Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Warianty rzeczywistości / Wszechświaty równoległe

Postprzez domi » 9 lip 2018, o 09:21

A czy któryś z was podmienił jakąś informację z przeszłości, tak, że doszło do zmiany w teraźniejszości?
domi

Podziękował : 149 razy
Otrzymał podziękowań: 61 razy

Postprzez taxi12 » 9 lip 2018, o 11:00

domi napisał(a):A czy któryś z was podmienił jakąś informację z przeszłości, tak, że doszło do zmiany w teraźniejszości?

To bardzo trudne ale nie niemożliwe zobaczyć porządany efekt w makro skali .Ja kiedyś zobaczyłem że facet ze sklepu ma czerwoną koszulę pózniej wychodząc miał taką samo tylko z małym znaczkiem. Nic nie podmieniałem po prostu spontanicznie tak sie mi zrobiło.
kocham życie
taxi12

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Scarlett » 9 lip 2018, o 11:45

Też tak miewałam ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 447 razy
Otrzymał podziękowań: 1570 razy

Postprzez Zorja » 9 lip 2018, o 11:46

To jest całkiem łatwe, ja tego doświadczyłam (mimo licznych wątpliwości i oporów) Tylko co jest ważne, trzeba uwierzyć w tę zmianę "w tu i teraz" i umieć ją dostrzec, inaczej wraca się do starego. Wszystko jest kwestia percepcji. Jeśli nadal patrzysz po staremu, to Twój umysł nie pozwoli Ci dostrzec nowego, bo nawet jeśli nowe się pojawi, to umysł to zbojkotuje, wyrzuci poza nawias postrzeganej rzeczywistości.
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Postprzez mrO » 9 lip 2018, o 15:34

domi napisał(a):A czy któryś z was podmienił jakąś informację z przeszłości, tak, że doszło do zmiany w teraźniejszości?

Sam nigdy czegoś takie nie zrobiłem bo niby po co miałbym "walczyć" z samym sobą z "przeszłości" i starać się siebie przekonywać że kiedyś było inaczej niż było skoro mogę skupić się na teraźniejszości i mieć pewny efekt. Wychodzę za założenia co jest bardziej efektywne i da mi lepsze efekty.
Teoretycznie to jest możliwe, tylko czy jest to warte czasu/energii ? Teoretycznie przeszłość i przyszłość są realne :)
Ale jak mówiłem i powtarzałem wszystko to jest zależne od wiary w "to czy tamto"
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 236 razy

Postprzez Zorja » 9 lip 2018, o 16:25

Ja używałam zmiany informacji po to, by uspokoić umysł, który ciągle do tego wracał i mnie blokował w tamtej rzezcywistości. Działało.
Zorja

Postprzez domi » 9 lip 2018, o 16:34

Zorja napisał(a):Ja używałam zmiany informacji po to, by uspokoić umysł, który ciągle do tego wracał i mnie blokował w tamtej rzezcywistości. Działało.

O to to, o coś takiego właśnie mi chodzi! Opiszesz dokładnie jak to robiłaś? Wiem, że pisałaś, że trzeba uwierzyć w tę zmianę, ale jakbyś mogła coś więcej napisać :kwiatek
domi

Postprzez Zorja » 9 lip 2018, o 16:53

Zorja napisał(a):Mogę się z Wami podzielić sposobem na "trudne" wspomnienia czy obrazy, które wracają i "psują". Używam do tego Laboratorium z Silvy ale metoda jest dostępna dla każdego kto potrafi wejść w stan medytacyjny. Ja zrobiłam sobie na ścianie Laboratorium Galerie Wspomnień. Pod nią stoją sztalugi. Sposoby sa dwa. Wybieram obraz, wspomnienie które mnie "męczy" i maluje je na płótnie. Gdy jest gotowe, wyrzucam płótno do kominka i patrzę jak płonie. I zapominam o wspomnienia (jeśli wraca, szybko przypominam sobie jak spłonęło). Drugi sposób to odnaleźć wspomnienie na obrazie w Galerii, zdjąć i "przemalowac" i odwiesić. Jest o tyle lepsze że nie zostaje dziura. To podobne to sposobu nr 2 ale jak wiemy, podświadomość lubi symbole:)

Pisałam o tym kilka postów wyżej:P Przez kilka pierwszych dni, jeśli "stare" wspomnienie wraca to trzeba szybko "wyświetlić sobie" pożądaną wersję zdarzeń z przeszłości. Najczęściej potrzebuję 1-2 tyg by przestało wracać a ile by zobaczyć efekty? Nie wiem, uważam że jest od razu ale przejawy nie zawsze są widoczne (nic odkrywczego). Pomocne może być też coś w stylu zdania odkreowującego. Jeśli wraca "stare" lub pojawia się coś wynikłego ze starego to rzucam albo Silvoskie "Skreślam skreślam" albo 'To nie moja rzeczywistość, to nie mój świat" lub "To nie moje". Przy czym - dla mnie ważniejszy od samych efektów takiej zamiany jest spokój ducha. O spokoju ducha zresztą mogłabym osobny post napisać, bo dla mnie to jeden z najważniejszych aspektów pp i generalnie wszystkie techniki, wersje PP, opory sprowadzają się dla mnie do równowagi i spokoju.

Za ten post autor Zorja otrzymał podziękowanie od
domi
Zorja

Postprzez domi » 9 lip 2018, o 16:55

Zorja napisał(a):
Zorja napisał(a):Mogę się z Wami podzielić sposobem na "trudne" wspomnienia czy obrazy, które wracają i "psują". Używam do tego Laboratorium z Silvy ale metoda jest dostępna dla każdego kto potrafi wejść w stan medytacyjny. Ja zrobiłam sobie na ścianie Laboratorium Galerie Wspomnień. Pod nią stoją sztalugi. Sposoby sa dwa. Wybieram obraz, wspomnienie które mnie "męczy" i maluje je na płótnie. Gdy jest gotowe, wyrzucam płótno do kominka i patrzę jak płonie. I zapominam o wspomnienia (jeśli wraca, szybko przypominam sobie jak spłonęło). Drugi sposób to odnaleźć wspomnienie na obrazie w Galerii, zdjąć i "przemalowac" i odwiesić. Jest o tyle lepsze że nie zostaje dziura. To podobne to sposobu nr 2 ale jak wiemy, podświadomość lubi symbole:)

Pisałam o tym kilka postów wyżej:P Przez kilka pierwszych dni, jeśli "stare" wspomnienie wraca to trzeba szybko "wyświetlić sobie" pożądaną wersję zdarzeń z przeszłości. Najczęściej potrzebuję 1-2 tyg by przestało wracać a ile by zobaczyć efekty? Nie wiem, uważam że jest od razu ale przejawy nie zawsze są widoczne (nic odkrywczego). Pomocne może być też coś w stylu zdania odkreowującego. Jeśli wraca "stare" lub pojawia się coś wynikłego ze starego to rzucam albo Silvoskie "Skreślam skreślam" albo 'To nie moja rzeczywistość, to nie mój świat" lub "To nie moje". Przy czym - dla mnie ważniejszy od samych efektów takiej zamiany jest spokój ducha. O spokoju ducha zresztą mogłabym osobny post napisać, bo dla mnie to jeden z najważniejszych aspektów pp i generalnie wszystkie techniki, wersje PP, opory sprowadzają się dla mnie do równowagi i spokoju.

Aaaah, myślałam, że jeszcze jakiś sposób masz :mrgreen: Dziękuję! :kwiatek
domi

Postprzez taxi12 » 9 lip 2018, o 23:04

Pamiętajcie nie przenoście się do rzeczywistości fantastycznej gdzie krowy latają bo jest duże prawdopodobieństwo, że wam nie wyjdzie.Ja skoki ćwiczyłem 8 lat i opanowałem do tego stopnia że moge zmieniać małe szczegóły raz udało mi się przenieść do takiej rzeczywistości gdzie miałem awans o którym nie wiedziałem :).To taka moja mała porada dobranoc i pamiętajcie trening czyni mistrza
kocham życie
taxi12

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień