Wszystko o snach

medytacja, ezoteryka, nauki wschodu

Re: Wszystko o snach

Postprzez niweleta » 11 wrz 2018, o 21:02

feniks napisał(a): rozpacz bo w takiej chwili gdy umieram uświadamia sobie ze ja chcę żyć

Może taki sen warto wykorzystać i właśnie bardziej się cieszyć, bo jednak się żyje? :)

Ja zauważyłam, że w momentach gdy mam więcej zagmatwanych myśli w głowie, dużo "rozkmin" albo jakichś decyzji do podjęcia to stale w moich snach pojawia się motyw podróży. Strasznie mnie męczą te sny bo zawsze jestem gdzieś w miejscu, którego nie znam (każdy sen to nowe miejsce) i muszę wrócić z niego do domu. Szukam rozkładów, przystanków, przesiadam się, jadę, albo nie mam pieniędzy na bilet, albo jakiś ostatni transport mi odjechał, albo wsiadam a za chwilę wysiadam znowu nie wiadomo gdzie. Czasem ktoś mi towarzyszy, ale częściej podróżuję sama. Nigdy mi się nie zdarzyło dojechać na miejsce. Zawsze budzę się w trakcie podróży, bardzo zmęczona tym snem. Pamiętam, że tylko raz w jednym z takich snów poczułam, że jestem na dobrej drodze do domu, ale nie umiem wyłapać od czego to zależało że mi się ta podróż udała.
niweleta

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez cabochard » 12 wrz 2018, o 20:59

niweleta napisał(a):Strasznie mnie męczą te sny bo zawsze jestem gdzieś w miejscu, którego nie znam (każdy sen to nowe miejsce) i muszę wrócić z niego do domu. Szukam rozkładów, przystanków, przesiadam się, jadę, albo nie mam pieniędzy na bilet, albo jakiś ostatni transport mi odjechał, albo wsiadam a za chwilę wysiadam znowu nie wiadomo gdzie.

Oj, jakbym czytała o sobie. Też mam bardzo podobne sny, męczące i pogmatwane.
Czytałam kiedyś, że śnią nam się tylko miejsca, które znamy i ludzie, których kiedykolwiek widzieliśmy, ale po sobie widzę, że to nieprawda, bo mi się śnią zupełnie nowe miejsca, których nigdy w życiu nie widziałam i tacy ludzie. Mam chyba bardzo kreatywną PŚ.
każdemu według jego przekonań
cabochard

Podziękował : 42 razy

Postprzez Scarlett » 12 wrz 2018, o 21:03

Dokładnie, też to czytałam co Ty. I w to nie wierzę, bo mi też się śnią takie miejsca czy ludzie. A skoro umysł jest tak twórczy to i wszystko może wymyślić :) Mamy ogromną moc to czemu mielibyśmy nie umieć czegoś stworzyć w głowie? Dzieci są tego najlepszym przykładem.
Jak byłam dzieckiem to kazałam narysowac siostrze "beknięcie" :lol: Narysowała :haha:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 466 razy
Otrzymał podziękowań: 1708 razy

Postprzez niweleta » 13 wrz 2018, o 10:10

Ciekawe, nie słyszałam o tym, że śni nam się to co znamy. Ale też w to nie wierzę w takim razie, bo każde miejsce które mi się śni to jest tak bajkowe (czasem czuję się jak w Narnii :P) że aż chciałabym tam pojechać i je naprawdę zobaczyć - ale nie wiem gdzie to :P pomęczą mnie te sny, ale co pooglądam i pozwiedzam to moje :D
niweleta

Podziękował : 7 razy

Postprzez cabochard » 13 wrz 2018, o 18:31

niweleta napisał(a):co pooglądam i pozwiedzam to moje :D

:haha:
Ja też mam tak bogate życie nocne, że w zasadzie nie potrzebuję jeździć i zwiedzać w realu. Filmów i książek w zasadzie też nie potrzebuję.
cabochard

Postprzez ekwidyn » 3 paź 2018, o 10:23

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że leżałem w łóżku i nagle zostałem zaatakowany przez jaśka (małą poduszkę), który najpierw zaczął walić mnie po głowie, a następnie próbował udusić. Później dowiedziałem się, że mój znajomy o imieniu Jan (Jasiek), który mnie nienawidzi, obgadywał mnie dokładnie w tym czasie gdy spałem.
ekwidyn

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez cabochard » 5 paź 2018, o 20:31

A mi się śniło, że żyłam w przyszłości, byłam zapracowaną bizneswoman i miałam w domu męską seks-lalkę :bigsmile

Za ten post autor cabochard otrzymał podziękowanie od
olik
cabochard

Poprzednia strona

Powrót do Rozwój duchowy