Babiniec

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Babiniec

Postprzez Capra » 12 maja 2018, o 22:36

Skoro jesteśmy przy antyperspirantach to zadam, być może, głupie pytanie. Czy znacie jakąś skuteczną technikę ubierania górnej części garderoby tak, aby antyperspirant nie tworzył na nich smug? Mam z tym notoryczny problem. Niefajnie wyglądają smugi na wysokości żeber :( Czy tylko ja mam taki "kosmiczny" problem?
Capra

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Wenus21 » 12 sie 2018, o 06:49

Tak mnie dzisiaj po "imprezie" wzięło na przemyślenia i jestem ciekawa jakie wy macie zdanie na ten temat :D

A chodzi o to jaki stosunek macie do alkoholu? :D Dodam ,że wczoraj wypilam jedno piwo i nie miałam ochoty pić więcej w przeciwieństwie do mojego towarzystwa ,ktore dziwnie się na mnie patrzylo bo jak to już nie pijesz? :shock:

Ja odnoszę wrażenie ,że osoby ktore czesto piją chcą tym "zapić" swoje jakiegies braki/problemy w życiu,nudę. Ale czy tak zawsze jest? Może nadimpretuje? I gdy ja widzę "stado" pijanych osób to wcale nie znaczy ,że wszyscy są wglębi siebie nieszczesliwymi zagubionymi istotami ?? :lol:
"Sekretem zmiany jest skupienie całej energii - nie do walki ze starym - a do budowania nowego."
Wenus21

Podziękował : 98 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Postprzez Clover » 12 sie 2018, o 12:19

Bardzo ciekawe obserwacje, Wenus :D
Wiesz co, myślę że i tak, i nie- w sumie nadużywanie alkoholu tak właśnie rozumiem, że jest to swoiste zapełnienie braku- czy to braku pewności siebie, towarzystwa, braku miłości, braku akceptacji itp. itd. Tylko, że czasami, a nawet często osoby, które piją nie zdają sobie sprawy z problemu, który tak naprawdę mają (nie mówię o alkoholu :D ) to jest ja będąc młodsza idąc na imprezę zawsze piłam bardzo dużo, zawsze chciałam poznać czarującego księcia, a po za tym moje towarzystwo też poro piło. Zdawałam sobie sprawę z braku miłości, ale nie zdawałam sobie sprawy z tych głębszych problemów- że nie do końca akceptowałam siebie i że potrzebowałam akceptacji otoczenia.
Więc w sumie to można powiedzieć, że tak masz rację, tylko osoby często pijące rzadko kiedy zdają sobie sprawę z prawdziwego problemu zagłuszając go na pozór szczęśliwą otoczką "stada pijanych osób" :lol:

Za ten post autor Clover otrzymał podziękowanie od
Wenus21
Clover

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Postprzez cabochard » 18 sie 2018, o 08:21

Dziewczyny, zobaczcie, ten tancerz jest boski :lovki
każdemu według jego przekonań
cabochard

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Zorja » 18 sie 2018, o 10:45

Ach, tak bardzo moje klimaty, a za kilka dni Pannonica - festwial kultury bałkanskiej, cygańskiej i węgierskiej więc będzie tańczone:)
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Postprzez cabochard » 22 sie 2018, o 14:27

Zorja, fajnie, też bym poszła :) Od kilku lat u mnie na Lubelszczyźnie się mocno promuje kulturę ukraińską, nawet na jarmarkach jagiellońskich jest dużo (jak nie połowa) stoisk ukraińskich.
każdemu według jego przekonań
cabochard

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Scarlett » 3 wrz 2018, o 21:54

Nowy TAP MADL i Ślub od pierwszego wejrzenia. Kto ogląda? :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 1709 razy

Postprzez niweleta » 13 wrz 2018, o 11:43

ja oglądam Tap Madl :D tylko coś tak mniej mi się podoba to, że pierwszy casting przeprowadza 1 osoba a później przy wszystkich. A do Ślubu.. się przymierzam, bo trochę się o tym naczytałam na pudelku :P
niweleta

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez Scarlett » 13 wrz 2018, o 11:55

Polecam Ślub :D
A Tap Madl jest strasznie przewidywalny ostatnio. Od razu wiadomo kto będzie w domu modelek.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 1709 razy

Postprzez niweleta » 13 wrz 2018, o 12:09

Właśnie przez to chyba, że na ten casting jak są wszyscy przychodzą głównie ci co pójdą dalej.
Ja jeszcze oglądam Ameryka Ekspress, ale przeraża mnie to że zapraszają tam do udziału gwiazdy a ja prawie ich nie znam :haha: chyba nie mają już kogo wziąć
niweleta

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje