Kilka kanałów na youtube w języku angielski

Bashar, Osho, Mooji, Papaji i inni

Re: Kilka kanałów na youtube w języku angielski

Postprzez rain » 7 wrz 2018, o 12:52

Nie chciałam zakładać oddzielnego wątku, więc podepnę się tutaj. Parę dni temu trafiłam na bardzo fajny polski kanał na yotubie: Selfmastery.pl Jest tam świetnie podana wiedza psychologiczna, może nie do końca w temacie PP, ale były np. filmiki dotyczące zmiany przekonań na własny temat, czy znaczenia okazywania wdzięczności, albo kwestii konieczności kochania samego siebie. Nie obejrzałam jeszcze wszystkich tych wykładów, ale tych kilka, które już widziałam, wydaje mi się naprawdę bardzo dobrych.

rain

Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez domi » 9 wrz 2018, o 19:32

Chciałabym polecić kanał Dreams Warp https://www.youtube.com/channel/UCTuKzU ... Mj0UQZ8Zrg (nie umiem w miniaturki :lol: ) - jest to kanał anglojęzyczny ale twórca tego kanału mówi bardzo wyraźnie i zrozumiale, także nawet dla podszkolenia swojego języka polecam.
George jest psychoterapeutą i łączy swoją pracę właśnie z PP. Moim zdaniem zawartość na jego kanale jest interesująca a on sam ciekawie tłumaczy różne kwestie/wątpliwości związane z działaniem PP. Polecam zajrzeć :)
domi

Podziękował : 176 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Postprzez mrO » 31 paź 2018, o 18:47

Rano zauważyłem że "London Real" ma nowy wywiad. Wywiad jak najbardziej interesujący, bo gościem był Joe Vitale. W drodze do pracy zdążyłem odsłuchać tylko pierwszą cześć(drugą można znaleźć na stronie londonreal) i patrząc na to co mówił mogę powiedzieć ze spokojnym sumieniem że jak najbardziej się z nim zgadzam. Pokusiłem się nawet o ponownej obejrzenie "Sekretu" i jak najbardzie pokrywa się to z tym o czym mówił w ww. wywiadzie.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Anka12
mrO

Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 291 razy

Postprzez mrO » 12 lis 2018, o 21:19

I znowu London Real :) Tym razem ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu gościem był Elliott Hulse o kim mogę śmiało powiedzieć że miał wpływ na moje życie tak wielki że nie wiem kim byłbym gdyby nie on. Ten który uczy że rozwój ciała idzie w parze z rozwojem duszy
https://www.facebook.com/elliotthulse/v ... 922401448/
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 291 razy

Poprzednia strona

Powrót do Duchowi nauczyciele