Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Odkreowywanie relacji - efekty, przykłady

Postprzez Scarlett » 28 cze 2018, o 09:54

balerr napisał(a):Cześć :) ciekawi mnie czy są tu osoby z Facebooka z jednej z grup o PP, na której właśnie w temacie odkreowywania jest polecane to forum? Ja tak właśnie trafiłam tutaj poprzez Fb.

To chyba niedawno ktoś nas wspomniał, bo zauważyłam duży napływ nowych osób i właśnie niektórzy są bardzo zainteresowani odkreowywaniem - jak widać temat odżył :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 447 razy
Otrzymał podziękowań: 1570 razy

Postprzez balerr » 28 cze 2018, o 10:56

Scarlett napisał(a):
balerr napisał(a):Cześć :) ciekawi mnie czy są tu osoby z Facebooka z jednej z grup o PP, na której właśnie w temacie odkreowywania jest polecane to forum? Ja tak właśnie trafiłam tutaj poprzez Fb.

To chyba niedawno ktoś nas wspomniał, bo zauważyłam duży napływ nowych osób i właśnie niektórzy są bardzo zainteresowani odkreowywaniem - jak widać temat odżył :)

Dzisiaj też trafiłam na grupie FB do linku o Transerfingu rzeczywistości. Ja interesuję się tematami już x lat, ale nigdy porządnie nie wzięłam się do pracy nad tym. Myślę, że z kopalnią wiedzy jaką tutaj stworzyliście wreszcie coś pozmieniam :)
balerr

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez ekwidyn » 13 lip 2018, o 13:27

Jestem w trakcie odkreowywania (7 dzień). Jedyne fizyczne dolegliwości jakie się na razie pojawiły to drobne problemy z cerą. Formułkę znam na pamięć i powtarzam ją sobie po 30-40 razy dziennie, zarówno w alfie jak i podczas codziennych czynności.
ekwidyn

Podziękował : 4 razy

Postprzez balerr » 13 lip 2018, o 14:47

Przez swój post na forum spostrzegłam że odkreowuję od 18 dni :) w sumie nic się nie dzieje szczególnego, ja powtarzam regułki jak mi się przypomnij w jakiejś wolnej chwili, czasem tylko przed spaniem :) zawsze krótko po ich powiedzeniu ogarnia mnie senność a czasem taka tępota.. Wydaje mi się, że moim problemem jest to, że chciałabym aby osoba niewłaściwa po prostu znikła z mojego życia, urwała kontakt, powiedziała sorry to jednak nie to :) albo, że mi się umysł wyklaruje czego chce (który jest ten właściwy, być może jeśli mam w ogóle taki dylemat to nie jest to żaden z nich). Trudno pracujemy dalej :) zgłębiam forum, poznaje siebie :)
balerr

Podziękował : 0 raz

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie