Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

wszystko co związane z przyciąganiem miłości, związków i ludzi

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez cabochard » 1 lip 2018, o 06:43

Rady dla kobiet "Jak zatrzymać faceta" - e-book

mrO: Link usunięty ze względu na prawa autorskie. Prosiłbym o wymienianie się takimi rzeczami poprzez pw.
każdemu według jego przekonań
cabochard

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Scarlett » 1 lip 2018, o 09:12

Błagam...
Wolałabym abyśmy na tym forum propagowali zdrowe podejście do siebie, a nie takie jak "zatrzymanie kogoś przy sobie".
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 470 razy
Otrzymał podziękowań: 1709 razy

Postprzez cabochard » 1 lip 2018, o 09:25

Tytuł jest jaki jest (na pewno chwytliwy marketingowo) ale rady myślę że ciekawe :)
każdemu według jego przekonań
cabochard

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez violet_vill » 29 lip 2018, o 13:16

Zauważyłam w moich relacjach pewien powtarzający się schemat, który nie mam pojęcia skąd się wziął i nie wiem jak sobie z nim poradzić :| Za każdym razem jak poznaję jakiegoś mężczyznę, zaczyna mi na nim zależeć, angażuję się uczuciowo w daną relację, ta osoba nagle wycofuje się bez wyraźnego powodu i staje się dla mnie niedostępna :( Przy czym moje zachowanie nie zmienia się, to wygląda tak, że w momencie w którym się w kimś zakochuję, automatycznie ta osoba traci mną zainteresowanie i zmienia zdanie co do relacji o 180 stopni :(
violet_vill

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez mrO » 29 lip 2018, o 16:33

violet_vill napisał(a):Zauważyłam w moich relacjach pewien powtarzający się schemat, który nie mam pojęcia skąd się wziął i nie wiem jak sobie z nim poradzić :| Za każdym razem jak poznaję jakiegoś mężczyznę, zaczyna mi na nim zależeć, angażuję się uczuciowo w daną relację, ta osoba nagle wycofuje się bez wyraźnego powodu i staje się dla mnie niedostępna :( Przy czym moje zachowanie nie zmienia się, to wygląda tak, że w momencie w którym się w kimś zakochuję, automatycznie ta osoba traci mną zainteresowanie i zmienia zdanie co do relacji o 180 stopni :(

Bo za bardzo chcesz ? Bo myślisz że czyjaś miłość jest wystarczająca ? Bo nie wierzysz w to że najpierw powinnaś kochać siebie ? Bo nawet jeśli i w to wierzysz to nie wierzysz w to na 100%
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 92 razy
Otrzymał podziękowań: 291 razy

Postprzez Born1975 » 29 lip 2018, o 22:27

violet_vill napisał(a):Zauważyłam w moich relacjach pewien powtarzający się schemat, który nie mam pojęcia skąd się wziął i nie wiem jak sobie z nim poradzić :| Za każdym razem jak poznaję jakiegoś mężczyznę, zaczyna mi na nim zależeć, angażuję się uczuciowo w daną relację, ta osoba nagle wycofuje się bez wyraźnego powodu i staje się dla mnie niedostępna :( Przy czym moje zachowanie nie zmienia się, to wygląda tak, że w momencie w którym się w kimś zakochuję, automatycznie ta osoba traci mną zainteresowanie i zmienia zdanie co do relacji o 180 stopni :(

Być może jest tak, że trafiasz na sensownych facetów, ale za szybko mówisz im o swoich uczuciach. Jeśli mnie kobieta po tygodniu czy dwóch tygodniach znajomości powiedziałaby, że mnie kocha, to uznałbym ją za niezrównoważoną emocjonalnie i po prostu bym odszedł. Od momentu gdy zacznie Ci zależeć poczekaj jeszcze miesiąc z wyznaniem swoich uczuć, nawet jeśli facet pierwszy powie co do Ciebie czuje. Musisz być taka trochę niedostępna na początku, wtedy facetowi będzie coraz bardziej zależeć. Ale nie przesadzaj z tą niedostępnością.
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 836 razy
Otrzymał podziękowań: 588 razy

Postprzez mrO » 30 lip 2018, o 07:03

Born1975 napisał(a):Być może jest tak, że trafiasz na sensownych facetów, ale za szybko mówisz im o swoich uczuciach. Jeśli mnie kobieta po tygodniu czy dwóch tygodniach znajomości powiedziałaby, że mnie kocha, to uznałbym ją za niezrównoważoną emocjonalnie i po prostu bym odszedł. Od momentu gdy zacznie Ci zależeć poczekaj jeszcze miesiąc z wyznaniem swoich uczuć, nawet jeśli facet pierwszy powie co do Ciebie czuje. Musisz być taka trochę niedostępna na początku, wtedy facetowi będzie coraz bardziej zależeć. Ale nie przesadzaj z tą niedostępnością.

Czyli że sensowny facet po tygodniu/dwóch spotykania się (dorzućmy do tego łóżko) ma prawo wystraszyć się jeśli laska powie mu o swoich uczuciach ? Chyba wie w co się pakuje idąc na drugie o kolejne spotkanie, no chyba że sensownym pua/redpill zjadł mózg i myślą tylko o "byciu lwem". Nie oszukujmy się, ale większość facetów (chyba ci "niesensowni") słysząc o uczuciach z drugiej strony na pewno by się uradowała i była cała w skowronkach. Taką mamy rzeczywistość :thinking

PS Jaki jest "sensowny" facet ?
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 3
Mrs. Anastasia Grey, Slonce, sol
mrO

Podziękował : 92 razy
Otrzymał podziękowań: 291 razy

Postprzez violet_vill » 30 lip 2018, o 12:46

Born1975 napisał(a):

Być może jest tak, że trafiasz na sensownych facetów, ale za szybko mówisz im o swoich uczuciach. Jeśli mnie kobieta po tygodniu czy dwóch tygodniach znajomości powiedziałaby, że mnie kocha, to uznałbym ją za niezrównoważoną emocjonalnie i po prostu bym odszedł. Od momentu gdy zacznie Ci zależeć poczekaj jeszcze miesiąc z wyznaniem swoich uczuć, nawet jeśli facet pierwszy powie co do Ciebie czuje. Musisz być taka trochę niedostępna na początku, wtedy facetowi będzie coraz bardziej zależeć. Ale nie przesadzaj z tą niedostępnością.

To nie ten powód... Nie mówię o swoich uczuciach, niczego nie wyznaję gdy nie robi tego druga strona.
violet_vill

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez streetsoflove » 30 lip 2018, o 13:20

Nie doświadczyłaś sytuacji (np. w dzieciństwie) gdzie Twoje uczucia zostały odtrącone? Może teraz podświadomie obawiasz się, że gdy odkryjesz przed kimś jak bardzo Ci zależy ten ktoś tego nie doceni i Cię opuści. Obawiasz się nieodwzajemnienia, obojętności z drugiej strony, zlekceważenia Twoich uczuć.
streetsoflove

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Born1975 » 30 lip 2018, o 15:40

mrO napisał(a):
Born1975 napisał(a):Być może jest tak, że trafiasz na sensownych facetów, ale za szybko mówisz im o swoich uczuciach. Jeśli mnie kobieta po tygodniu czy dwóch tygodniach znajomości powiedziałaby, że mnie kocha, to uznałbym ją za niezrównoważoną emocjonalnie i po prostu bym odszedł. Od momentu gdy zacznie Ci zależeć poczekaj jeszcze miesiąc z wyznaniem swoich uczuć, nawet jeśli facet pierwszy powie co do Ciebie czuje. Musisz być taka trochę niedostępna na początku, wtedy facetowi będzie coraz bardziej zależeć. Ale nie przesadzaj z tą niedostępnością.

Czyli że sensowny facet po tygodniu/dwóch spotykania się (dorzućmy do tego łóżko) ma prawo wystraszyć się jeśli laska powie mu o swoich uczuciach ? Chyba wie w co się pakuje idąc na drugie o kolejne spotkanie, no chyba że sensownym pua/redpill zjadł mózg i myślą tylko o "byciu lwem". Nie oszukujmy się, ale większość facetów (chyba ci "niesensowni") słysząc o uczuciach z drugiej strony na pewno by się uradowała i była cała w skowronkach. Taką mamy rzeczywistość :thinking

PS Jaki jest "sensowny" facet ?

Nie zawsze tak jest, ale się zdarza. Ja nie mam nastu lat i gdyby kobieta po tygodniu znajomości powiedziała, że mnie kocha to byłoby to po prostu śmieszne dla mnie. Trzeba odróżnić stan zakochania od miłości. Jak można kochać kogoś o kim się wie bardzo mało? Oczywiście wśród młodych ludzi często wyznanie miłości pada bardzo szybko, ale ile takich par jest potem ze sobą na dłużej? Związać się z kimś nieodpowiednim można bardzo szybko, ale też bardzo szybko taki związek może się zakończyć. Jeśli ktoś chce się tak bawić przez całe życie to jego wybór.

To że "niesensowni" faceci się ucieszą jak im kobieta wyzna miłość to prawda, ale nie wiem w jakim środowisku obraca się nasza forumowiczka. Więc napisałem o jednej z możliwych przyczyn, ale nie twierdzę przy tym, że tak jest na 100%.

To czego uczą PUA w bardzo dużym stopniu się sprawdza gdy się chce zaciągnąć kobietę do łóżka, ale my tu rozkminiamy temat bycia w związku, a nie czystego podrywu. Nie mam nic przeciw samemu podrywowi, ale trzeba przy tym zachować się na tyle godnie, by nie zranić drugiej osoby. Jeśli dziewczynie też nie zależy na związku a tylko na luźnej znajomości, to ok.

A jaki jest sensowny facet, to mogę podać moją definicję, ale czy ktoś się z nią zgodzi czy nie, to inna sprawa. Na razie tego nie zrobię, ale jak jesteś ciekaw to mogę napisać w kolejnym poście.

EDIT: Tak jeszcze minteraz przyszło do głowy, że może być odwrotnie i nasza forumowiczka przyciąga mężczyzn, którzy boją się okazać uczucia i uciekają gdy widzą , że wszystko zmierza w kierunku związku i uczuć. W sumie na jedno wychodzi, bo tacy mężczyźni też są "niesensowni" :mrgreen:
Knight of light coming!

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
MagdaLooney
Born1975

Podziękował : 836 razy
Otrzymał podziękowań: 588 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie