Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez cabochard » 30 lip 2018, o 20:45

violet_vill a czujesz się godna odwzajemnionej miłości?
cabochard

Podziękował : 34 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez violet_vill » 31 lip 2018, o 08:14

cabochard napisał(a):violet_vill a czujesz się godna odwzajemnionej miłości?

Chyba rzeczywiście problem jest w tym jak siebie postrzegam i w moich przeszłych relacjach, w których wielokrotnie byłam odrzucana :/ Nie wydaje mi się żebym przyciągała facetów, którzy boją się okazać uczuć, oni ich raczej po prostu nie mają,a mnie jest trudno uwierzyć, że mogliby się zakochać we mnie :/
violet_vill

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Scarlett » 31 lip 2018, o 09:21

Przede wszystkim spójrz głęboko w siebie. Tam tkwi sedno każdego problemu. Oraz oczywiście tych pozytywnych rzeczy :)
Z tymi trudnymi rzeczami czasem ciężko się zgodzić albo przyznać, że istnieją, ale to pierwszy krok do poradzenia sobie z sytuacją
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
Kmicic, mrO
Scarlett

Podziękował : 450 razy
Otrzymał podziękowań: 1589 razy

Postprzez wodnik313 » 11 sie 2018, o 21:07

Otóż chciałabym prosić o radę...
Rok temu trafiłam na dość znany artykuł (tak myślę) pewnego faceta który przyciągał swoje ex ot tak. Opisał tam wszystko szczegółowo, dodał formułkę do mówienia. I jeszcze rok temu wydawało mi się, że stosuję się do tego dobrze itd. no jednak z upływem czasu widzę, że tak nie było. Po raz drugi pomagając przyjacielowi (pisałam o nim w liście do wszechświata, i o tym, że dziewczyna traktuje go nie fair) trafiłam na ten artykuł i na "motywatornię" tutaj jak i na AbrahamBank. Przyznam, że od razu wyjęłam zeszyt z przepisanym artykułem... :mur: :lol: i zaczęłam czytać to, co tam napisałam i miałam małe zdziwko gdyż udało mi się dostosować nieświadomie do tego. Czyli totalnie nie myślałam o swoim ex tak jak wcześniej - czyt. całe dnie, tylko wiadomo od czasu do czasu, miałam dystans do niego, nie pisałam, czasami zobaczyłam jego profil , ale nic nie robiło na mnie jakiegoś wrażenia, przyciągnęłam kilku chłopaków, którym się podobałam i w sumie fajnie się z nimi rozmawiało, mieliśmy wiele wspólnych tematów, ale... no właśnie. Chciałabym jednak SPRÓBOWAĆ przyciągnąć go ponownie. Od października będę pracowała jako kelnerka na różnych przyjęciach i on również tam będzie. Rozstaliśmy sie 2.5 roku temu nadal jednak go kocham i kiedy zauważyłam, że w sumie to nie stawiam już go na piedestale i jakoś nie wiem "zluzowałam"(?) to może jednak uda się cokolwiek zdziałać, emocje zapewne już opadły, bo nie pisałam do niego długo, nie błagałam jak to miałam w zwyczaju. Dlatego przychodzę do was z pytaniem, również na podstawie motywatorni i tym jak dziewczyny niektóre pisały otóż - jak mam czuć, że "już jesteśmy razem" ? niektóre dziewczyny pisały, że tak właśnie robiły, zachowywały się jakby już byli z tym facetem, ale moje pytanie to: jak? Macie ogólnie jakieś rady, co do ewentualnego oporu? Bo od zobaczenia artykułu nie ukrywam, że jakoś odnowiła się nadzieja itd i zawsze miałam pewność, że "jesteśmy sobie przeznaczeni' (nasze rozstanie również było spowodowane przyciągnięciem przeze mnie negatywnych wydarzeń, nieświadomie wtedy - myślałam, że robię dobrze. I kiedy byliśmy razem myślałam - pewnie jak się rozstaniemy to... i tak faktycznie było, teraz przez jakiś czas myślałam - jak wrócimy do siebie to pewnie pokaze mu coś tam, uśmieje się na pewno) i chciałabym chociaż spróbować - z góry mówię, że wiem doskonale, że jeśli on nie będzie chciał to "nici", ale wtedy na pewno to zauważę i cóż, trudno.
Zauważyłam gdzieś na pytaniach odkreowujących, że niektórzy pisali, iż mówienie tego po angielsku przynosiło jakby lepsze rezultaty, wobec tego, czy mówienie formułki faceta z artykułu o ex po angielsku również by coś dało? bądź wizualizację od czasu do czasu, jakieś techniki? Bo nie ukrywam chodzi mi jedynie o spróbowanie, wiarę niby mam ogromną iż wrócimy do siebie, ale nie wiem, czy po prostu zrobić jakąś technikę, nie chce aby tego było za dużo, bo to podchodziłoby pod desperację, ale jednak dla samego spróbowania

Edit: przyciągnęłam chłopaków w takim rozumieniu, jak było w formułce, czyli, że również jestem otwarta na facetów do których również mogłabym czuć pociąg.
wodnik313

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez cabochard » 11 sie 2018, o 23:29

violet_vill napisał(a):
cabochard napisał(a):violet_vill a czujesz się godna odwzajemnionej miłości?
mnie jest trudno uwierzyć, że mogliby się zakochać we mnie :/

No właśnie, ktoś tu na forum pisał o sobie, że jest "super deal" (czy jakoś tak) jeśli chodzi o związki i takie jest moim zdaniem idealne podejście do swojej osoby. Ten facet, któremu uda się wejść w Tobą w związek zrobi interes życia :) Wypisz sobie 100 swoich zalet w kontekście związku i co jakiś czas przeglądaj tę listę.
cabochard

Podziękował : 34 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez mrO » 12 sie 2018, o 06:36

wodnik313 napisał(a):Dlatego przychodzę do was z pytaniem, również na podstawie motywatorni i tym jak dziewczyny niektóre pisały otóż - jak mam czuć, że "już jesteśmy razem" ?

Przede wszystkim czuj się dobrze sama z sobą. Mam nadzieję że to wiesz bo to jest podstawa czegokolwiek.
Co do tego "już jesteśmy razem" weź zrób sobie dwie wizualizacje dziennie, góra po 5-10 minut podczas których będziesz wizualizować to że jesteście razem.
Wizualizuj pełną gębą a resztę dnia żyj przekonaniem że wszystko będzie OK.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 74 razy
Otrzymał podziękowań: 246 razy

Postprzez vaiana » 13 sie 2018, o 09:54

Mam problem, może ktoś mi poradzi. Rozstałam się z facetem i chociaż go kocham chciałam po prostu o nim zapomnieć. Zaczęłam się skupiać na tym aby po prostu czuć się dobrze. I nawet było nieźle, oczywiście po kilku dniach bezustannego ryczenia ;) Skupiłam sie na swoich planach. Ale zaczęłam przeglądać forum, przesłuchałam nagrania Scarlett i postanowiłam zacząć od podstaw, żeby to już nie wróciło...no i zaczęłam odkreowanie relacji + programowanie podświadomości tym nagraniem, które poleca Scarlett. Techniki są dla mnie przyjemne i odprężające ale skutkują tym, że zaczęłam myśleć o eks obsesyjnie, nie mogę przestać, to cały czas wraca. Mówię sobie, że przeszłość odeszła, staram się czymś zająć, teraz jestem na wakacjach ale i tak myśli są natrętne i nie do powstrzymania. Błagam o jakieś wskazówki...przestać stosować techniki? Robić dalej aż do 21 dni? Jestem mniej więcej w połowie. Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.
vaiana

Podziękował : 2 razy

Postprzez Scarlett » 13 sie 2018, o 10:09

Albo "przeszłość odeszła" albo odkreowywanie. Albo się na nim skupiasz albo nie. Nie można mieć ciasteczka i zjeść ciasteczko. Problem ludzi po rozstaniach polega na tym, że biorą się za wszystko co jest.
Poza tym pamiętaj, że Twoja podświadomość będzie walczyć i wracać do wspomnień i do ex. Na rozstania ważny jest też czas. Daj go sobie i rób dalej swoje.
Trzymam za Ciebie kciuki. Bardzo szanuje i podziwiam w Tobie to, że nie starasz się robić cudów żeby go przyciągać, a zajmujesz się sobą, wiesz, że Ty jesteś w tym najważniejsza. Z takim podejściem na 100% będzie dobrze. Ale pamiętaj, daj sobie czas, bo jesteś człowiekiem, a uczuć nie da się wyłączyć.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
vaiana
Scarlett

Podziękował : 450 razy
Otrzymał podziękowań: 1589 razy

Postprzez mrO » 13 sie 2018, o 10:48

vaiana napisał(a):Mam problem, może ktoś mi poradzi. Rozstałam się z facetem i chociaż go kocham chciałam po prostu o nim zapomnieć. Zaczęłam się skupiać na tym aby po prostu czuć się dobrze. I nawet było nieźle, oczywiście po kilku dniach bezustannego ryczenia ;) Skupiłam sie na swoich planach. Ale zaczęłam przeglądać forum, przesłuchałam nagrania Scarlett i postanowiłam zacząć od podstaw, żeby to już nie wróciło...no i zaczęłam odkreowanie relacji + programowanie podświadomości tym nagraniem, które poleca Scarlett. Techniki są dla mnie przyjemne i odprężające ale skutkują tym, że zaczęłam myśleć o eks obsesyjnie, nie mogę przestać, to cały czas wraca. Mówię sobie, że przeszłość odeszła, staram się czymś zająć, teraz jestem na wakacjach ale i tak myśli są natrętne i nie do powstrzymania. Błagam o jakieś wskazówki...przestać stosować techniki? Robić dalej aż do 21 dni? Jestem mniej więcej w połowie. Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.

Scarlett odpisała ci tak, że sam lepiej bym nie mógł.
Od siebie mogę dodać jeszcze jedną radę. Bardzo często jest tak, że jak wchodzimy w związek tracimy starego siebie. Poświęcamy swoje pasje lub nawyki kosztem drugiej osoby, bo wydaje nam się to ważniejsze. Nie mówię że każdy tak robi, ale większość tak robi. Pomyśl czy sama czegoś takiego nie zrobiłaś i zastanów się nad tym czy może warto wrócić do czegoś co robiłaś kiedyś, a może jeszcze lepiej daj szansę czemuś nowemu. Takie rzeczy odciągnął ciebie od myślenia o czymś co było kiedyś.
Zawsze możesz zastanowić się nad tym co robiłaś z sobą że wydawałaś się atrakcyjna tamtej osobie, i rozważyć czy to nie byłaby dobra decyzja aby wrócić do tamtych rzeczy.
Nie wiem jak inni, ale sam dochodzę do wniosku, że jeśli jesteśmy gotowi i wchodzimy w jakikolwiek związek od strony duchowej mamy wszystko poukładane. Czujemy się dobrze sami z sobą i robimy coś co daje nam frajdę każdego dnia.
Czasami warto jest wrócić do "korzeni", aby stać się lepszą wersją samego siebie.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
vaiana
mrO

Podziękował : 74 razy
Otrzymał podziękowań: 246 razy

Postprzez vaiana » 13 sie 2018, o 12:26

Dziękuję Scarlett i mrO za wsparcie <33
może faktycznie za bardzo na siłę chciałam zrobić wszystko żeby zapomnieć (a oczywiście powtarzając sobie "nie myśl o nim" automatycznie miałam to w głowie). Zostanę przy odkreowaniu na razie bo łatwiej mi to zrobić a jak powtarzam, że przeszłość odeszła to chyba nie wierzę w to tak do końca...

Zaczęłam naukę pływania, myślę o zaczęciu studiów, poświęcam więcej czasu na swoje pasje. Jak mogę staram się rozproszyć myślenie o przeszłości.
vaiana

Podziękował : 2 razy

Poprzednia strona

Powrót do Relacje międzyludzkie