Babiniec

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Babiniec

Postprzez emerald » 4 maja 2018, o 22:37

enn napisał(a):
Scarlett napisał(a):Co sądzicie o torbach O Bag? :banan

Jak dla mnie są idealnie w połowie drogi między elegancją a luzem :D sama lubię miękkie torby, ale u kogoś bardzo mi się podobają, zwłaszcza ze sznurkowymi rączkami.

Plastik z elegancją raczej ma niewiele wspólnego, ale tak na codzień fajna
nie zostawiaj swoich wibracji samopas
emerald

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez Scarlett » 4 maja 2018, o 23:06

Już od dawna mi się podobały te torby :D (chyba odkąd pojawiła się wysepka firmy O Bag w jednej z poznańskich galerii). Najbardziej ta klasyczna, duża wersja. Dość dobre recenzje zbiera na YT. Ta guma to nie byle jaka guma, podobno jest bardzo pojemna, stabilna itp. Bo oczywiście jest dużo podróbek. Które z wyglądu są podobne, ale gorzej z użytkowaniem.
Przymierzam się do jej kupna. Dla mnie jednak jest to torba typowa na letnie dni czy na plażę. Ta guma, ten sznur... :D (bo podoba mi się właśnie wersja ze sznurem). A skoro już mowa o lecie i plaży to najbardziej podobają mi się właśnie O Bag w pastelowych, letnich kolorach. Bez żadnych cicików, futerek, zawieszek, dowieszek. Moja koleżanka ma ciemną i nosi ją niezależnie od sezonu, ale mi ewidentnie ta torba kojarzy się z latem. No i wiadomo, że musi do niej pasować jakaś konkretna stylizacja, nie do wszystkiego dobiera się taką torebkę. Ale tak już jest z każdą torebką (btw. w tym tygodniu kupiłam i torebkę i plecaczek :oops: no i udało mi się dorwać tę spódnicę maxi, ale i tak dokupiłam dziś materiał i chcę doszyć dodatkową warstwę).
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 443 razy
Otrzymał podziękowań: 1555 razy

Postprzez Zorja » 5 maja 2018, o 09:00

Dla mnie trochę jak Crocsy wśród torebek. Ale nie jestem koneserką;) nie przepadam za tego typu tworzywami.
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Postprzez cabochard » 5 maja 2018, o 13:48

Oglądałam kiedyś podróbki na bazarze, były bardzo ciężkie jak na torbę. Dla mnie torba musi być lekka, bo często coś w niej dźwigam, więc duża waga samej torby to dodatkowy ciężar
cabochard

Podziękował : 33 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez Scarlett » 5 maja 2018, o 13:54

Podróbka to podróbka. Już nie chodzi tylko o cenę, ale też wykonanie i właściwości. Dlatego właściwości podróbki mnie nie interesują :P to trochę jak z BeautyBlenderem, Invisibobble czy Tangle Teezerem.
Na jednym filmiku na YT spotkałam się z tym, że u O Bag uciążliwy może być sznur, który przy mocno napchanej torbie dość ciąży na ręce (co jest zrozumiałe, w końcu to sznur). O samej wadze nie słyszałam, ale może któraś z dziewczyn jest posiadaczką O Bag i wypowie się z doświadczenia?
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Scarlett » 6 maja 2018, o 22:12

Feszyn Łik :parrot
Obrazek
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Wenus21 » 7 maja 2018, o 07:24

Scarlett napisał(a):Feszyn Łik :parrot
Obrazek

Widziałam już te cudeńka na insta :haha: must have kazdej kobiety :lol:
Wenus21

Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez Slonce » 7 maja 2018, o 15:58

Kurcze, nie mogę się przekonać do spodni z mniejszymi dziurami, a co dopiero takie, haha :lol:
Slonce

Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 205 razy

Postprzez Scarlett » 7 maja 2018, o 16:07

Najśmieszniejsze jest to, że takie spodnie są dwa razy droższe niż spodnie bez dziur :lol:
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Zorja » 7 maja 2018, o 20:07

Dziury bardzo podrożały ostatnio. Podejrzewam, że przyczyną może być zaostrzenie się sytuacji militarnej na świecie - jest potrzebnych dużo dziur do budynków itp. Spożycie cukru również może być istotne, bo zęby wykupiły ich spory zapas. Już nie wspomnę o systemach informatycznych - te niemal nie mogą obyć się bez dziur a w XXI w informatyzacja znacznie wzrosła. Nie bez znaczenia jest fakt, że dziury nadal są robione metodą tradycyjną - ręcznie w fabrykach, co powoduje, ze ich produkcja jest droższa niż produkcja materiału, który można teraz wykonać maszynowo a nawet drukując w 3d. O ile powstały już skomplikowane protezy w tej technice, to wyprodukowanie dziury nadal leży poza granicami naszych możliwości.
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje