METODA SILVY

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: METODA SILVY

Postprzez ekwidyn » 16 cze 2018, o 21:36

Poprosiłem dziś o pomoc Uniwersalne Źródło Energii, w celu odkrycia przede mną misji mojego życia... I nie zarejestrowałem żadnych obrazów, sygnałów, odczuć. Mam nadzieję, że wynika to jedynie z mojego braku wprawy z medytacją i że jeszcze uda mi się to indywidualnie dopracować.
ekwidyn

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 8 lis 2018, o 20:59

Czy ktoś jeszcze poza mną jest po ULTRA? :idea: :idea: :idea:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 480 razy
Otrzymał podziękowań: 1753 razy

Postprzez Kubas » 20 gru 2018, o 18:55

Witam serdecznie.

Jakiś czas temu przeczytałem książkę "Samokontrola umysłu metodą Silvy" i rozpocząłem praktykę.

Jednak na samym początku mam już olbrzymie problemy z wchodzeniem w stan alfa za pomocą opisywanej tam metody. Chodzi o ćwiczenia oparte o koncentrację na liczeniu wspak. Wiem, że nie powinienem nawet mówić, że "mam z czymś olbrzymie problemy", bo wtedy to stwarzam, jednak jednorazowo użyłem takiego określenia.

Wedle zaleceń, każdego ranka próbuję wejść w stan alfa licząc od 100 do 1, jednocześnie koncentrując się na tym liczeniu. Jednak nie zdążę dojść do 85, a już zaczynam myśleć o czymś innym i się rozpraszać. I w zasadzie wszystko to trwa już około 10 dni, a ja ani razu nie osiągnąłem pożądanego stanu. Zanim policzę od 100 do 1, jakieś kilkanaście razy się rozpraszam i zapominam co właściwie robię...

Czy ktoś z was miał również takie problemy z tą metodą wchodzenia w stan alfa i świadomym przebywaniu w nim? Czy może używacie innych metod?

Mi w zasadzie zależy na tej metodzie dlatego, że przy niej następuje "kotwiczenie" stanu alfa z liczeniem wspak, dlatego się jej tak trzymam. Jeśli jednak jest coś równie efektywnego i jednocześnie łatwiejszego, proszę o oświecenie mnie :)

Pozdrawiam. Jakub
Kubas

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień