PP a wyglad

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: PP a wyglad

Postprzez Scarlett » 30 gru 2016, o 01:26

Moon_Light napisał(a):hehe juz nie pamiętam :) jakiś naukowy związany z prawem przyciagania. Może to był film? Ogólnie siedział facet na fotelu był podlączony do aparatury i kabelków :D wyobrazał sobie jak biegnie i mieśnie kurczyły się tak jak przy wysiłku fizycznym :D wiec pomyślalam, tez tak za eksperymentować a co :D skoro mogę WSZYSTKO :devil

The Secret ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 444 razy
Otrzymał podziękowań: 1564 razy

Postprzez Mal » 30 gru 2016, o 08:28

Moon_Light napisał(a):Co dokładnie robilas Mal i ile to trwało? :D

Moon Kochana :D Po prostu rano, jak myłam zęby to mówiłam sobie: "Oo, jakoś młodziej wyglądam", potem u siebie w pracy również stwierdzałam, że wyglądam na 17 lat. Poza tym powtarzałam każdemu, że czuję się jakbym była nastolatką :D
Trwało to około półtora tygodnia i lawina ruszyła, w sklepach miałam zatrzęsienie, bo nikt nie wierzył, że mam 18 lat 8-)
Mal

Podziękował : 203 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Moon_Light » 30 gru 2016, o 12:47

Mal napisał(a):
Moon_Light napisał(a):Co dokładnie robilas Mal i ile to trwało? :D

Moon Kochana :D Po prostu rano, jak myłam zęby to mówiłam sobie: "Oo, jakoś młodziej wyglądam", potem u siebie w pracy również stwierdzałam, że wyglądam na 17 lat. Poza tym powtarzałam każdemu, że czuję się jakbym była nastolatką :D
Trwało to około półtora tygodnia i lawina ruszyła, w sklepach miałam zatrzęsienie, bo nikt nie wierzył, że mam 18 lat 8-)

Mi też dają dużo mniej lat :D Teraz chcę sprawdzić czy silą myśli osiągnę efekt bez ćwiczeń :D dam sobie czas.... będę wizualizować i czasem może coś tam poćwiczę jak mi się zechce :D ale głowny nacisk pójdzię na wizualizację i zapewnianie siebie jaki mam umięsniony brzuch, jędrna pupe :D a co najciekawsze i mam nadzieję, że to przez to a nie co innego :? powtarzam sobie że mam większy biust i faktycznie zauwazyłam że mi coś urosło :lol: oby to przez moje wiuzalizacje :mrgreen:. No i te moje kochana włosy - ;>
...Wystarczy tylko chcieć odrzucić rzeczy złe...
Uwierzyć w miłość... <3
Moon_Light

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Postprzez faith » 30 gru 2016, o 19:48

Moon_Light napisał(a):hehe juz nie pamiętam :) jakiś naukowy związany z prawem przyciagania. Może to był film? Ogólnie siedział facet na fotelu był podlączony do aparatury i kabelków :D wyobrazał sobie jak biegnie i mieśnie kurczyły się tak jak przy wysiłku fizycznym :D wiec pomyślalam, tez tak za eksperymentować a co :D skoro mogę WSZYSTKO :devil

Kurde, nieźle :D mega ciekawy pomysł warty wypróbowania hehe :devil
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein
faith

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 119 razy

Postprzez Alter_Ego » 30 gru 2016, o 20:24

To było w The Secret. Jakiś gość opowiadał o tym, że podobne badania były prowadzone za czasów misji apollo i nazywały się... eeee coś tam motoryki wizualnej. Denis Waitley się tym zajmował.
Naczelny Sceptyk Forum ;)
Alter_Ego

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 98 razy

Postprzez Likana » 27 lis 2017, o 00:28

Blau napisał(a):A ja odkryłam w sobie to, że często nie potrafię przyjmować komplementów. Znaczy chodzi o to, że mnie zawstydzaja.

Mam tak samo. Jak ktoś mówi mi coś miłego nie potrafię tego przyjąć, jest mi najzwyczajniej w świecie głupio... :wstydnis Nie wiem skąd mi się to wzięło, ale mam tak chyba od zawsze. Źle się z tym czuję, jak ktoś mnie komplementuje, jakby każdy komplement był niezasłużony :thinking
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'
Likana

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Zorja » 23 gru 2017, o 19:57

PP a wygląd działa. Od dwóch miesięcy zaczynam poranek niemal jak Zła Wróżka z Królewny Śnieżki "Lustereczko, powiedz przecie..." i tu następuje szeroki uśmiech, a potem "Dzień dobry, Piękna, co mogę dziś dla Ciebie zrobić?"... No i schudłam 5kg (bo organizm sam uciął mi ochotę na czekoladę i chipsy, nawet kupiłam sobie paczuszkę by sprawdzić czy się nie okłamuję, ale naprawdę przestały mi smakować, nie sądziłam, że to się kiedyś stanie:P - nie czuję żadnych wyrzeczeń, zresztą sądzę że już nie są w stanie mi zaszkodzić), skóra gładka jak u księżniczki (poza dwoma pryszczami, oznakami protestu na zbyt silne afirmacje), widzę jak zmieniają się moje włosy, skóra na ciele. Mi trudniej może to dostrzec, ale znajomi pytają czy jestem zakochana (tak, w sobie:P) a nieznajomi dowiadując się ile mam lat mówią: co? Niemożliwe... ale "smarkato" wyglądasz! Choć z młodym wyglądem miałam łatwo, bo w domu wpojono mi słuszne przekonanie, ze w rodzinie są dobre geny i kobiety się wolno starzeją (no i nie trudno w to uwierzyć, gdy i moja babcia i moja mama zawsze wyglądały i wyglądają na 10 lat mniej)
Tak więc, Moje Piękne i Moi Piękni, do dzieła, uczyńmy świat jeszcze piękniejszym!
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy

Za ten post autor Zorja otrzymał podziękowania - 3
Anka12, dinka, Likana
Zorja

Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez Likana » 2 cze 2018, o 10:07

Zorja masz rację, u mnie w rodzinie jest podobnie - kobiety wyglądają młodziej niż metryka wskazuje, zawsze się o tym rozmawia, że to u nas w rodzinie jest tak od zawsze, że to jest fajne itp, więc i ja mam to wpojone i zakorzenione, i podobno nie wygladam na swoje lata ;-)
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'
Likana

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie