Sceptyczne podejście do PP.

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez PewnieTak » 23 wrz 2016, o 12:29

Jeju ludzie Wy na prawdę wierzycie w takie coś jak prawo przyciągania ? Te wszystkie bzdury już całkiem wyprały wam mózgi ? Na prawdę wierzycie, że wszystko co was w życiu spotyka jest zależne tylko i wyłącznie od was ? Jeżeli kogoś z was przejedzie na pasach pijany kierowca, który mimo wiedział, że jest pijany, a jechał to winić będziecie siebie, bo to Wy sprawiliście to myślami czy tam wibracjami ? Albo inny przykład. Ktoś chce być milionerem pomijam już wygranie w lotto czy coś, ale no błagam was na prawdę myślicie, że ni z gruszki ni z pietruszki na waszym koncie będą krocie? Okej, to że ktoś dorabia się milionów spoko, ale nie zapominajcie, że Ci ludzie musieli mieć już na początku ogromny kapitał na start biznesu albo rozwijali się po trochu. Tak samo bzdura, że jeżeli ktoś coś osiągnął, to ja też mogę to zrobić. Niektórzy mieli lepszy start, lepsze możliwości, może więcej talentu do tego i osiągnęli to co chcieli, a inni nie mieli tak dobrego startu i niestety nie mają co liczyć na takich efekt jak osoba z lepszym startem.
PewnieTak

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez cynamonova » 23 wrz 2016, o 12:52

PewnieTak- idź już stąd, sio! :) wróć, jak zrozumiesz, że jest coś więcej, coś co wymyka się Twojemu postrzeganiu świata, wtedy zrozumiesz.

Ja dziś mogę wszystko! :)
Żyć to znaczy okazywać wdzięczność za słoneczny blask i miłość, za ciepło i czułość, których jest tak wiele w ludziach i rzeczach.
cynamonova

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Postprzez Lwiczka » 23 wrz 2016, o 12:57

PewnieTak, dziękuję Ci za rozbawienie mnie do łez :D Zapewne jesteś żywym potwierdzeniem własnych teorii, PP działa bowiem zawsze i wszędzie :dance

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowanie od
Świetlista
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 369 razy

Postprzez PewnieTak » 23 wrz 2016, o 13:00

Oczywiście.
cynamonova skoro możesz wszystko spraw proszę żeby na świecie ludzie już więcej nie głodowali i jeżeli jutro zobacze w tv, że z nieba ludziom leciało jedzenie albo pieniądze wtedy zwrócę honor. A póki radze ostawić to rycie głowy.
PewnieTak

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez MagdaLooney » 23 wrz 2016, o 13:09

:D Pewnie tak :D :haha: :haha:
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 293 razy
Otrzymał podziękowań: 451 razy

Postprzez Renata » 23 wrz 2016, o 13:10

PewnieTak, widzę że wierzysz tylko w to, co jesteś w stanie dostrzec. Powiedz więc, czy wierzysz w Boga, albo czy wierzysz że istnieje powietrze? Lub prąd? Bo to rzeczy których nie widać, podobnie jak nasze myśli czy uczucia, a jednak istnieją i nadają kierunek naszemu życiu? Zbyt to wszystko generalizujesz i upraszczasz, a to delikatna materia. Poczytaj sobie o fizyce kwantowej, lub też tu na forum o historiach ludzi praktykujących pp.
Ps. Jesteś jak najbardziej na nie, więc co tu robisz? :thinking
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowania - 2
MagdaLooney, Świetlista
Renata

Podziękował : 642 razy
Otrzymał podziękowań: 830 razy

Postprzez Lwiczka » 23 wrz 2016, o 13:14

Haha, a ja polubiłam PewnieTak, mam tylko nadzieję, że nie jest to kolejne wcielenie Oriona :D Ale z innej beki: o cóż Ci właściwie chodzi, dobry człowieku? Masz misję nawracania??? :D

Źle się zatem do tego zabierasz, w takich wypadkach najpierw należy wejść w środowisko, oswoić je, zdobyć zaufanie, a potem rozwalać od środka :mrgreen:

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowanie od
Świetlista
Lwiczka

Postprzez Renata » 23 wrz 2016, o 13:18

PewnieTak to pewnie wcielenie Judi Krishnamurti, też rozwala światopoglądy :mrgreen: Ale... skoro tu jest, to może sie na coś przyda :lol:
Dziewczyny, brzdęka nam lustro albo goreje krzew :D
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowanie od
Świetlista
Renata

Podziękował : 642 razy
Otrzymał podziękowań: 830 razy

Postprzez Lwiczka » 23 wrz 2016, o 13:22

Biorę pełną odpowiedzialność za pojawienie się na forum PewnieTak (urzeka mnie enigmatyczność samego nicku :D) Akurat dziś rozmyślałam, jakie to ciekawe osoby są na forum i jaki scenariusz bym z nimi stworzyła i...bach! Następny do kolekcji! :haha:
Lwiczka

Postprzez Born1975 » 23 wrz 2016, o 22:35

PewnieTak napisał(a):Jeju ludzie Wy na prawdę wierzycie w takie coś jak prawo przyciągania ? Te wszystkie bzdury już całkiem wyprały wam mózgi ? Na prawdę wierzycie, że wszystko co was w życiu spotyka jest zależne tylko i wyłącznie od was ? Jeżeli kogoś z was przejedzie na pasach pijany kierowca, który mimo wiedział, że jest pijany, a jechał to winić będziecie siebie, bo to Wy sprawiliście to myślami czy tam wibracjami ? Albo inny przykład. Ktoś chce być milionerem pomijam już wygranie w lotto czy coś, ale no błagam was na prawdę myślicie, że ni z gruszki ni z pietruszki na waszym koncie będą krocie? Okej, to że ktoś dorabia się milionów spoko, ale nie zapominajcie, że Ci ludzie musieli mieć już na początku ogromny kapitał na start biznesu albo rozwijali się po trochu. Tak samo bzdura, że jeżeli ktoś coś osiągnął, to ja też mogę to zrobić. Niektórzy mieli lepszy start, lepsze możliwości, może więcej talentu do tego i osiągnęli to co chcieli, a inni nie mieli tak dobrego startu i niestety nie mają co liczyć na takich efekt jak osoba z lepszym startem.

PewnieTak rozumiem Twój sceptycyzm. Ja od samego początku istnienia tego forum głoszę, że najistotniejsze jest działanie-poszukaj sobie moich postów na ten temat. To, że większość tutaj uważa inaczej-mają do tego pełne prawo. Nic mnie ani Tobie do tego w co wierzą inni, bo to tylko ich sprawa.

Przeczytałem kiedyś bardzo mądre zdanie: "Wszystko w co wierzysz, może być tylko błędną opinią innych". Weź to pod rozwagę.

Samo prawo przyciągania jednak działa, jest ono jednym z tzw. praw naturalnych. Tłumaczyłem to dokładnie tutaj: viewtopic.php?f=9&t=508&start=10#p20750 Ale by zrozumieć sens, to musisz przeczytać pierwszy post tamtego wątku, który napisała faith-tu masz linka: viewtopic.php?f=9&t=508#p20725

PewnieTak 90% polskiego społeczeństwa to katolicy. Nie wiem, czy jesteś katolikiem, ale dla mnie wszelakie religie są nie do pogodzenia z istotą najwyższą. Powiedz jednak wierzącym, że są w błędzie i zobaczysz jaka będzie reakcja :mrgreen:

No i na koniec weź pod uwagę, że to jest mimo wszystko forum tematyczne poświęcone własnie prawu przyciągania :D
Siempre juego con mis reglas.

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
MagdaLooney
Born1975

Podziękował : 858 razy
Otrzymał podziękowań: 611 razy

Następna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień