Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez asia8564 » 4 wrz 2018, o 20:44

Dziękuje za cenne rady , będę musiała tak zrobić , na kolejnym spotkaniu szczerze o tym z nim porozmawiam ,to najlepsze wyjście!
asia8564

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Quantum » 5 wrz 2018, o 10:13

Dziękuję Łukasz za odpowiedź.
Tak zrobiłam, spotkaliśmy się przedwczoraj i przeanalizowaliśmy większość rzeczy, tzn. ja głównie mówiłam i byłam szczera do bólu, postanowiłam, że nie będę się z nim pieścić. Powiedziałam mu co o tym myślę i że jeśli chce mi się z czegokolwiek żalić to pod warunkiem, że jednocześnie chce coś z tym zrobić i że ja nie będę nic mu wciskać na siłę.
Rozmawialiśmy z 5 godzin, trochę z tego żartowaliśmy i mieliśmy bardzo dobry czas, chyba powoli coś się ruszyło, bo powiedział, że zacznie robić to wszystko, o czym mu powiedziałam.

Poczułam jakąś ulgę i jestem szczęśliwa, może wcześniej za bardzo się tym przejmowałam i tylko utrwalałam te zachowania.
Zmieniłam też całkowicie swoje nastawienie do niego, okazuję mu dużo ciepła i wsparcia i traktuję tak, jakby już był uleczony i on jakby zaczął to odbijać - dzwoni do mnie i dużo się śmiejemy. Jakoś wewnętrznie czuję, że jesteśmy na dobrej drodze i coś się zmieniło, może dlatego, że ja zmieniłam podejście?
Trochę jestem zdziwiona, że dzieje się to tak szybko, ale bardzo bardzo się z tego cieszę.

Przeczytałam wczoraj książkę - The Game of Life - polecam, jest dostępna w internecie w pdf, tam jest WSZYSTKO pięknie wytłumaczone i wyjaśnione i potwierdza też to, o czym mowa jest na tym forum.

mrO już nie przesadzaj, przecież nie załatwię mu xanaxu i nie wcisnę do gardła ;)
Quantum

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez mrO » 5 wrz 2018, o 10:46

Quantum napisał(a):mrO już nie przesadzaj, przecież nie załatwię mu xanaxu i nie wcisnę do gardła ;)

Nie wiem co masz na myśli, ale chyba doszło do lekkiego nieporozumienia.
Uwagę którą pozwoliłem sobie dodać do postu @Łukasz miała na celu zwrócenie uwagi na problem, który jest dość powszechny w "naszym środowisku". Chodzi głównie o wszech szerzący się tzw. "Ziębizm". W ramach ścisłości pozwolę sobie rozwinąć. "Ziębizm", czyli totalne medyczne "zdebilenie" szerzone przez "nie wiadomo kogo" w celu zdyskredytowania zarówno medycyny jak i wszelkich zagadnień związanych z nią. Moim zdaniem jest to temat rzeka i tym bardziej nie jest to temat na właśnie ten dział za co przepraszam w robieniu oftopa.
Chodziło mi o to że nie powinien wyrokować na temat jak i wydawać opinii, która z góry zakładała że WIE. Zarówno w sprawie problemów psychicznych, leków, narkotyków i alkoholu (jeśli któreś wymieniłem niepotrzebnie to przepraszam).
Nic nie mam do "pp-owiej" rady której udzieli, tylko do tej w której wyraził swoją opinię na temat używania leków.

Jeszcze raz przepraszam za offa i wszelakie wątpliwości, które mogła spowodować moja wypowiedź.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 85 razy
Otrzymał podziękowań: 264 razy

Postprzez Quantum » 5 wrz 2018, o 11:16

No ok, trochę przesadzasz, Łukasz mi tylko coś zasugerował z jakichś swoich doświadczeń i nie widzę w tym nic szkodliwego, nie rozumiem, czemu Ciebie to tak poruszyło. Nikt zaraz nie pójdzie i nie powie, lekarzowi, że chce to i to, bo naczytał się w internecie opinii innych, którym to pomogło :).

I tak przecież to specjalista ostatecznie zadecyduje jakie leczenie jest odpowiednie dla danej osoby, ale ja też odradzałabym benzodiazepiny ze względu na ich silne działanie uzależniające - nawet jak kończy się terapię to nie można ich tak po prostu odstawić tylko stopniowo zmniejsza się dawkę, a zastępowanie jednego uzależnienia innym chyba trochę mija się z celem.

Za ten post autor Quantum otrzymał podziękowanie od
Łukasz
Quantum

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez elsuive » 5 wrz 2018, o 18:56

drodzy użytkownicy,
zaczęłam postępować zgodnie z zasadami PP. Dostałam propozycję od znajomych pojechania w góry, zgodziłam się, okazało się że ten facet też z nami jedzie.. jedziemy tam za dwa tygodnie, w głębi duszy cieszę się z obrotu sprawy, ale nie wiem jak powinnam się zachowywać? neutralnie? wieść ucieszyła mnie, ale nie jestem jakoś bardzo nastawiona, jestem w harmonii z moimi uczuciami, nie było jakiegoś większego wzlotu nadmiernej radości, mozecie mi doradzić, co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Mam przeczucia, ż e będziemy miec okazję do pogadania, powinnam skorzytać?
elsuive

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Wenus21 » 5 wrz 2018, o 19:17

elsuive napisał(a):drodzy użytkownicy,
zaczęłam postępować zgodnie z zasadami PP. Dostałam propozycję od znajomych pojechania w góry, zgodziłam się, okazało się że ten facet też z nami jedzie.. jedziemy tam za dwa tygodnie, w głębi duszy cieszę się z obrotu sprawy, ale nie wiem jak powinnam się zachowywać? neutralnie? wieść ucieszyła mnie, ale nie jestem jakoś bardzo nastawiona, jestem w harmonii z moimi uczuciami, nie było jakiegoś większego wzlotu nadmiernej radości, mozecie mi doradzić, co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Mam przeczucia, ż e będziemy miec okazję do pogadania, powinnam skorzytać?

Przede wszystkim spróbuj tyle nie analizować :D skup się na tu i teraz :D i niczego nie oczekuj. Wykorzys wyjazd jak najbardziej się da bez względu na to jak sytuacja z Panem się potoczy :sun
"Sekretem zmiany jest skupienie całej energii - nie do walki ze starym - a do budowania nowego."

Za ten post autor Wenus21 otrzymał podziękowanie od
elsuive
Wenus21

Podziękował : 89 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez elsuive » 5 wrz 2018, o 19:43

Chyba masz rację, jeszcze za bardzo analizuje i się przejmuje☺️ Najlepiej bedzie sie „wyłączyć”
elsuive

Postprzez ekwidyn » 10 wrz 2018, o 21:03

Mam takie techniczne pytania. Otóż przystępuję do wykonywania techniki Wandy Wegener. Należy wyobrazić sobie stadion, teatr, plażę lub jakieś rozległe miejsce, w którym zebrałyby się potencjalne partnerki i wymieniać ich pożądane cechy. Jak sądzicie, czy podczas wymieniania tych cech lepiej jest być w alfie i mówić z pamięci z zamkniętymi oczami, czy równie dobrze można te cechy odczytywać z kartki? :)
I drugie pytanie, czy podczas komplementowania partnerek i wymieniania tych cech należy mówić na głos, czy lepiej tylko wyobrażać sobie, że do nich mówię? :)
ekwidyn

Podziękował : 13 razy

Postprzez Scarlett » 10 wrz 2018, o 21:24

Ja czytałam z kartki (w myślach, nie na głos) i wyobrażałam sobie, że mówię do zgromadzonych :)
Zobacz ten post: viewtopic.php?f=28&t=399&p=19193&hilit=kontrastu#p19193
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
ekwidyn
Scarlett

Podziękował : 454 razy
Otrzymał podziękowań: 1653 razy

Postprzez ekwidyn » 12 wrz 2018, o 14:20

Dziękuję Ci Scarlett :)
Śledzę ten wątek od początku. Aktualnie jestem na stronie 148.
Każdy ma jakieś swoje sposoby na bycie szczęśliwym w Tu i Teraz. Dopiero się tego uczę, lecz moje metody to trening fizyczny, oraz japoński program rozrywkowy Batsu Game z polskim tłumaczeniem. Lektura tego forum również podnosi mi wibracje i daje nadzieję na lepszą przyszłość. :)
ekwidyn

Podziękował : 13 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie