Jakie książki polecacie?

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Jakie książki polecacie?

Postprzez niweleta » 13 wrz 2018, o 09:51

Ja z audiobooków nie korzystam, właśnie dlatego, że lubię zakreślać i zaznaczać :D i akurat w tej książce bardzo dużo zaznaczałam i zakreślałam więc myślę, że warto mieć wersję papierową.
Jeśli chcesz bardziej zgłębić uważność to do tej książki wydano także drugą z ćwiczeniami - "Mindfulness. Krótkie ćwiczenia uważności dla spokojnego życia", tej samej autorki. Uzupełnienie, troszkę bardziej praktyczne. Może tą jest łatwiej dostać, chociaż tamtą mój znajomy jeszcze 2 tygodnie temu kupił na internecie :)
niweleta

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Jakie książki polecacie?

Postprzez TheMe » 16 wrz 2018, o 15:35

domi napisał(a):Słuchajcie, jestem po lekturze książki "Sekret Prawa Przyciągania" Michaela J. Losiera i z całą pewnością mogę polecić tę książkę każdemu. Jest prześwietna i dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Napisana jest bardzo prostym językiem, bez zawiłości, wszystko jest bardzo fajnie wytłumaczone. Tak jak pisała Scarlett, ta książka to Hicksowie w pigułce i w tym się w pełni zgadzam.
Pomijając samą treść, książka zawiera również bardzo ładne zdjęcia na rozpoczęcie każdego rozdziału :D bardzo miło mnie to zaskoczyło, zwłaszcza, że znalazło się tam nawet zdjęcie koni. Ponadto w książce znajdują się również ćwiczenia, które można wykonywać aby podciągnąć swoje wibracje itp. Są one również dodatkowo opisane i z przykładami, także nic, tylko korzystać. Naprawdę, polecam tę pozycję.

Przeczytałam :D lekka i przyjemna ale konkretna ;) podoba i się jasność i jak ktoś nie wie jak ruszyć ze świadomym PP to ćwiczenia są super ;) sama skorzystam z arkuszu kontrastu co do jednej sprawy. Polecam i dzięki za polecenie dziewczyny :D
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)

Za ten post autor TheMe otrzymał podziękowanie od
domi
TheMe

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Poprzednia strona

Powrót do Swobodne dyskusje