PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

Postprzez domi » 9 wrz 2018, o 21:02

Ja używałam czarne a teraz mam cedrowe i to drugie bardziej mi się podoba, chociaż czarne też nie było złe. Co do białego, to wydaje mi się, że powinno być trochę delikatniejsze od czarnego, ale nie używałam, więc nie polecę :)
domi

Podziękował : 176 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Postprzez feniks » 9 wrz 2018, o 21:05

Chyba wypróbuje bo wydaje się delikatniejsze. Dam znać po użyciu :)
feniks

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez Scarlett » 12 wrz 2018, o 12:11

POZNAŃ
27-28 października

EKOCUDA - Targi Kosmetyków Naturalnych.

Jak ktoś się wybiera to chętnie dołączę :sun

Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych wreszcie zawitają do Poznania! :)
WEJŚCIE NA TARGI JEST BEZPŁATNE! :)
11.00-19.00 - sobota
11.00 – 18.00 - niedziela
Wystawcy z całego kraju, setki produktów, warsztaty i… wszystko to, co naturalne, zdrowe, ekologiczne i tworzone w zgodzie z przyrodą.

Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków naturalnych i organicznych. Odwiedzający będą mieli również okazję poznać marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku. To niepowtarzalna okazja do poznania nowych i wyjątkowych marek, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy na poznanie również niszowych marek kosmetyków naturalnych nie można przegapić.

Oprócz tego odwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami kolorowymi i ciekawe wykłady poświęcone tematyce zdrowia.
To wydarzenie organizowane z zamiłowania do zdrowego i naturalnego stylu życia, niecodzienny event tworzony przez ludzi i dla ludzi z pasją.
To także świetny czas na przygotowanie prezentów dla Waszych najbliższych z okazji Świąt :) oraz aby zadbać o ciało i skórę po lecie.

Z opisu wydarzenia na FB
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 466 razy
Otrzymał podziękowań: 1708 razy

Postprzez JaneDoe » 16 wrz 2018, o 10:02

Tym z was, które lubią się czymś suplementować polecam Merz Special kupowany w Niemczech. Jest taniszy, więcej tabletek, lepszy skład ( niestety jak z wiekszością peparatów na nasz i bardziej "zachodni" rynek). Bardzo wzmocnił mi paznokcie, a to moja bolączka- sa miekkie, "odginają się". Włosy tez mocniejsze, ale akurat suplementy na wlosy biorę od jakichś 5 lat, sprawdziłam juz prawie wszystko i dobieram teraz różne miksy w zależnosci od tego czego potrzebują- czy wzrost, czy wzmoncienie- oczywiście wfekty są odłozone w czasie ze względu na fazy wzrostu włosa.
JaneDoe

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postprzez Scarlett » 16 wrz 2018, o 10:11

No ja właśnie ten biorę :D
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez domi » 16 wrz 2018, o 19:15

Jeśli któraś z was używa glinki (takiej w proszku) standardowo, czyli jako maseczki do twarzy, polecam spróbować dodać jej do porcji szamponu i umyć włosy - dziś to zrobiłam, włosy bardzo aż "skrzypiały" od czystości, będzie to na pewno fajna opcja do porządnego oczyszczenia skóry głowy i włosów raz na tydzień, dwa (w zależności od typu włosów i skalpu).
domi

Podziękował : 176 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Postprzez Thalia » 17 wrz 2018, o 19:44

Scarlett napisał(a):POZNAŃ
27-28 października

EKOCUDA - Targi Kosmetyków Naturalnych.

Jak ktoś się wybiera to chętnie dołączę :sun

Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych wreszcie zawitają do Poznania! :)
WEJŚCIE NA TARGI JEST BEZPŁATNE! :)
11.00-19.00 - sobota
11.00 – 18.00 - niedziela
Wystawcy z całego kraju, setki produktów, warsztaty i… wszystko to, co naturalne, zdrowe, ekologiczne i tworzone w zgodzie z przyrodą.

Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków naturalnych i organicznych. Odwiedzający będą mieli również okazję poznać marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku. To niepowtarzalna okazja do poznania nowych i wyjątkowych marek, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy na poznanie również niszowych marek kosmetyków naturalnych nie można przegapić.

Oprócz tego odwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami kolorowymi i ciekawe wykłady poświęcone tematyce zdrowia.
To wydarzenie organizowane z zamiłowania do zdrowego i naturalnego stylu życia, niecodzienny event tworzony przez ludzi i dla ludzi z pasją.
To także świetny czas na przygotowanie prezentów dla Waszych najbliższych z okazji Świąt :) oraz aby zadbać o ciało i skórę po lecie.

Z opisu wydarzenia na FB

Pewnie ja! Nie znam jeszcze grafiku na październik, ale któryś dzień będę miała wolny. Zresztą mieszkam blisko Targów ;)
Thalia

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 17 wrz 2018, o 19:45

To będziemy w kontakcie :D Bo ja się chętnie wybiorę :)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez olik » 1 paź 2018, o 13:30

Pytanie z ciekawości ;) Co myślicie o koreańskiej pielęgnacji? Ma aż 10 kroków, chociaż nie wszystkie robi się codziennie. U mnie wychodzi tak 7. Niektórzy uważają, że to za dużo. A jak wy sądzicie?
Tylko duze marzenia sa mnie godne.
olik

Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez Wenus21 » 1 paź 2018, o 16:21

Jak dla mnie te "milion" kroków w pielęgnacji koreańskiej głównie ma za zadanie napędzać rynek/popyt na dane produkty :D
Oczywiście można coś podpatrzeć od nich i w prowadzić do wlasnej pielegnacji ale nie dajmy się zwariować :D
Im wiecej wcale nie znaczy lepiej :D
"Sekretem zmiany jest skupienie całej energii - nie do walki ze starym - a do budowania nowego."
Wenus21

Podziękował : 96 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała