Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata)

techniki, terapie, metody prawa przyciągania

Re: Zamówienie do Wszechświata (inaczej List do Wszechświata

Postprzez taxi12 » 8 sie 2018, o 23:22

wodnik313 napisał(a):Cześć wszystkim! ;)
Otóż moje pytanie polega na tym (nie wiem, czy trafnie zaliczyłam je do listów do wszechświata) czy można prosić wszechświat o przejrzenie na oczy drugiej osoby? Mam przyjaciela który zakochał się strasznie w dziewczynie która nie do końca traktuje go fair i nie idzie mu przetłumaczyć w żaden sposób, żeby zbytnio się nie angażował, bo jedynie złamie sobie serce. Jest jakiś sposób, aby prosić wszechświat, o to aby przejrzał na oczy? Wpłynąć na jego wole jakby... z gory dziekuje!

PP nie działa tak to jest niemożliwe inaczej wszyscy by siebie przyciągali wbrew własnej woli i było by to niewolnictwo.Może z czasem ta osoba się przekona do ciebie Pozdrawiam
kocham życie
taxi12

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez wodnik313 » 8 sie 2018, o 23:34

nie chce jej do siebie przyciągnąć, bo już się przyjaźnimy, nie kocham tej osoby, ale i nie chce aby cierpiał, bo laska się nim bawi :)
wodnik313

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez taxi12 » 8 sie 2018, o 23:38

wodnik313 napisał(a):nie chce jej do siebie przyciągnąć, bo już się przyjaźnimy, nie kocham tej osoby, ale i nie chce aby cierpiał, bo laska się nim bawi :)

Nie wiem jak ci pomóc może stosuj dwupunkt w jej intencji może MOŻE ta osoba się opamięta
kocham życie
taxi12

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Scarlett » 8 sie 2018, o 23:56

A od kiedy dwupunkt można stosować bez zgody drugiej osoby? I od kiedy bez jej zgody miałoby to przynieść jakieś korzyści?

Po raz kolejny piszę - offtop.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 450 razy
Otrzymał podziękowań: 1589 razy

Postprzez balerr » 9 sie 2018, o 10:07

Ja swój pierwszy list do wszechświata napisałam jakoś w marcu 2017, był to taki okres kiedy w moim związku nic się nie układało, mój narzeczony ogólnie cały mój pogląd na PP traktuje jak żart, ale akurat wyjechał do pracy za granicę i ja pogrążyłam się w szukaniu nowej wiedzy. Znalazłam technikę listu (jak teraz wiem niezbyt ją zrozumiałam) i wydało mi się to świetnym rozwiązaniem aby... go zmienić. Usiadłam więc i pisałam całe moje wyobrażenie na temat naszego idealnego związku, nie wymieniałam go z imienia ale no myślałam o nas, choć może głównie o sobie i swoich odczuciach. Rozmowy do późnej nocy, oglądanie gwiazd, troska, szacunek, no taka czysta miłość i my pasujący do siebie jak dwa puzelki. Datę realizacji wpisałam na moje urodziny w czerwcu 2018. No i zapomniałam :) I w tym roku, w dzień moich urodzin gdy mój narzeczony był znowu za granicą, siedziałam z moim przyjacielem na kładce nad jeziorem. W słońcu wyciągnięci jak żaby, paliliśmy fajki i gadaliśmy o pierdołach, ni tąd ni z owąd do mojej głowy wpadła myśl o tym liście schowanym w pudełku ze zdjęciami. W domu odszukałam go i przeanalizowałam, ooo jaka nie precyzja aż w oczy razi. No dobra mam ten "związek", tę "miłość" (choć w trochę innym znaczeniu), te rozmowy i to wszystko co sobie wypisałam, tylko po prostu nie napisałam, że ja chce partnera, towarzysza już na całe życie. A nie przyjaciela, który no.. nie jest tak naprawdę "mój" :mur: A najśmieszniejsze.. jakiś czas wcześniej gdy widziałam się z tym przyjacielem byłam smutna, on bardzo mocno mnie przytulił i powiedział, że tak idealnie do siebie pasujemy, ja się zaśmiałam i powiedziałam "no jesteś taki mój Puzelek", a on stwierdził że to mega słodkie i żebym tak na niego mówiła. Puzelek :lol: A poza tym, w starym związku nadal jestem i nadal tak żyjemy razem bardziej z przyzwyczajenia niż z potrzeby.
Everything is your choice, wake up !
balerr

Podziękował : 0 raz

Postprzez Wenus21 » 9 sie 2018, o 17:40

To obrzydliwe :shock: Jesteś w związku i szukasz miedzy czasie lepszej opcji. Nie uważasz ,że tak normalnie po ludzku było by ferw najpierw zakończyć aktualny związek?
Wenus21

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Postprzez Born1975 » 9 sie 2018, o 18:29

Jeszcze jeden offtopowy post i zamknę ten wątek na tydzień.
No Dejes De Soñar :D
Born1975

Podziękował : 829 razy
Otrzymał podziękowań: 572 razy

Postprzez balerr » 10 sie 2018, o 11:03

Wenus21 napisał(a):To obrzydliwe :shock: Jesteś w związku i szukasz miedzy czasie lepszej opcji. Nie uważasz ,że tak normalnie po ludzku było by ferw najpierw zakończyć aktualny związek?

Ale widzę, że Ty mnie nie zrozumiałaś :) przeczytaj jeszcze raz dokładnie :) pisząc zamówienie, nie wiedząc dokładnie jak działa i chciałam poprawić aktualną relację, czyli niejako wpłynąć na swojego partnera. Nie chodzi o to, że byłam w jednym związku a zamawiałam kolejny :D

edit: no teraz widzę, że tam jednym zdaniem się trochę źle wyraziłam i mogłaś to źle odebrać, ale generalnie ja technikę Listu znalazłam na innym forum i próbowałam nią wpłynąć na aktualną relację, nie doczytałam, nie zrozumiałam nie wiem co mną kierowało :). A wyszło co wyszło, zamówienie się niejako zrealizowało bo Pole odnowiło mój kontakt z przyjacielem, który daje mi taki rodzaj miłości, szacunku i wsparcia jakie daje np miłość rodzeństwa (tak, wierzę w przyjaźń damsko-męską i jestem tego żywym przykładem, że się da). Dlatego przytoczyłam swoją historię bo warto zwracać uwagę na precyzję, moim zdaniem warto wdawać się w szczegóły swojego wyobrażenia, bo jak widać to co opisujemy czasem realizuje się na różne sposoby.
Everything is your choice, wake up !
balerr

Podziękował : 0 raz

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP