Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez magicmind » 28 kwi 2019, o 11:38

Jako ,że lubię adrenalinę mam taką prywatną listę rzeczy którą chce zrobić.
Pól roku temu wylądowało na niej latanie motolotnią i nawet już rozglądałem się za ofertami. Nikomu o tym nie mówiłem a teraz dostałem w prezencie do wykorzystania lot :brawo

Muszę sobie zrobić większą listę bo widzę że z wielką łatwością same realizują się co jakiś czas rożne jej podpunkty :brawo
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 111 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Postprzez celestia » 7 maja 2019, o 16:38

A mi się udało przyciągnąć ostatnio ha! to forum! :D

Niedawno po kiepskim życiowym zakręcie wymarzyłam sobie forum, z którego czerpałabym wiedzę odnośnie PP, afirmacji, wizualizacji, wibracji itp. (kiedyś trochę raczkowałam w tym temacie, ale tak bardziej serio to dopiero ostatnio mnie wzięło ;) ) abym mogła stanąć na nogi i wziąć się wreszcie za swoje życie.

No i bach! Trafiłam i jestem wręcz zbombardowana ogromem wiedzy, pozytywnych postów, historii, doświadczeń, lektur, filmów itp. Nie wiem ile wątków już pożarłam, ale chłonę jak gąbka i działam :)
celestia

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez mrO » 11 maja 2019, o 17:02

Udało mi się kupić "białego kurka" w empiku. Książkę na swój sposób tak wartościową dla fanów serii jak i świata. Coś mnie tkneło, aby pójść zobaczyć czy są inne książki z tej serii. Chciałem sobie kupić którąś część na pocieszenie po wczorajszym rozczarowaniu jakie mnie spotkało spędzając w internecie prawie 3h, które uświadomiło mi że żadna z wcześniejszych części nie jest dostępna w Polce. Oczywiście były aukcje "używek" gdzie ceny dochodziły do 100-200 (zależy od części), ale tej co chciałem kupić tak bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, nie było. Przeszukując dolne półki moje oczy nie mogły uwierzyć w skarb który leżał sobie spokojnie, tam samotnie na najniższej półeczce.
ts.PNG
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 117 razy
Otrzymał podziękowań: 355 razy

Postprzez magicmind » 12 maja 2019, o 13:24

Takie drobiazgi.

miałem intencje aby pogłaskać małego pieska a ,że nie jestem z tych osób "czy można pogłaskać" to postanowiłem ze przyciągnę pieska ze sam do mnie przyleci. Co ciekawe od 2 miesiecy ciągle yt pokazuje mi filmiki z goldenami chyba po tym jak naogladałem się teledysku Happier.
No i ostatnio okazało się ze sąsiad sprawił sobie małego goldena a ten do mnie ciągnął i po mnie skakał. Nie dość ze mogłem pokłaskać to jeszcze byłem polizany i obgryziony :bigsmile

Mam taką zasadę ,że zazwyczaj jem sushi gdy coś tam sobie świętuje i raczej staram się unikać tak bez okazji.
Lubie za to wizualizować to jak jem sushi i z ciekawości zobaczyć co to da, co się wydarzy że mnie to do sushi doprowadzi.Taka moja PP zabawa.
Ostatnio to zrobiłem z ciekawości i będąc na rowerze zostałem wyciągnięty na sushi chociaż zupelnie nie planowałem jeść na mieście bo nie zabrałem ze sobą żadnych pieniędzy.

Swoją drogą bardzo polecam takie zabawy PP z jedzeniem, fajnie ćwiczenie.

Aaa zapomniałem. Zawsze chciałem sprawdzić to VR playstation i ostatnio też to przyciągnąłem i trafiłem do knajpy w której można grać w gry VR :shock:
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 111 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Postprzez celestia » 15 maja 2019, o 16:25

Dzisiaj przyciągnęłam sprzedaż na OLX. Mam tam wrzucone parę szpargałów i tak sobie wczoraj myślałam, że fajnie by było to wszystko sprzedać w cholerę :mrgreen: dzisiaj sprzedałam 2 rzeczy, super!

Jak może być jeszcze lepiej? :)
celestia

Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Oleander » 16 maja 2019, o 09:18

Wczoraj w zastępstwie miałam po raz pierwszy poprowadzić spotkanie na Skypie z Amerykanami i oczywiście byłam cała zestrachana. 2 h wcześniej na kartce napisałam sobie, że dam radę, że to będzie szybka piłka, 5 minut , bo nie będą chcieli rozmawiać ;) jak się okazało połowa z nich się nie pojawiła (co wcześniej się nie zdarzało), ci co byli w ogóle się nie odzywali, ja powiedziałam swoje i faktycznie całe spotkanie zajęło coś 5-6 minut :)
Oleander

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień