PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

Postprzez faith » 14 sty 2019, o 16:04

Scarlett napisał(a):Tak, powinno się stosować 3 miesiące. Jeśli chce się zachować ciągłość to po 3 miesiącach zrobić miesiąc przerwy, a następnie ponownie 3 miesiące.
3 miesiące to czas w którym preparat ma czas na zadziałanie, a miesiąc przerwy ma za zadanie nie przyzwyczaić ciała do preparatu.

Oki, dziękuje :sun
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 82 razy
Otrzymał podziękowań: 121 razy

Postprzez cabochard » 15 sty 2019, o 12:35

California napisał(a):Może samego czystego olejku rycynowego to nie używam, ale kładę na rzęsy pomadkę Alterry, w której olejek rycynowy jest na pierwszym miejscu w składzie :D

Dzięki za patent z pomadką :) Ja nie mam Alterry, ale mam akurat taką pomadkę z olejkiem z konopii indyjskich 8-) i sobie wypróbuję :D
ok, lovely
cabochard

Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postprzez California » 15 sty 2019, o 15:40

cabochard napisał(a):
California napisał(a):Może samego czystego olejku rycynowego to nie używam, ale kładę na rzęsy pomadkę Alterry, w której olejek rycynowy jest na pierwszym miejscu w składzie :D

Dzięki za patent z pomadką :) Ja nie mam Alterry, ale mam akurat taką pomadkę z olejkiem z konopii indyjskich 8-) i sobie wypróbuję :D

Proszę :sun Jeśli u Ciebie ten patent się sprawdzi to będzie super! Pomadki mają to do siebie, że mają więcej niż jeden olejek, co jest jeszcze lepsze w przypadku rzęs :) A o olejku z konopi dużo dobrego słyszałam :)
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Earl Nightingale
California

Podziękował : 39 razy

Postprzez cabochard » 15 sty 2019, o 17:33

California napisał(a):A o olejku z konopi dużo dobrego słyszałam :)

Potwierdzam i mam nadzieję, że będzie coraz popularniejszy :D
ok, lovely
cabochard

Podziękował : 51 razy

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała