Witam na forum prawoprzyciagania.net

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Witam na forum prawoprzyciagania.net

Postprzez Scarlett » 11 sie 2016, o 16:18

Witam Cię na forum poświęconym Prawu Przyciągania.
Jestem Scarlett i wraz z mrO pełnimy tutaj funkcję administratorów. Oprócz nas, forum posiada także dwóch moderatorów, którymi są Born1975 i Slonce.
Bardzo proszę by w jakichkolwiek sprawach zwracać się bezpośrednio do któregoś z nas. Wszelkie bieżące informacje dotyczące forum, będą umieszczane w wątku INFORMACJE OD ADMINISTRACJI (viewtopic.php?f=34&t=479)
W związku ze sprawami technicznymi i tymi związanymi z kontami użytkowników, innych sprawach dotyczących forum, a także w razie jakichkolwiek obiekcji co do naszej pracy, proszę o pisanie na maila administracja@prawoprzyciagania.net. Zależy nam na płynnej komunikacji między nami.

Przede wszystkim jest to forum poświęcone Prawu Przyciągania. Dlatego proszę o uszanowanie poglądów innych osób. Jeśli ktoś się z czymś nie zgadza lub nie wierzy w PP, pamiętajmy, że każdy z nas ma prawo do własnego zdania i jego wyrażania, a użytkownik rejestrujący się ma świadomość tego, jakie forum wybrał.
Zgodnie z regułą Prawa Przyciągania – przyciągasz do siebie wszystko czemu poświęcasz uwagę i energię. Użytkownicy chętnie pomagają w sprawach dotyczących tego zjawiska oraz wspierają się wzajemnie na drodze rozwoju. Starajmy się jednak tutaj jak najmniej narzekać i nie poświęcać energii temu, czego w swoim życiu nie chcemy. Służy to dobru wszystkich użytkowników.

Nowo zarejestrowany użytkownik swoje pierwsze pięć postów ma najpierw akceptowane przez administratora lub moderację oraz nie ma możliwości pisania na czacie (tylko go widzi). Po przekroczeniu pięciu postów, dalsze posty nie są już akceptowane, a dodawane automatycznie jak u innych użytkowników oraz można pisać na czacie.
W ten sposób odsiewamy reklamy, spamerów i inne rzeczy sprzeczne z regulaminem.
Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za zrozumienie.

Proszę o nie robienie offtopów oraz o pisanie w odpowiednich działach i wątkach. Jeśli zakładasz nowy temat, upewnij się, czy takowy już nie istnieje (korzystaj z wyszukiwarki). Posty niepasujące do konkretnego wątku albo powielone wątki będą łączone do odpowiedniego. Służy to porządkowi na forum i nie zapychaniu niepotrzebnie serwera.
Każdego użytkownika forum obowiązuje REGULAMIN :arrow: http://www.prawoprzyciagania.net/viewto ... f=34&t=475
Każdy zarejestrowany użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z jego treścią. Zarząd forum nie ma obowiązku odpowiadać na roszczenia wynikające z nieznajomości regulaminu.

W razie jakichkolwiek pytań, problemów, rad itp. – służę swoją pomocą.
Mam nadzieję, będzie się Wam przyjemnie z nami współpracować i korzystać z tego miejsca.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung


:arrow: http://prawoprzyciagania.net/viewtopic.php?f=34&p=41179#p41179

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 3
Born1975, Lwiczka, Mal
Avatar użytkownika
Scarlett
 
Posty: 3517
Dołączył(a): 11 gru 2015, o 00:11
Podziękował : 544 razy
Otrzymał podziękowań: 2555 razy

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Antje i 33 gości