca666
soma

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Powrót do Swobodne dyskusje