Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

przyciąganie spraw materialnych, pracy, kreowanie obfitości

Re: Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

Postprzez Born1975 » 26 lip 2018, o 17:13

Maisa ja jestem realistą. Jeśli rozwalisz całą wypłate i masz poczucie braku, to pieniądze nigdy nie będą się Ciebie trzymać, bo rozwalasz wszystko i tworzy się brak. Takie błędne koło. To jest bardzo niski poziom wibracyjny i w takim przypadku dobrze zacząć od oszczędzania powiedzmy 10% swoich dochodów. Zaoszczędzone pieniądze powinno się inwestować, to tworzy trochę wyższą wibrację, człowiek zaczyna dostrzegać, że coś jednak posiada. Gdy inwestycja zaczyna przynosić zyski, wchodzi sie na wyższy poziom wibracyjny. Być może brak jest jeszcze odczuwany, ale z drugiej strony pojawia się coraz większa ekscytacja. Walka braku z ekscytacją będzie trwać i naszym zadaniem jest sprawić by ekscytacja wygrała.

Co do tego, że milioner czuje się biedny... jeśli tak jest to jest też mozliwe, że straci swoje pieniądze, bo czując brak będzie obniżał wibracje. Jest mnóstwo przykładów ludzi, którzy posiadali miliony a teraz mają ogromne długi. Pierwszy przykład z brzegu to Michał Wiśniowski, którego w tej chwili nie stać nawet na wydanie płyty i zrobił zbiórkę pieniędzy wśród swoich fanów.

Inaczej mówiąc pieniędzmi trzeba się nauczyć zarządzać i lepiej to zrobić gdy nie ma ich jeszcze zbyt duzo, bo ewentualne błędy będą niewiele kosztować, niż gdy już ma się kase i nie potrafi sie nią zarządzać-wtedy błedy mogą kosztować grube miliony.

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/cele ... ny/l37zkjw
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez Maisa » 27 lip 2018, o 11:34

O oszczędzaniu wiele mi mówić nie musisz, bo to akurat moja domena.

O tym też dokładnie pisałam - że nie zgadza mi się tutaj zdanie "milioner, który czuje się biedny" i mówiąc, że rzeczywistość doścignie jego wibrację miałam właśnie na myśli to, co napisałeś - że zbiednieje. Tak, wiem o tych milionerach - bankrutach.

Jak się ma realizm do tego forum? :lol: Z tego co wiem, realista to ten, który patrzy na to co jest i na to reaguje. A my tu chyba staramy się nauczyć zarządzać naszą energią i mocą tworzenia, żeby urzeczywistnić to, czego jeszcze rzeczywistość nie przyniosła.
A jakbyś przeczytał jeszcze raz moją poprzednią wypowiedź to może byś zrozumiał o co mi dokładnie chodzi. W skrócie: podałam sposób myślenia, który pomoże pozbyć się uczucia braku, a raczej zastąpić go uczuciem obfitości. A chyba jak wszyscy wiemy - uczucie obfitości => wibracja obfitości => obfitość w rzeczywistości. I wtedy nie ma potrzeby oszczędzać.
Ale ok, przyznaję, że sposób z oszczędzaniem, który opisałeś jest dobry dla osób, które totalnie nie wiedzą od czego zacząć i szczególnie mają trudności z utrzymaniem pieniędzy przy sobie. Mojemu chłopakowi by się przydało. :D
Działanie ma być sposobem na czerpanie radości z tego, co stworzyliście myślą.
Abraham

Za ten post autor Maisa otrzymał podziękowanie od
olik
Maisa

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez Born1975 » 27 lip 2018, o 16:10

Maisa napisał(a):Jak się ma realizm do tego forum? :lol: Z tego co wiem, realista to ten, który patrzy na to co jest i na to reaguje. A my tu chyba staramy się nauczyć zarządzać naszą energią i mocą tworzenia, żeby urzeczywistnić to, czego jeszcze rzeczywistość nie przyniosła.

Postaram się wytłumaczyć. Często się mówi, że wszystko jest możliwe. I ja uważam, że to prawda. Zadaję sobie jednak wtedy pytanie: na ile to coś jest realne? To, że coś jest możliwe, nie oznacza jeszcze, że to się wydarzy, bo prawdopodobieństwo może być nieskończenie bliskie zeru. To, że jestem realistą nie oznacza, że nie zarządzam energia i mocą tworzenia. Jest też coś czego bardzo wiele osób nie rozumie jeśli chodzi o PP i związane z nim rzeczy. Często czegoś chcemy i dostajemy to, ale nie zauważamy że to dostaliśmy. Najczęściej jest tak wtedy gdy chcemy czegoś na poziomie fizycznym, ale dostajemy na poziomie mentalnym. Na poziomie fizycznym nie możemy tego dostać, bo sabotujemy swoje działania (długi temat i nie będę go teraz opisywał). Ale jeśli poszła prośba do wszechświata, to on będzie starał się dać nam to co chcemy, a jesli na poziomie fizycznym występuje samosabotaż, to wszechświat da nam to na poziomie mentalnym. Sorki za masło maślane, ale tak to wygląda.

A teraz wracając do realizmu. Czy każdy człowiek może być miliarderem? Moja odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Czy każdy człowiek będzie miliarderem? Na to pytanie moja odpowiedź jest przecząca. To nie jest tak, że ktoś będzie sobie wizualizował miliardy na koncie i je otrzyma. Ale jeśli da wystarczająco dużej ilości osób to czego te osoby pragną, to wtedy on sam stanie się miliarderem. Tak więc sukces polega na dawaniu a nie na braniu. Jak ktoś tylko bierze, to i owszem coś tam uzyska, ale na koniec straci. Zauważ, że wszystkie miliardowe fortuny powstały na skutek dzielenia się z innymi. Tak działa Google, tak działa FB, tak działa Microsoft i każda inna potężna korporacja-dają ludziom to, czego ludzie chcą, a przy okazji pieniądze płyną do nich strumieniami. Czy założyciele tych korporacji nie zarządzają energią i mocą tworzenia? Czy nie urzeczywistniają tego, czego jeszcze nie ma? Mówi sie o tych osobach często, że są wizjonerami, więc moim zdaniem odpowiedź na te dwa pytania jest twierdząca.
Knight of light coming!
Born1975

Postprzez Maisa » 28 lip 2018, o 11:12

Rozumiem Twoje podejście. Ma sens. Tak, znam historie tych milionerów. Ale mam wrażenie, że oboje mamy trochę inne podejście do tych kwestii i to jest w porządku, niech tak zostanie. Nie chcę, abyśmy nawzajem przekonywali się kto ma rację, bo uważam, że każdy ma. :) Prawd jest tyle ilu ludzi na świecie.
Miłego dnia. ;)
Abraham
Maisa

Postprzez Born1975 » 28 lip 2018, o 16:49

Ja uważam, że mamy takie samo podejście, tylko trochę innych słów używamy i trochę inaczej opisujemy te same zjawiska. I to jest w porządku, a nawet powiem więcej dobrze że tak jest :D
Knight of light coming!
Born1975

Postprzez Maisa » 29 lip 2018, o 12:59

Myślę, że masz rację. :D
Abraham
Maisa

Postprzez The_Saint » 31 sie 2018, o 12:50

Przeczytałem ten temat od deski do deski i uświadomiłem sobie w jakim bagnie tkwię. Kiedyś już pisałem, że moi najbliżsi zawsze liczyli i liczą innym pieniądze i uważają się za najbiedniejszych. Wychowałem się w takim przekonaniu, że trzeba oszczędzać i trzymać pieniądze w skarpecie, bo przecież może ich zabraknąć. A prawda jest taka, że nie mogę narzekać, bo w dzieciństwie nigdy niczego mi nie brakowało i tak naprawdę zawsze wystarczało nam na podstawowe potrzeby plus raz na jakiś czas wyjście do kina czy lody. Ciągle uważam, że naprawdę jesteśmy na dość dobrej stopie życiowej w porównaniu do innych osób z rodziny czy otoczenia.

Jednak naprawdę to liczenie innym pieniędzy znajomym czy osobom znanym z telewizji weszło mi w krew. Ciągle słyszę i słyszałem: "a skąd oni mają tyle pieniędzy?", "a za co im tak dużo płacą", "gdybyśmy mieli choć ćwierć tego co oni, to mielibyśmy na wszystko tj. wakacje itp". A tak naprawdę, jak wspomniałem, my te pieniądze mieliśmy. Często ludzie mający dużo mniejsze dochody żyli na większym luzie i mieli więcej od nas. Zawsze się dziwiłem temu, że ci postrzegani przez moich rodziców jako biedniejsi i tak pozwalali sobie na więcej od nas.

Moi rodzice wierzą, że każdy ma gdzieś na górze zapisane w księdze jak ma wyglądać jego życie. Nie wierzą, że można coś zmienić tylko ciągle "nie było ci pisane", "nie jest nam pisane widocznie to lub tamto". Ja na szczęście staram się z tego wychodzić. Jednak jak tylko staram się wyjść z tego bagna przekonań to zaraz zostaję ściągnięty na dół.

Na szczęście udaje mi się wychodzić coraz dalej i powoli zaczynam wierzyć, że wszystko jest możliwe i przyjmować mniej bierną od rodziców postawę wobec życia.
I przyjrzałem się wszystkim dziełom,
jakich dokonały moje ręce,
i trudowi, jaki sobie przy tym zadałem.
A oto: wszystko to marność i pogoń za wiatrem!
Z niczego nie ma pożytku pod słońcem.
The_Saint

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Born1975 » 31 sie 2018, o 16:14

The_Saint napisał(a):Na szczęście udaje mi się wychodzić coraz dalej i powoli zaczynam wierzyć, że wszystko jest możliwe i przyjmować mniej bierną od rodziców postawę wobec życia.

Trochę Ci pomogę. Wiara nie jest wcale taka dobra, bo to w co wierzysz może nie być prawdą i co wtedy? Piszesz, że powoli zaczynasz wierzyć, na ale dlaczego powoli? A jak już to to lepiej jest po prostu wiedzieć i to wiedzieć już teraz, a nie zaczynać powoli wiedzieć. To trochę gra słów, ale znaczenie ma takie jakie temu nadasz. Ale jest jeszcze coś lepszego od wiedzy. Tym czymś jest stanie się tym czego pragniesz. Bo wiedza może być błędna, ale jak czymś jesteś, to po prostu jesteś i tyle. Chcesz mieć lepiej w życiu pod względem finansowym? To stań się bogactwem, stań się dobrobytem. Jak się tym staniesz, to nikt Ci tego nie bedzie w stanie odebrać, no bo niby jak, skoro to Ty tym jesteś?

Jak widzicie moje przekonania mocno ewoluowały. Teraz pracuję nad tym by stać się tym czego pragnę. To można zastosować w każdej dziedzinie życia :D
Knight of light coming!
Born1975

Postprzez soma » 31 sie 2018, o 16:23

Born, mozesz zdradzic tajemnice, w jaki sposob stajesz sie tym czym chcesz? Samo mowienie nie wystarcza, to trzeba poczuc.
soma

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Postprzez Born1975 » 31 sie 2018, o 16:41

soma napisał(a):Born, mozesz zdradzic tajemnice, w jaki sposob stajesz sie tym czym chcesz? Samo mowienie nie wystarcza, to trzeba poczuc.

Nie mogę zdradzić, bo dla Ciebie może to być zupełnie inny sposób niż dla mnie. Ale.. pozwól przypłynąć odpowiedzi z poziomu duchowego. To nie ma być odpowiedź, która jest w Tobie, bo to będzie poziom mentalny, ale odpowiedź która przez Ciebie przepłynie. Wszystkie odpowiedzi, które są w nas mogą być błędne, ale odpowiedź, która przez nas przepływa pochodzi ze Źródła, a ono się nigdy nie myli.
Knight of light coming!
Born1975

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca, pieniądze i kreowanie obfitości