Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Mrs. Anastasia Grey » 7 lis 2018, o 17:19

Organizuję wieczór panieński najlepszej przyjaciółce.
Wynajmujemy apartament, zarezerwowałyśmy również lożę w klubie, bo najpierw imprezę zaczynamy w apartamencie, a później koło północy lecimy do klubu potańczyć :D Moja przyjaciółka tak chciała, chciała właśnie panieński w apartamencie, a później tańce w klubie, więc robię imprezę dokładnie taką jaką ona chce.
Była zbiórka, każda dziewczyna wpłaciła mi wyznaczoną przeze mnie kwotę.
Więc miałyśmy konkretny, ograniczony budżet do wykorzystania.
No i szukałam apartamentu. Wiadomo, te co lepsze, to droższe. Te gorsze, w gorszym standardzie, tańsze... Podobał mi się bardzo jeden ale był strasznie drogi. Nie mogłam go zarezerwować, bo nie starczyłoby mi hajsu na wszystko... jeszcze ozdoby, pierdoły, prezenty dla Panny Młodej itd... musiałabym jeszcze dołożyć kilka stów z własnej kieszeni a i tak już dołożyłam sporo na ten panieński bo wszystko wyszło drożej niż myślałam... :thinking :bigsmile
Więc zarezerwowałam w końcu inny apartament, o wiele tańszy. Też w miarę ładny ale jednak tamten to był miazga... :D
Trochę rozpaczałam nad tamtym apartamentem, bo był naprawdę świetny. Duży, bardzo ekskluzywny wystrój, wiem, że spodobałby się Pannie Młodej. Ona chciała imprezę w takim stylu „Glamour”.
No ale później już przestałam myśleć o tym apartamencie, wiedziałam, że i tak nas na niego nie stać :bigsmile
No i wczoraj przez przypadek znalazłam go na travelist.pl w mega promocji, o połowę taniej :bigsmile :bigsmile
Kosztował dokładnie tyle co ten tańszy apartament który miałam zarezerwowany :bigsmile A wcześniej kosztował kilka stów więcej.
Także odwołałam tamtą rezerwację i zarezerwowałam ten :bigsmile
Dalej nie wierzę, że dorwałam go w takiej śmiesznej cenie, nie wiem jak to możliwe :bigsmile
W tym obiekcie są bardzo ekskluzywne apartamenty, naprawdę drogie a tu taka śmieszna cena :bigsmile

Nic nie zrobiłam, samo przyszło :D
Nie wiem jak, bo nie wierzyłam, że będziemy tam mieć imprezę, cały czas rozpaczałam, że mamy ten gorszy apartament i jeszcze cały czas sprawdzałam booking i różne inne strony tego typu w nadziei, że może jednak znajdę coś lepszego ale w niskiej cenie, a wszystko było mega drogie.

A tu takie zaskoczenie wczoraj... :bigsmile
Mam nadzieję, że impreza będzie przednia :bigsmile
Mrs. Anastasia Grey

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez cabochard » 7 lis 2018, o 21:27

@Mrs. Anastasia Grey, wow, PP w działaniu jak nic. Gratuluję i życzę udanego panieńskiego :party

Nie wiedziałam jak się ubrać na jutrzejsze spotkanie, pomyślałam, ze zdaję się na inspiracje i tak czy siak do mnie przyjdzie. Zapomniałam o tym, bo miałam ważniejsze rzeczy na głowie. Kilka godzin później zwróciłam uwagę na jakąś dziewczynę na ulicy i myślę "fajnie ubrana, podoba mi się, też tak chcę". No i mówisz - masz :D
każdemu według jego przekonań

Za ten post autor cabochard otrzymał podziękowanie od
Mrs. Anastasia Grey
cabochard

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez cynamonova » 8 lis 2018, o 12:54

Napisałam w marcu na fejsbuniu, że nie wiem JAK to zrobię, ale do końca roku zrobię wszystkie 4 stopnie w ISK u Kasi i Piotra. Nie było mnie na to finansowo stać oczywiście w żaden sposób.
Zgadnijcie, kto we wrześniu zrobił pierwsze dwa stopnie a w grudniu powtórzy 1 i 2 oraz zrobi 3 i 4 w Warszawie :D
Żyć to znaczy okazywać wdzięczność za słoneczny blask i miłość, za ciepło i czułość, których jest tak wiele w ludziach i rzeczach.

Za ten post autor cynamonova otrzymał podziękowania - 2
Anka12, niweleta
cynamonova

Podziękował : 35 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Postprzez niweleta » 8 lis 2018, o 13:43

We wrześniu dla zabawy i wprawy postanowiłam przyciągnąć konkretną osobę. Wybrałam jednego znajomego, którego nie widziałam od 8 lat. Nie mieszka nawet w moim mieście, tylko ok 30km od niego. Totalnie obojętny dla mnie człowiek. Dziś spotkałam go już drugi raz od tamtego czasu w komunikacji miejskiej :party

Za ten post autor niweleta otrzymał podziękowanie od
cynamonova
niweleta

Podziękował : 7 razy

Postprzez believe » 8 lis 2018, o 14:18

Mi najłatwiej jest przyciągać konkretne jedzenie w tempie błyskawicznym, a oprócz tego znajomych z którymi dawno nie rozmawiałam (sami sie odzywają w przeciągu 24h). Prace tez w sumie chociaz nie do końca sprecyzowałam,no,ale przyciągnięta.
Najszybciej i najłatwiej przychodzą do mnie rzeczy do których nie przywiązuje uwagi i nie myśle o nich typowo żeby PRZYCIĄGAĆ :bigsmile
believe

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Anka12 » 8 lis 2018, o 15:01

Przyciągnęłam książkę, dokładnie tę, którą chciałam, jako wygraną w konkursie. Czyli dwa przyciągnięcia, nie dość, że książka, to jeszcze wygrana - od jakiegoś czasu wyrabiam w sobie przekonanie, że mam szczęście w wygrywaniu/konkursach itp.
"W dzień i w nocy WSZYSTKO mi sprzyja!" :D

Za ten post autor Anka12 otrzymał podziękowanie od
mrO
Anka12

Podziękował : 346 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Postprzez cabochard » 13 lis 2018, o 22:20

Polecany na Wizażu krem w sporej promocji. Promocję przyciągnęłam, bo nie chciało mi się go kupować w cenie regularnej a napaliłam się na wypróbowanie :devil
Kremik faktycznie fajny, choć bez szału.
każdemu według jego przekonań
cabochard

Podziękował : 42 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień