Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

przyciąganie miłości, przyjaciół

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Born1975 » 5 maja 2018, o 19:57

Uświadomiony18 pozwól, że uświadomię Cię jeszcze bardziej. Prawdopodobnie nic z tego nie będzie. Masz nieduże pojęcie na temat kobiet. Moja rada odpuść sobie tę dziewczynę. Piszesz, że to dziewczyna z którą chcesz się zestarzeć, ale nic o niej nie wiesz. Jedyne co widzisz to jej ładna buźka, ale za ładną buźką może się kryć bardzo wredna istota. Nie twierdzę, że tak jest, ale wiem że tak się zdarza.

Sam piszesz, że jesteś nieśmiały. Za PP w dużej mierze odpowiada pewność siebie. Ty powinieneś się skupić na sobie a nie na jakiejkolwiek dziewczynie. Pracuj nad pewnością siebie, to pozwoli Ci poznawać coraz więcej dziewczyn, a także ogólnie bardzo się przyda w życiu. Nigdy nie stawiaj na piedestale żadnej kobiety-to bardzo częsty błąd i tyczy się mężczyzn w każdym wieku. Im szybciej to zrozumiesz i zaakceptujesz tym lepiej dla Ciebie.

Z tego co piszesz wynika, że ta dziewczyna nie zwraca za bardzo na Ciebie uwagi. Być może ona nawet się z kimś spotyka, a nawet jeśli nie, to jeżeli jest ładna, to wielu mężczyzn będzie do niej podbijać. I prędzej czy później trafi się taki, co zdobędzie jej serce (no chyba, że ona sama woli kobiety).

Jeszcze kwestia przeznaczenia. To tylko Twoje pobożne życzenie. Jeśli przeznaczenie istnieje i ona jest Tobie przeznaczona, to właściwie nic nie musisz robić, by być razem z nią. Dostrzegasz absurdalność w tym co teraz napisałem?

Reasumując weź sobie do serca to co napisała Rose i to co napisał mrO. To Ci wyjdzie na dobre. A co do samej dziewczyny.... jeśli z nią nie będziesz, to kiedyś poznasz inną, ale wtedy mając już potężną pewność siebie będziesz wiedział co robić.
No Dejes De Soñar :D
Born1975

Podziękował : 832 razy
Otrzymał podziękowań: 578 razy

Postprzez karolaaa » 6 maja 2018, o 13:54

Prawo przyciągania na prawdę działa!

I wiem już, że kluczowym elementem jest odpuszczenie, wtedy to co wymarzyłam się spełniło.

Przyciągnęłam niemal identyczną sytuację o jakiej marzyłam z TYM chłopakiem, którego chciałam przyciągnąć.
Sama w to nie wierzę, bo wszystko wskazywało na to, że nasze drogi się rozeszły - dlatego pogodziłam się z tym i odpuściłam.

Cierpliwości w przyciąganiu :)
karolaaa

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez MBryan » 6 maja 2018, o 21:50

Kiedyś pisałem z jedną dziewczyną ze szkoły, nie rozmawiając z nią na żywo. Odpisywała chyba w miarę chętnie, trwało to kilka miesięcy w czasie, kiedy byłem w sytuacji, w której nie mogłem chodzić do szkoły.
Potem nie było okazji do niej zagadać.
Pominę fakt, że lepiej było z nią porozmawiać w realu przed tym pisaniem - to nie jest tematem wątku i nie chcę komentarzy na ten temat.
Dodam, że dwa razy powiedziałem do niej "Cześć.", poza tym jest bardzo prawdopodobne, że mnie kojarzy, choćby w związku z pewnymi drobnymi osiągnięciami w tej szkole (gdzie widząc mnie mogła usłyszeć moje imię i nazwisko).

Czy gdybym to niej podszedł przed maturą i do niej zagadał, wpłynęło by to negatywnie na jej pracę na maturze?
MBryan

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 6 maja 2018, o 21:56

Jako admin:
Po pierwsze - przenoszę post do tego wątku, bo tutaj mamy takie zbiorowisko.
Po drugie - co Twoje pytanie ma związanego z Prawem Przyciągania? Bo to forum dotyczy właśnie prawa przyciągania i rozwoju osobistego a nie problemów związkowych i miłosnych.
Nie żebym była czepialska, ale już wielokrotnie prosiłam, żeby nie traktować tego miejsca jako miejsca na plotki-miłostki czy forum psychologicznego. A zaczęłam zauważać, że coraz mniej tutaj jest prawa przyciągania, a coraz więcej problemów natury sercowej. I naprawdę zrozumiałabym gdybyś chciał ją przyciągnąć, ale nijak z tego postu to wynika :geek:

Jako Scarlett:
A odpowiadając na pytanie:
To zależy co powiesz i jak ona postrzega maturę. U mnie w liceum wszyscy przeżywali maturę jak nie wiem co, a ja miałam na to kompletnie wyrąbane. Gdyby jakiś chłopak wtedy do mnie zagadał to myślę, że U MNIE nie wpłynęłoby to na jej wynik.
A w kwestii tego co powiesz. No wiesz, gdybyś jej wyznał miłość albo się oświadczył to mogłoby ją to zszokować. Ale jakbyś po prostu zagadał o kwestie związane ze szkołą to nie sądzę by jej to zaszkodziło. Ale każdy jest inny.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 454 razy
Otrzymał podziękowań: 1652 razy

Postprzez Mandala » 7 maja 2018, o 13:06

@Do Scarlett :sun

Siedzę na tym forum chwilkę tylko (pół roku), jednak mam czasem wrażenie, że Twoje wypowiedzi są jak "blacha" dla zadającego pytanie. Oczywiście rozumiem, że bronisz porządku forum (dziękuję za to), ale czasem mam wrazenie, że jest to nieprzyjemne.

Ze swojego własnego doświadczenia i z obserwacji miewam, że większość z nasz szuka informacji o Prawie Przyciagania jak jest w "kryzysie" - dla każdego oznacza to zupełnie co innego, w przewadze wspolnym mianownikiem są kłopoty sercowe. Fajnie, że chłopak interesuje się Prawem Przyciagania, kiedy ma 18 lat, bo jego przebudzenie nastąpi dużo wcześniej niż moje. Nawet (albo aż) jeśli powodem jest zauroczenie.

Być może dobrym rozwiązaniem będzie stworzenie dodatkowego topicu "Porady sercowe", bo prawda jest taka, że większość z nas z tym tu trafia (obok pracy, kasy i ewentualnie innych relacji międzyludzkich), a znajdą się tacy, którzy chętnie przedstawią swój punkt widzenia w tej kwestii.

Odnośnie pytania kolegii, jego zapytanie ma związek z energią, czyli poniekąd z prawem przyciagania/odciągania. Ale zgadzam się z admistratorką, mysle, ze nie tylko zależy tu od tego jak ktoś wczuwa się w maturę (ja np traktowałam to bardzo serio), jak i jej stosunku do Ciebie.

@Uswiadomiony18 :sun
Fajnie, ze się zakochales. ;-) Byc moze tym razem jest to milosc niespelniona i zaraz Ci przejdzie, być moze spotkacie się za 10 lat i będzie Twoją żoną. Ciesz się uczuciem, niektorzy nigdy się nie zakochują i nie idealizują innych, znam takich ;-) Ja bym Ci radziła zrobić pierwszy krok, ale być przygotowanym, że nic z tego nie będzie. Każdy z nas dostał kosza w życiu, pałę czy się przewrócił. Trzeba upadać i wstawać - do odważnych świat należy. Powodzenia! Wiadomo, że mało wiesz o kobietach i relacjach, dlatego ucz się :)

Miłych przyciągnięć :) :sun :sun :sun :sun
Mandala

Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez Scarlett » 7 maja 2018, o 13:33

Mandala, to nie jest forum psychologiczne i na temat porad sercowych. Niektórzy nawet nie mają pojęcia o czym jest. I będę w ten sposób reagowała. Są fora tematyczne i to należy do konkretnej tematyki. Inaczej wszystko można podpiąć pod energię, nawet forum róźańcowe, bo my wiemy, że wszystko jest energią, inni niekoniecznie.
Szkoda, że jak przychodzi do postów dotyczących funkcjonowania forum albo opiniotwórczych to wypowiadają się dwie osoby albo tylko moderatorzy, ale do narzekania i śmieszków heheszków to już co innego.
Ciekawe czy jakbym założyła zbiórkę na pomoc finansową i utrzymanie forum to ktoś w ogóle by się dorzucił. Bo oceniać i śmiecić to tak, ale jak człowiek pilnuje tego miejsca, czyta wszystko, kopiuje, łączy, płaci, łącząc to z życiem prywatnym to zero zrozumienia i docenienia.
Ale o tym to wie chyba tylko Emil.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Mandala » 7 maja 2018, o 13:53

Hej Scarlett, chyba Cię to nie dotkneło? :) Powiedziałam tylko swoje zdanie. Bez urazy.

Doceniam bardzo. To forum to (prawie) jedyne źródło informacji w Polsce na temat prawa przyciągania. Twoje nagrania przesłuchałam po 20 razy każde :) Dziękuję za ciężką pracę u podstaw, kto wie, może będziesz kiedyś (chyba, ze juz jesteś?) specjalistą w tym temacie i tak będziesz zarabiać na przyszłość. Tego Ci życzę :) A mamy prawo do innego zdania na jakiś temat, nie ma co się obrażać, tylko czerpać wiedzę i poszerzać swoją soczewkę.

P/S "Smieszki heheszki" i trollowanie to nie moja domena (y)
Mandala

Postprzez Scarlett » 7 maja 2018, o 14:03

To nie jest obrażanie, ale tłumaczę ci jak to wygląda z mojej strony.
Jak chcesz, odstąpię ci admina na pół roku (w czerwcu i sierpniu są płatności). A może lepiej skasować wszystko i zaczac od nowa.
Widzisz, napisałaś, że czytałaś forum, słuchałaś nagrań.
Ale po co pracować nad czymś, pomagać innym, jak odnosi się do tego garstka osób. A ja tego nie robie z nudów.
Niedługo miał ruszyć nowy projekt, tym razem z naszym Bialym Krolikiem z forum. Ale moze nie ma to sensu.
Chodzi o to, że nowy użytkownik w ogóle nie nawiązał do pp. A to nie jest forum na tematy miłosne. Jakby chciał przyciągnąć dziewczynę to niech sobie pisze, już przestałam reagować na ten wątek. Czy jak ktoś założy konto i będzie pisał reklamy albo o twórczości Picassa to też mam przymknąć oko? Przecież na ten temat też są fora.
Ode mnie dostał odpowiedź.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Mandala » 7 maja 2018, o 14:13

Masz ciężką rolę, zgodzę się.

Chętnie pomogę - ale za admina się nie biorę :) Na nowy projekt tez czekam. :))
Mandala

Postprzez Born1975 » 20 maja 2018, o 21:27

Poniższy filmik jest skierowany głównie do męzczyzn, ale przyda sie również kobietom:

No Dejes De Soñar :D
Born1975

Podziękował : 832 razy
Otrzymał podziękowań: 578 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje międzyludzkie