Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

rozwój osobisty w kontekście biznesu i pieniędzy, kreowanie obfitości

Re: Odblokowanie energii pieniędzy i bogactwa :D

Postprzez Born1975 » 26 lip 2018, o 17:13

Maisa ja jestem realistą. Jeśli rozwalisz całą wypłate i masz poczucie braku, to pieniądze nigdy nie będą się Ciebie trzymać, bo rozwalasz wszystko i tworzy się brak. Takie błędne koło. To jest bardzo niski poziom wibracyjny i w takim przypadku dobrze zacząć od oszczędzania powiedzmy 10% swoich dochodów. Zaoszczędzone pieniądze powinno się inwestować, to tworzy trochę wyższą wibrację, człowiek zaczyna dostrzegać, że coś jednak posiada. Gdy inwestycja zaczyna przynosić zyski, wchodzi sie na wyższy poziom wibracyjny. Być może brak jest jeszcze odczuwany, ale z drugiej strony pojawia się coraz większa ekscytacja. Walka braku z ekscytacją będzie trwać i naszym zadaniem jest sprawić by ekscytacja wygrała.

Co do tego, że milioner czuje się biedny... jeśli tak jest to jest też mozliwe, że straci swoje pieniądze, bo czując brak będzie obniżał wibracje. Jest mnóstwo przykładów ludzi, którzy posiadali miliony a teraz mają ogromne długi. Pierwszy przykład z brzegu to Michał Wiśniowski, którego w tej chwili nie stać nawet na wydanie płyty i zrobił zbiórkę pieniędzy wśród swoich fanów.

Inaczej mówiąc pieniędzmi trzeba się nauczyć zarządzać i lepiej to zrobić gdy nie ma ich jeszcze zbyt duzo, bo ewentualne błędy będą niewiele kosztować, niż gdy już ma się kase i nie potrafi sie nią zarządzać-wtedy błedy mogą kosztować grube miliony.

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/cele ... ny/l37zkjw
No Dejes De Soñar :D
Born1975

Podziękował : 829 razy
Otrzymał podziękowań: 573 razy

Postprzez Maisa » 27 lip 2018, o 11:34

O oszczędzaniu wiele mi mówić nie musisz, bo to akurat moja domena.

O tym też dokładnie pisałam - że nie zgadza mi się tutaj zdanie "milioner, który czuje się biedny" i mówiąc, że rzeczywistość doścignie jego wibrację miałam właśnie na myśli to, co napisałeś - że zbiednieje. Tak, wiem o tych milionerach - bankrutach.

Jak się ma realizm do tego forum? :lol: Z tego co wiem, realista to ten, który patrzy na to co jest i na to reaguje. A my tu chyba staramy się nauczyć zarządzać naszą energią i mocą tworzenia, żeby urzeczywistnić to, czego jeszcze rzeczywistość nie przyniosła.
A jakbyś przeczytał jeszcze raz moją poprzednią wypowiedź to może byś zrozumiał o co mi dokładnie chodzi. W skrócie: podałam sposób myślenia, który pomoże pozbyć się uczucia braku, a raczej zastąpić go uczuciem obfitości. A chyba jak wszyscy wiemy - uczucie obfitości => wibracja obfitości => obfitość w rzeczywistości. I wtedy nie ma potrzeby oszczędzać.
Ale ok, przyznaję, że sposób z oszczędzaniem, który opisałeś jest dobry dla osób, które totalnie nie wiedzą od czego zacząć i szczególnie mają trudności z utrzymaniem pieniędzy przy sobie. Mojemu chłopakowi by się przydało. :D
Działanie ma być sposobem na czerpanie radości z tego, co stworzyliście myślą.
Abraham

Za ten post autor Maisa otrzymał podziękowanie od
olik
Maisa

Podziękował : 46 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez Born1975 » 27 lip 2018, o 16:10

Maisa napisał(a):Jak się ma realizm do tego forum? :lol: Z tego co wiem, realista to ten, który patrzy na to co jest i na to reaguje. A my tu chyba staramy się nauczyć zarządzać naszą energią i mocą tworzenia, żeby urzeczywistnić to, czego jeszcze rzeczywistość nie przyniosła.

Postaram się wytłumaczyć. Często się mówi, że wszystko jest możliwe. I ja uważam, że to prawda. Zadaję sobie jednak wtedy pytanie: na ile to coś jest realne? To, że coś jest możliwe, nie oznacza jeszcze, że to się wydarzy, bo prawdopodobieństwo może być nieskończenie bliskie zeru. To, że jestem realistą nie oznacza, że nie zarządzam energia i mocą tworzenia. Jest też coś czego bardzo wiele osób nie rozumie jeśli chodzi o PP i związane z nim rzeczy. Często czegoś chcemy i dostajemy to, ale nie zauważamy że to dostaliśmy. Najczęściej jest tak wtedy gdy chcemy czegoś na poziomie fizycznym, ale dostajemy na poziomie mentalnym. Na poziomie fizycznym nie możemy tego dostać, bo sabotujemy swoje działania (długi temat i nie będę go teraz opisywał). Ale jeśli poszła prośba do wszechświata, to on będzie starał się dać nam to co chcemy, a jesli na poziomie fizycznym występuje samosabotaż, to wszechświat da nam to na poziomie mentalnym. Sorki za masło maślane, ale tak to wygląda.

A teraz wracając do realizmu. Czy każdy człowiek może być miliarderem? Moja odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Czy każdy człowiek będzie miliarderem? Na to pytanie moja odpowiedź jest przecząca. To nie jest tak, że ktoś będzie sobie wizualizował miliardy na koncie i je otrzyma. Ale jeśli da wystarczająco dużej ilości osób to czego te osoby pragną, to wtedy on sam stanie się miliarderem. Tak więc sukces polega na dawaniu a nie na braniu. Jak ktoś tylko bierze, to i owszem coś tam uzyska, ale na koniec straci. Zauważ, że wszystkie miliardowe fortuny powstały na skutek dzielenia się z innymi. Tak działa Google, tak działa FB, tak działa Microsoft i każda inna potężna korporacja-dają ludziom to, czego ludzie chcą, a przy okazji pieniądze płyną do nich strumieniami. Czy założyciele tych korporacji nie zarządzają energią i mocą tworzenia? Czy nie urzeczywistniają tego, czego jeszcze nie ma? Mówi sie o tych osobach często, że są wizjonerami, więc moim zdaniem odpowiedź na te dwa pytania jest twierdząca.
Born1975

Postprzez Maisa » 28 lip 2018, o 11:12

Rozumiem Twoje podejście. Ma sens. Tak, znam historie tych milionerów. Ale mam wrażenie, że oboje mamy trochę inne podejście do tych kwestii i to jest w porządku, niech tak zostanie. Nie chcę, abyśmy nawzajem przekonywali się kto ma rację, bo uważam, że każdy ma. :) Prawd jest tyle ilu ludzi na świecie.
Miłego dnia. ;)
Abraham
Maisa

Postprzez Born1975 » 28 lip 2018, o 16:49

Ja uważam, że mamy takie samo podejście, tylko trochę innych słów używamy i trochę inaczej opisujemy te same zjawiska. I to jest w porządku, a nawet powiem więcej dobrze że tak jest :D
Born1975

Postprzez Maisa » 29 lip 2018, o 12:59

Myślę, że masz rację. :D
Abraham
Maisa

Poprzednia strona

Powrót do Biznes i pieniądze