Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

Postprzez Scarlett » 28 cze 2018, o 09:54

balerr napisał(a):Cześć :) ciekawi mnie czy są tu osoby z Facebooka z jednej z grup o PP, na której właśnie w temacie odkreowywania jest polecane to forum? Ja tak właśnie trafiłam tutaj poprzez Fb.

To chyba niedawno ktoś nas wspomniał, bo zauważyłam duży napływ nowych osób i właśnie niektórzy są bardzo zainteresowani odkreowywaniem - jak widać temat odżył :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 470 razy
Otrzymał podziękowań: 1709 razy

Postprzez balerr » 28 cze 2018, o 10:56

Scarlett napisał(a):
balerr napisał(a):Cześć :) ciekawi mnie czy są tu osoby z Facebooka z jednej z grup o PP, na której właśnie w temacie odkreowywania jest polecane to forum? Ja tak właśnie trafiłam tutaj poprzez Fb.

To chyba niedawno ktoś nas wspomniał, bo zauważyłam duży napływ nowych osób i właśnie niektórzy są bardzo zainteresowani odkreowywaniem - jak widać temat odżył :)

Dzisiaj też trafiłam na grupie FB do linku o Transerfingu rzeczywistości. Ja interesuję się tematami już x lat, ale nigdy porządnie nie wzięłam się do pracy nad tym. Myślę, że z kopalnią wiedzy jaką tutaj stworzyliście wreszcie coś pozmieniam :)
Everything is your choice, wake up !
balerr

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez ekwidyn » 13 lip 2018, o 13:27

Jestem w trakcie odkreowywania (7 dzień). Jedyne fizyczne dolegliwości jakie się na razie pojawiły to drobne problemy z cerą. Formułkę znam na pamięć i powtarzam ją sobie po 30-40 razy dziennie, zarówno w alfie jak i podczas codziennych czynności.
ekwidyn

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez balerr » 13 lip 2018, o 14:47

Przez swój post na forum spostrzegłam że odkreowuję od 18 dni :) w sumie nic się nie dzieje szczególnego, ja powtarzam regułki jak mi się przypomnij w jakiejś wolnej chwili, czasem tylko przed spaniem :) zawsze krótko po ich powiedzeniu ogarnia mnie senność a czasem taka tępota.. Wydaje mi się, że moim problemem jest to, że chciałabym aby osoba niewłaściwa po prostu znikła z mojego życia, urwała kontakt, powiedziała sorry to jednak nie to :) albo, że mi się umysł wyklaruje czego chce (który jest ten właściwy, być może jeśli mam w ogóle taki dylemat to nie jest to żaden z nich). Trudno pracujemy dalej :) zgłębiam forum, poznaje siebie :)
balerr

Postprzez balerr » 30 lip 2018, o 09:49

Odkreowywuję ponad 30 dni, ale robię to nadal bo czuję potrzebę. Chciałam Wam napisać o pewnej sytuacji, z jednym z chłopaków poruszyłam temat wesela, on mówił, że będzie się pobierał w mundurze i że wyśle mi zdjęcie jak w nim wygląda; po czym pojechał do domu wystroił się w mundur i wysłał mi to zdjęcie :D mnie jakby piorun strzelił, prześladował mnie jego obraz w tym mundurze mówiącego słowa przysięgi, ale starałam się to wypierać z głowy bo wiem, że jest to raczej niemożliwe aby łączyło nas coś więcej niż przyjaźń. W piątek jednak miałam doła, wieczorem nie walczyłam z myślami tylko zaczęłam sobie wkręcać tę sytuację tak mocno, że słyszałam w głowie jego głos i widziałam te oczy roziskrzone jak patrzą na mnie i wsuwają mi obrączkę na palec, a ja stoję szczęśliwa jak nigdy. Na drugi dzień pisaliśmy na fejsie, on miał strasznego doła, przyznał, że chyba dostaje świra bo od rana co zamknie oczy widzi mnie w białej sukni. Przypadek? Nie sądzę :)
balerr

Postprzez Lilith04 » 1 sie 2018, o 21:08

A czy można tak: "Teraz zniszczę i odkreuję wszystko to, co nie pozwala na szczęśliwy związek z X. Wszystkie negatywne przekonania, projekcje i osądy" I zdanie. Czy tu już jest oczekiwanie i nie powinno się tak robić?
Lilith04

Podziękował : 0 raz

Postprzez Scarlett » 1 sie 2018, o 22:22

Nie, bo narzucasz konkretne rozwiązanie. PP to otwarcie się na możliwości. Wystarczy "Teraz zniszczę, odkreuję swoją relację z X" itd. Dlaczego tak? Zapoznaj się z uwagą z wątkiem "Pytania kwantowe" - zwłaszcza ze wszystkim co jest w pierwszym poście.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 470 razy
Otrzymał podziękowań: 1709 razy

Postprzez Lilith04 » 1 sie 2018, o 23:13

Ok, rozumiem. Ale jeśli odnieść się do pytań kwantowych to czy np. pytanie "Co miłego mnie dziś czeka?" lub "Jak mogę czuć się jeszcze lepiej?" nie jest też pewnego rodzaju narzucaniem rozwiązania (zdarzy się coś miłego i będziemy czuć się jeszcze lepiej)?
Lilith04

Postprzez MagdaLooney » 2 sie 2018, o 00:07

Niezupełnie. W pierwszym przypadku zamknęłaś się na związek z X. Ten konkretny związek Cię interesuje i wszechświat nie ma tu nic do gadania :) pytając "jak mogę czuć się lepiej" nie narzucasz rozwiązania. Poczuć się lepiej możesz przez milion różnych rzeczy. I to jest otwarcie się na rozne możliwości
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 293 razy
Otrzymał podziękowań: 450 razy

Postprzez Lilith04 » 2 sie 2018, o 00:16

A jeśli wziąć pod uwagę "Co miłego mnie dziś czeka?" Nie narzucamy, że coś miłego ma się zdarzyć?
Lilith04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie