METODA SILVY

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: METODA SILVY

Postprzez burachmura » 28 lut 2019, o 23:06

VInt, To o czym mówisz, jak dla mnie jest praktyką, czyli wiedzą popartą doświadczeniem. Oczywiście nie mówię o geniuszach w jakiejś dziedzinie, lecz o osobach przeciętnych. Po jakimś czasie widzimy, że mniejszym nakładem sił daną pracę możemy wykonać lepiej i szybciej. Będę robiła eksperyment z nauką jeszcze jednego problematycznego dla mnie przedmiotu. Teraz może być trudniej, bo "podpadłam" dydaktykowi. Zastosuję szafkę miłości, naukę w alfie, programowanie na szybkość i skuteczność, jak w stresie (pomysł Vint), naukę w becie, oraz coś, czego jeszcze nie umiem, ani nie było na kursie (lecz chyba jest na innych kursach Silvy ) wejście "w skórę" drugiego człowieka, po to, żeby zorientować się w zakresie zagadnień egzaminacyjnych. Jak czas pozwoli to poszperam w Internecie, może coś znajdę na temat tej techniki. I z takim mixem technik zamierzam zdobyć wysoką notę z przedmiotu, który niezbyt ogarniam.
burachmura

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: METODA SILVY

Postprzez Koliberek » 1 kwi 2019, o 20:47

Na co dzień od kursu w zasadzie stosuje tylko 333-222-111 i technikę 3 palcy, zastanawiam się jak to jest z innymi zaprogramowanymi rzeczami, kiedy od kursu minęły 2 miesiące, czy ta wiedza gaśnie że warto iść na powtórkę czy można sobie systematycznie praktykując kolejne ćwiczenia odświeżyć. Hmm..
Koliberek

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień