Fascynująca historia updejt2018 v2

historie zmian w naszym życiu, odkrycie PP, nasze sukcesy

Re: Fascynująca historia

Postprzez Scarlett » 5 kwi 2018, o 13:03

W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 1709 razy

Re: Fascynująca historia

Postprzez mrO » 5 kwi 2018, o 15:02

Innoke napisał(a):Czy mogę dopytać lub prosić o link do tej metody, którą stosowałeś @ mrO?
Jeśli dobrze rozumiem to po prostu opisywałeś swoje życie, tak jak chciałeś aby wyglądało w pamiętniku. Czy pisałeś codziennie czy raz na jakiś czas?

To:
Scarlett napisał(a):Zajrzyj tu, Innoke:
1. viewtopic.php?f=21&t=474#p19824
2. viewtopic.php?f=21&t=625

Osobiście jak patrze na tamten post z perspektywy czasu, to wszystko było zrobione tak jak znajdzie się w każdej pierwszej książce PP.
Moim zdaniem bardzo ważnym elementem tego wszystkiego było to że ja poprostu przestawałem "prosić" o to co chciałem i skupiałem się na Teraz. Po prostu rzeczy, które kiedyś tam chciałem, aby się spełniły po prostu po czasie przestały już być moim celem. Przestałem o nich myśleć zarówno pozytywnie jak i negatywnie.
Zmniejszyłem "ważność" każdego z "celów/życzeń" żyjąc swoim życiem i dzięki temu pozbyłem się oporów przed dostaniem wszystkiego czego chciałem. Wszystkiego niezależnie czy było to dobre rzecz czy złe.
Co do "metody", tam była po prostu wdzięczność+wizualizacja i miłość do samego.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 291 razy

Re: Fascynująca historia updejt2018

Postprzez mrO » 1 cze 2018, o 06:29

updejt

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Karla
mrO

Postprzez domi » 1 cze 2018, o 08:40

mrO napisał(a):updejt

Gratulacje :brawo
Ale uśmiechnęłam się gdy napisałeś że nie chodzi o miłość czy pieniądze, bo to w każdej chwili możesz przyciągnąć :D
domi

Podziękował : 176 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Postprzez TheMe » 1 cze 2018, o 13:17

mrQ gratuluję :brawo :brawo :brawo
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
TheMe

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Postprzez feniks » 1 cze 2018, o 22:18

Supe, gratulacje:)
feniks

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez JaneDoe » 16 wrz 2018, o 09:31

mrO chciałam Ci bardzo, bardzo podziękować za posty o egzaminach. Jestem (byłam) dokładnie w takiej samej sytuacji jak Ty, egzaminy, kolejne proby zdania i kolejne porażki. Przeczytałam Twój post, zastosowalam Twoja metodę i 4 dni pozniej zdalam egzamin do którego podchodziłam 6ty raz. :banan :banan :banan Siedziałam nad tym dwa dni bez przerwy ( nie, nie, to nie jest nauki na dwa dni, ja to ogarniam od 3 lat) uczac się i mając w głowie jedna myśl- "zdałam to, robie dokladnie to co jest potrzebne do zdania i zdalam", wizualizowalam sobie też jak sprawdzam wyniki i jest pozytywna ocena a ja skaczę ze szczęscia. Dokładnie tak się stało. Podobnie jak Ty nie mam problemu z przyciaganiem pieniędzy czy ludzi ( chyba ze aktualnie jestem w dołku) natomiast moja Nemesis sa studia. Wszyscy dookoła mi mowili, zebym to zostawila bo mi nie idzie, bo może nie jestem tak mądra etc. a ja się nie poddaję! Mam inaczej niz wiekszośc ludzi z tych studiów bardzo mało czasu na nauke ( od pierwszego roku pracuję i to czasem na dwa etaty na raz) ale jestem uparta i nie słucham. Teraz jeszcze musze sobie poradzic z opiniami innych, ze sie nie nadaje, ze jest ciezko, ze nie bede zarabiac dobrze przez kilka nastepnych lat. Cieszy mnie to, ze odkad czytam forum ewoluuję jak pokemon i chociaz czasem nie zawsze wszystko idzie jak po masle, to sie nie zrażam. Dzieki Ci bardzo raz jeszcze za Twoje posty- czytam po kilkanascie razy, wyciagam wnioski, staram się wprowadzic w życie.

Za ten post autor JaneDoe otrzymał podziękowania - 2
mrO, Wenus21
JaneDoe

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postprzez mrO » 16 wrz 2018, o 10:58

JaneDoe napisał(a):Przeczytałam Twój post, zastosowalam Twoja metodę i 4 dni pozniej zdalam egzamin do którego podchodziłam 6ty raz.

Brzmi jak tani slogan reklamowy :lol: , ale ciesze się że "mogłem pomóc".
Co do reszty to chylę czoła, bo dobrze wiem jakie to uczucie poświęcając się czemuś nie mając z tego nic, a później osiągasz coś co wydaje ci się aż nierealne.
Moim zdaniem właśnie takie przekonania wydobywają z ludzi to co najlepsze i oddzielą ich od innych dając im możliwość doświadczenia właśnie takiego uczucia.
Oczywiste jest że fajnie byłoby osiągnąć swój cel od razu, zdobyć to za pierwszym razem i pokazać się z najlepszej strony właśnie w taki sposób. Jednak moim zdaniem sukces najlepiej smakuje jeśli zapracujemy na niego na prawdę sami. Jeśli robimy coś wbrew woli innych nie podając się z nastawienie "jeszcze wam pokaże, że umiem, mogę i będę robić to co chce mimo że wszyscy z was już dawno spisaliście mnie na straty. Wiem że to boli, bo boli jak cholera. Wiem również że normalny człowiek widzi to jako oznaki obłędu, szaleństwa. Tak, to jest szaleństwo. Tylko że jeśli miałbym wybierać pomiędzy byciem normalnym a szalonym wolę być szalony. Ludzie szaleni zawsze dokonywali niemożliwego.
Jeszcze raz gratuluje 8-)

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
olik
mrO

Poprzednia strona

Powrót do Nasze historie