Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Koliberek » 6 lut 2019, o 10:58

Zdrowie. Dolegała mi od kilku dobrych lat pewna dolegliwość fizyczna związana z kręgosłupem. Lekarze - kilku - jednomyślnie twierdzili że nic z tym nie zrobię, że nie powinienem uprawiać sportu bo to w moim przypadku niebezpieczne i że generalnie dupa wołowa. I tak kiedyś podczas "przypadkowej" rozmowy dowiedziałem się że ktoś miał dokładnie ten sam problem co ja i z tego wyszedł, a ja uwierzyłem tej osobie bo był to dla mnie autorytet. Musiałem na prawdę głęboko uwierzyć, że to da się zrobić bo kilka tygodni później podczas kolejnej "przypadkowej" rozmowy dostał się w moje ręce kontakt do osoby, która mieszka kilka przecznic obok mnie i specjalizuje się w tego typu problemach. Po pół roku wspólnej pracy, nie widać śladu po problemie a ja czuje się wyśmienicie. To było już jakiś czas temu.
NOSCE TE IPSUM

Za ten post autor Koliberek otrzymał podziękowanie od
sol
Koliberek

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez niweleta » 8 lut 2019, o 14:06

niweleta napisał(a):godzinę temu robiłam kilka przelewów i stwierdziłam, że to czas zmienić pracę na lepiej płatną. Dosłownie 20 min później zadzwonił telefon i zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną :sun

Parę dni temu to Wam napisałam.
I dostałam tą pracę. I zaproponowali wynagrodzenie większe (+1/3 tego co dziś zarabiam) :D moje najszybsze chyba przyciągnięcie 8-)
chociaż przyznam, że trochę się teraz cykam bo to bardzo odpowiedzialne stanowisko
niweleta

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy

Postprzez magicmind » 8 lut 2019, o 14:18

ostatnie 1,5 roku były wyjątkowe w moim życiu i spełniło się kilka moich marzeń z listy
otrzymałem wyróżnienie za twórczość o którym marzyłem od 10 lat
schudłem 14 kg, jeszcze chce 4.
zmieniłem nawyki żywieniowe
nauczyłem się pływać
jestem w najlepszej życiowej formie, bardzo dużo sportu uprawiałem i spędzałem mnóstwo czasu na świeżym powietrzu.
podróżowałem po Polsce i zagranice
pływałem i nurkowałem w morzu daleko od brzegu na dużych falach (pół roku po tym jak całkowicie samodzielnie nauczyłem się pływać!)
przed 2018 rokiem postanowiłem ,że chce aby moje życie sie zmieniło i chce odnaleźć nowe pasje i próbować nowych rzeczy a także dużo aktywnej rozrywki wprowadzić do swojego życia.
Jakimś sposobem dzięki samej tej deklaracji i wypisaniu tego na listach życzeń zaczęły pojawiać się możliwości.
Byłem na meczu reprezentacji na narodowym,jeździłem na harleyu,strzelałem z broni,imprezowałem,grałem w piłkę nożną po 10 latach przerwy,bardzo dużo jeździłem na rowerze, bawiłem się w aquaparku i parku trampolin, nawet trochę się ukulturalniłem bo byłem w operze, teatrze, muzeach i to wszystko całkowicie za darmo, zacząłem z sukcesem bawić się w gotowanie i wypieki.
Coś się zdecydowanie zmieniło i nawet nie wiem jak bo ja nad tym nie pracowałem a wszystko jakby samo przyszło.
Nie mam pojęcia czy PP istnieje a jeżeli tak to jak ono działa.Dalej mam swoje problemy i wiele niespełnionych marzeń.
Pogodziłem się ze swoją nieporadnością i że nic więcej z siebie już nie wycisnę i tego nie rozgryzę. Jeżeli PP istnieje to ja nie mam pojęcia jak działa bo u mnie ono działa zupełnie inaczej niż według wszelkich opisanych metod i wskazań. Ale może pocieszające dla niektórych osób bedzie wlaśnie to ,że marzenia mogą się spełniać nawet jak masz totalnie najgorsze wibracje i jesteś na samym dnie i wbrew wszystkim zasadom a nawet po 10 latach, bo tak właśnie jest u mnie i ja wychodzę poza wszelkie reguły.
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 396 razy

Postprzez Świetlista » 8 lut 2019, o 17:16

magicmind napisał(a):
dzięki samej tej deklaracji i wypisaniu tego na listach życzeń zaczęły pojawiać się możliwości

...to była intencja magicmind :bigsmile ...a to co zapisane jest b. ważne dla Wszechświata/Pola itp. :sun
Świetlista

Podziękował : 375 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez magicmind » 8 lut 2019, o 17:24

Świetlista napisał(a):
magicmind napisał(a):
dzięki samej tej deklaracji i wypisaniu tego na listach życzeń zaczęły pojawiać się możliwości

...to była intencja magicmind :bigsmile ...a to co zapisane jest b. ważne dla Wszechświata/Pola itp. :sun

Wypisałem sobie jakiś czas temu wszystkie techniki jakie przez 6 lat zastosowałem i lista była wielka od bardzo prostych do bardzo wymagających i skomplikowanych.
Żadna z tych technik i zasad ani trochę nie zadziałała. Dlatego wypisałem sobie wszystko to co było powiązane z tymi spełnionymi intencjami i jest to tak nieuchwytne i niewyraźne ,że cieżko mi tę różnice wyczuć i uchwycić a następnie świadomie stosować.

No ale tak jak pisałem być może każde marzenie ma swój czas na realizacje
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Postprzez mrO » 8 lut 2019, o 19:09

@Magicmind
Z cały szacunkiem, ale taki post nie pasuje do tego tematu. To bardziej Twoja historia, która nadaje się do opisania w temacie "Nasze Historie". Mam nadzieje że rozumiesz to.

Nie byłbym sobą, żebym nie przyczepił się do tego o czym napisałeś. Jesteś na forum długo i napisałeś dużo postów, a ja dalej widzę po twoim poście że "męczysz się" z problemami początkujących osób w PP. Co mam namyśli ? Techniki nie przyciągają, a staranie się tym bardziej. Połączenie tych dwóch rzeczy z góry skazuje nas na porażkę w pp.

magicmind napisał(a):Nie mam pojęcia czy PP istnieje a jeżeli tak to jak ono działa.Dalej mam swoje problemy i wiele niespełnionych marzeń.

Przepraszam bardzo, to co tutaj w ogóle robisz ? To jest Forum "PP" dla ludzi wierzących w szeroko pojęte "PP", którzy na prawdę w to wierzą, dzielą się wspaniałymi historiami i są gotowi oddać serce innym ludziom, aby oni chodź trochę załapali o co w tym wszystkim chodzi. To tylko twój wybór
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 348 razy

Postprzez magicmind » 8 lut 2019, o 19:26

mrO napisał(a):@Magicmind
Z cały szacunkiem, ale taki post nie pasuje do tego tematu. To bardziej Twoja historia, która nadaje się do opisania w temacie "Nasze Historie". Mam nadzieje że rozumiesz to.

Nie byłbym sobą, żebym nie przyczepił się do tego o czym napisałeś. Jesteś na forum długo i napisałeś dużo postów, a ja dalej widzę po twoim poście że "męczysz się" z problemami początkujących osób w PP. Co mam namyśli ? Techniki nie przyciągają, a staranie się tym bardziej. Połączenie tych dwóch rzeczy z góry skazuje nas na porażkę w pp.

magicmind napisał(a):Nie mam pojęcia czy PP istnieje a jeżeli tak to jak ono działa.Dalej mam swoje problemy i wiele niespełnionych marzeń.

Przepraszam bardzo, to co tutaj w ogóle robisz ? To jest Forum "PP" dla ludzi wierzących w szeroko pojęte "PP", którzy na prawdę w to wierzą, dzielą się wspaniałymi historiami i są gotowi oddać serce innym ludziom, aby oni chodź trochę załapali o co w tym wszystkim chodzi. To tylko twój wybór

Rozumiem, drugi post jest nie na temat ale pierwszy na temat, przecież dałem listę przyciągnięć.Jak uważasz ,że nie pasuje do tematu to możesz przenieść.

Nie chodziło mi o samą technikę ale całą filozofie i wszystko na czym bazuje nauka o PP.

Opisałem swoje przemyślenia i doświadczenia związane z PP wiec wydaje m się to właściwe miejsce. Na pewno nikomu nie mam zamiaru szkodzić czy zabierać wiary.Wydaje mi się ,że dla niektórych osób mój post nawet mógłby być czymś optymistycznym i pomocnym.
magicmind

Postprzez mrO » 8 lut 2019, o 19:39

@Magicmind
Jak przejrzysz forum to zrozumiesz ze to co ciebie spotyka jest "regułą" która powtarza się bardzo często u wszystkich osób. Sam również kiedyś tak miałem. To jest droga którą każdy z nas sam musi przejść, aby znaleźć swoją własną.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 348 razy

Postprzez jaskier » 8 lut 2019, o 19:42

Trochę sam sobie przeczysz, najpierw opisujesz, co przyciągnąłeś, a potem wątpisz, czy PP istnieje. To na pewno ma swoją nazwę w psychologii, taka tendencja do negowania rzeczywistości. ;)

magicmind napisał(a):Pogodziłem się ze swoją nieporadnością i że nic więcej z siebie już nie wycisnę i tego nie rozgryzę. Jeżeli PP istnieje to ja nie mam pojęcia jak działa bo u mnie ono działa zupełnie inaczej niż według wszelkich opisanych metod i wskazań. Ale może pocieszające dla niektórych osób bedzie wlaśnie to ,że marzenia mogą się spełniać nawet jak masz totalnie najgorsze wibracje i jesteś na samym dnie i wbrew wszystkim zasadom a nawet po 10 latach, bo tak właśnie jest u mnie i ja wychodzę poza wszelkie reguły.

Myślę, że klucz znajduje się w pierwszym zdaniu - pogodziłeś się. Naprawdę miałeś takie kiepskie wibracje na meczu reprezentacji czy nurkując w morzu, nauczywszy się sam pływać uprzednio?? Trochę mi głupio udzielać rad, bo jestem świeżakiem, ale myślę że dziennik wdzięczności naprawdę by Ci bardzo pomógł!

Sorki za offtop, ale nie mogłam się powstrzymać! :wstydnis
:givelove
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez magicmind » 8 lut 2019, o 20:08

mrO napisał(a):@Magicmind
Jak przejrzysz forum to zrozumiesz ze to co ciebie spotyka jest "regułą" która powtarza się bardzo często u wszystkich osób. Sam również kiedyś tak miałem. To jest droga którą każdy z nas sam musi przejść, aby znaleźć swoją własną.

Oby tak było i udało mi się znaleźć swoją.

Trochę sam sobie przeczysz, najpierw opisujesz, co przyciągnąłeś, a potem wątpisz, czy PP istnieje. To na pewno ma swoją nazwę w psychologii, taka tendencja do negowania rzeczywistości. ;)

Może dlatego ze brakuje mi tego pełnego przekonania i sam już nie wiem jak jest.Zawsze chciałem to opanować a kompletnie tego nie kontroluje i nie umiem wykorzystywać, to zyje swoim życiem.

Myślę, że klucz znajduje się w pierwszym zdaniu - pogodziłeś się. Naprawdę miałeś takie kiepskie wibracje na meczu reprezentacji czy nurkując w morzu, nauczywszy się sam pływać uprzednio?? Trochę mi głupio udzielać rad, bo jestem świeżakiem, ale myślę że dziennik wdzięczności naprawdę by Ci bardzo pomógł!

Może nieprecyzyjnie to opisałem. Oczywiście jak się spełniały marzenia to miałem dobre wibracje. Chodziło mi o to ,że w drodze do tego nie miałem dobrych i nie pracowałem nad nimi i w ogóle tak jakby zupełnie poza zasadami PP. No po prostu spisałem listę i się spełniło.
A precyzyjniej mówiąc spisałem obszerną listę marzeń i cześć się spełniła cześć jeszcze nie.
Mówiąc krótko nie wiem jak to działa ale tak to wyglądało. Jak spełni się cala reszta to dam znać.

Już nie offtopuje, sorry
magicmind

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień