Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata)

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata

Postprzez taxi12 » 8 sie 2018, o 23:22

wodnik313 napisał(a):Cześć wszystkim! ;)
Otóż moje pytanie polega na tym (nie wiem, czy trafnie zaliczyłam je do listów do wszechświata) czy można prosić wszechświat o przejrzenie na oczy drugiej osoby? Mam przyjaciela który zakochał się strasznie w dziewczynie która nie do końca traktuje go fair i nie idzie mu przetłumaczyć w żaden sposób, żeby zbytnio się nie angażował, bo jedynie złamie sobie serce. Jest jakiś sposób, aby prosić wszechświat, o to aby przejrzał na oczy? Wpłynąć na jego wole jakby... z gory dziekuje!

PP nie działa tak to jest niemożliwe inaczej wszyscy by siebie przyciągali wbrew własnej woli i było by to niewolnictwo.Może z czasem ta osoba się przekona do ciebie Pozdrawiam
kocham życie
taxi12

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez wodnik313 » 8 sie 2018, o 23:34

nie chce jej do siebie przyciągnąć, bo już się przyjaźnimy, nie kocham tej osoby, ale i nie chce aby cierpiał, bo laska się nim bawi :)
wodnik313

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez taxi12 » 8 sie 2018, o 23:38

wodnik313 napisał(a):nie chce jej do siebie przyciągnąć, bo już się przyjaźnimy, nie kocham tej osoby, ale i nie chce aby cierpiał, bo laska się nim bawi :)

Nie wiem jak ci pomóc może stosuj dwupunkt w jej intencji może MOŻE ta osoba się opamięta
kocham życie
taxi12

Podziękował : 6 razy

Postprzez Scarlett » 8 sie 2018, o 23:56

A od kiedy dwupunkt można stosować bez zgody drugiej osoby? I od kiedy bez jej zgody miałoby to przynieść jakieś korzyści?

Po raz kolejny piszę - offtop.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1723 razy

Postprzez balerr » 9 sie 2018, o 10:07

Ja swój pierwszy list do wszechświata napisałam jakoś w marcu 2017, był to taki okres kiedy w moim związku nic się nie układało, mój narzeczony ogólnie cały mój pogląd na PP traktuje jak żart, ale akurat wyjechał do pracy za granicę i ja pogrążyłam się w szukaniu nowej wiedzy. Znalazłam technikę listu (jak teraz wiem niezbyt ją zrozumiałam) i wydało mi się to świetnym rozwiązaniem aby... go zmienić. Usiadłam więc i pisałam całe moje wyobrażenie na temat naszego idealnego związku, nie wymieniałam go z imienia ale no myślałam o nas, choć może głównie o sobie i swoich odczuciach. Rozmowy do późnej nocy, oglądanie gwiazd, troska, szacunek, no taka czysta miłość i my pasujący do siebie jak dwa puzelki. Datę realizacji wpisałam na moje urodziny w czerwcu 2018. No i zapomniałam :) I w tym roku, w dzień moich urodzin gdy mój narzeczony był znowu za granicą, siedziałam z moim przyjacielem na kładce nad jeziorem. W słońcu wyciągnięci jak żaby, paliliśmy fajki i gadaliśmy o pierdołach, ni tąd ni z owąd do mojej głowy wpadła myśl o tym liście schowanym w pudełku ze zdjęciami. W domu odszukałam go i przeanalizowałam, ooo jaka nie precyzja aż w oczy razi. No dobra mam ten "związek", tę "miłość" (choć w trochę innym znaczeniu), te rozmowy i to wszystko co sobie wypisałam, tylko po prostu nie napisałam, że ja chce partnera, towarzysza już na całe życie. A nie przyjaciela, który no.. nie jest tak naprawdę "mój" :mur: A najśmieszniejsze.. jakiś czas wcześniej gdy widziałam się z tym przyjacielem byłam smutna, on bardzo mocno mnie przytulił i powiedział, że tak idealnie do siebie pasujemy, ja się zaśmiałam i powiedziałam "no jesteś taki mój Puzelek", a on stwierdził że to mega słodkie i żebym tak na niego mówiła. Puzelek :lol: A poza tym, w starym związku nadal jestem i nadal tak żyjemy razem bardziej z przyzwyczajenia niż z potrzeby.
Everything is your choice, wake up !
balerr

Postprzez Wenus21 » 9 sie 2018, o 17:40

To obrzydliwe :shock: Jesteś w związku i szukasz miedzy czasie lepszej opcji. Nie uważasz ,że tak normalnie po ludzku było by ferw najpierw zakończyć aktualny związek?
"Sekretem zmiany jest skupienie całej energii - nie do walki ze starym - a do budowania nowego."
Wenus21

Podziękował : 100 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Postprzez Born1975 » 9 sie 2018, o 18:29

Jeszcze jeden offtopowy post i zamknę ten wątek na tydzień.
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez balerr » 10 sie 2018, o 11:03

Wenus21 napisał(a):To obrzydliwe :shock: Jesteś w związku i szukasz miedzy czasie lepszej opcji. Nie uważasz ,że tak normalnie po ludzku było by ferw najpierw zakończyć aktualny związek?

Ale widzę, że Ty mnie nie zrozumiałaś :) przeczytaj jeszcze raz dokładnie :) pisząc zamówienie, nie wiedząc dokładnie jak działa i chciałam poprawić aktualną relację, czyli niejako wpłynąć na swojego partnera. Nie chodzi o to, że byłam w jednym związku a zamawiałam kolejny :D

edit: no teraz widzę, że tam jednym zdaniem się trochę źle wyraziłam i mogłaś to źle odebrać, ale generalnie ja technikę Listu znalazłam na innym forum i próbowałam nią wpłynąć na aktualną relację, nie doczytałam, nie zrozumiałam nie wiem co mną kierowało :). A wyszło co wyszło, zamówienie się niejako zrealizowało bo Pole odnowiło mój kontakt z przyjacielem, który daje mi taki rodzaj miłości, szacunku i wsparcia jakie daje np miłość rodzeństwa (tak, wierzę w przyjaźń damsko-męską i jestem tego żywym przykładem, że się da). Dlatego przytoczyłam swoją historię bo warto zwracać uwagę na precyzję, moim zdaniem warto wdawać się w szczegóły swojego wyobrażenia, bo jak widać to co opisujemy czasem realizuje się na różne sposoby.
Everything is your choice, wake up !
balerr

Postprzez Mrs. Anastasia Grey » 23 sie 2018, o 14:39

wodnik313 napisał(a):Cześć wszystkim! ;)
Otóż moje pytanie polega na tym (nie wiem, czy trafnie zaliczyłam je do listów do wszechświata) czy można prosić wszechświat o przejrzenie na oczy drugiej osoby? Mam przyjaciela który zakochał się strasznie w dziewczynie która nie do końca traktuje go fair i nie idzie mu przetłumaczyć w żaden sposób, żeby zbytnio się nie angażował, bo jedynie złamie sobie serce. Jest jakiś sposób, aby prosić wszechświat, o to aby przejrzał na oczy? Wpłynąć na jego wole jakby... z gory dziekuje!

cześć :) widzę, że dużo osób tutaj jest na NIE.
według nauk, które ja znam i według książek, które ja czytałam wychodzi na to, że wolna wola nie istnieje :)
wszyscy na siebie wpływamy, na swoje decyzje... przyciągamy ludzi do swojego życia, przyciągamy to jak ktoś nas traktuje i inni tak samo przyciągają nas.
więc moja odpowiedź brzmi - tak, można wpłynąć na niego, aby przejrzał na oczy. wizualizuj, wierz, myśl pozytywnie. chcesz dla przyjaciela dobrze. możesz wizualizować że np. rozmawiasz z nim i on Ci mówi, że przejrzał na oczy i że cieszy się, że skończył z tą dziewczyną, bo go źle traktowała... wizualizuj to w czasie przeszłym, tak jakby to już się "dokonało". i wierz, że to się stanie.

u mnie to zawsze działa.

a jeszcze co do kilku postów wyżej... ktoś tu odpisał komuś, że to obrzydliwe, że będąc w związku szuka innej opcji.
nie ma rzeczy złych i dobrych. my sami wszystkiemu przyklejamy "łatkę". mówimy "to jest złe, a to jest dobre".
do tej pory siedziałam tylko na anglojęzycznych forach z PP, tam ludzie potrafili przyciągnąć do swojego życia kogoś kto był np. żonaty. czy to złe? nie. i tam nikt nikogo nie hejtował, że to złe i że to rozwalanie rodziny. tylko wszyscy sobie pomagali i gratulowali sukcesów. bo możemy przyciągnąć co tylko chcemy, nie ma zła i dobra, to my pewnym rzeczom przypisujemy definicję zła i definicję dobra. jak coś uważasz za złe to będzie to złe. uważasz coś za dobre to będzie to dobre. wielu ludzi uważa pieniądze za źródło zła na świecie. dlatego Ci ludzie nigdy tych pieniędzy nie mają... a Ci ludzie, którzy uważają, że pieniądze są dobre, przychodzą łatwo i nie trzeba ciężko pracować na każdy grosz... najczęściej żyją w obfitości i dostatku ;)
tak mnie uczono prawa przyciągania i to są wartości, które ja wyznaję.

szanuję opinie innych użytkowników na tym forum i oczywiście rozumiem, że każdy ma inne zdanie, ja po prostu przedstawiłam swoje :)
Mrs. Anastasia Grey

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Scarlett » 23 sie 2018, o 14:44

Zapoznaj się proszę z nagraniem na temat wolnej woli - tam jest powiedziane na jakiej zasadzie następuje przyciąganie ludzi.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1723 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP