Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez adi250 » 27 wrz 2018, o 01:28

Witam, około 8 miesięcy temu, będąc w pracy pomyślałem o czerwonym Golfie 4. Myślałem że fajnie było by mieć takie auto i nieświadomie wizualizowałem ten model. Po 5 min. wyjrzałem za okno i patrzę a tu ktoś przyjechał identycznym Golfem. Przypadek? Między czasie miałem 4 inne auta gdyż zmieniałem auta jak rękawiczki a o Golfie dawno zapomniałem. Jest już 27 wrzesień i wczoraj przypadkowo kupiłem w okazyjnej cenie Czerwonego Golfa 4. Identycznego jak ten o którym myślałem. Dzisiaj własnie sobie o tym przypomniałem i przeżyłem lekki szok!
Pozdrawiam!
adi250

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez jaskier » 27 wrz 2018, o 09:30

Witajcie ponownie,
Ja sobie chyba przyciągnęłam omdlenie. Otóż jakiś czas temu, jak dopiero uczyłam się biegać ( :/ ), to czasem było ciężko i mówiłam sobie "póki nie padnę na ryj, będę biegła", no i oczywiście już się widziałam, jak mi się nogi zatrzymują, a góra leci dalej... Mówisz, masz! Wczoraj tak się grzmotnęłam w kolano, że aż zeszłam!
No i teraz chciałam pisać, że jednak fajnie mi to Pole zorganizowało, bo jak biegam, to na ogół jestem sama, a wczoraj byłam wśród ludzi i nawet jednego tknęło, żeby pójść za mną te 2 metry na kanapkę, dzięki czemu padłam wprost w jego ramiona, zamiast na stół lub stołek, albo prosto na podłogę... ale w innym wątku Scarlett pisze, żeby nie antropomorfizować zjawiska! Więc to jednak nie jest taki jakby anioł stróż, który mi spełnia życzenia i układa świat po mojej myśli, tylko ja sama (my wszyscy) jesteśmy tacy mądrzejsi od samych siebie? :?: :thinking

Jakby nie było, że sobie tak pozwolę zmieszać wątki, dziękuję za to wydarzenie, bo uświadamia mi, jak bardzo można tej sile zaufać! <3
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez mrO » 27 wrz 2018, o 13:13

Tak wiem że znowu pierdoloła i to już któryś raz, ale po raz kolejny mało co mnie nie wyrwało z butów.
Więc od jakiegoś czasu znowu testowałem i chciałem porozmawiać z pewną osobą, ale chyba bardziej ją zobaczyć. No i po części porozmawiać i pochwalić się co udało mi się w życiu przyciągnąć. Zawsze lubiłem tą osobę, dobrze nam się rozmawiało i po prostu czuć było od niej prawdziwą szczerość i uprzejmość w stosunku do drugiego człowieka.
I tak udało mi się ją zobaczyć wielokrotnie ( ostatnio dużo podróżuje) i o dziwo widziałem ją dość często w samochodzie. Jednak ona mnie nie widziała. Pomyślałem sobie, no dobra skoro ją zobaczyłem i to nie raz, to uznajmy to jako "achievement unlocked" i jedziemy dalej. Bo w końcu chciałem ją tylko zobaczyć.

Musiał dzisiaj kupić coś sobie w sklepie specjalistycznym, a że w okolicy jest ich jak na lekarstwo, to musiałem się wrócić do pierwszego w którym byłem, bo było tam wszystko co chciałem, ale myślałem że w innych będzie większy wybór.
Kupiłem, wychodzę, rozglądam się lewo, prawo i aż mnie zamurowało. Ulica była pusta, a jedyną osobą która szła w moim kierunku była właśnie ona. Było to tak nierealne, że pierwsze o czym pomyślałem to "patrz w dół i uciekaj do samochodu", ale po chwili przyjęcia na klatę "cosięwłaśniewydarzyłoowłaśnieterazwtymmomencie" przywitałem się i zacząłem rozmowę.

Wiecie, ze sklepu do sklep, korki, piesi na pasach, znaleźć miejsce parkingowe. Zdążyłem jeszcze wyskoczyć do kilku salonów operatorów w mieście i BACH. Mała rzecz, ale cieszy.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Pozytywna
mrO

Podziękował : 86 razy
Otrzymał podziękowań: 282 razy

Postprzez Pozytywna » 27 wrz 2018, o 13:43

Dobre kilka miesięcy temu pomyślałam, że chciałabym pracować z pewną kobietą. Miało opinię osoby z która nie łatwo się współpracuje. Chciałam to mam....tylko teraz już nie chcę :( Proszę Wszechświat by ją zabrał ode mnie :D Trzeba uważać czego się chce.

Za ten post autor Pozytywna otrzymał podziękowanie od
Anka12
Pozytywna

Podziękował : 49 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez mrO » 4 paź 2018, o 18:49

Dobrze wiedziałem że w nowym miejscu pracy będzie ktoś interesujący, po prostu wiedziałem. No i jest.
Zabawne jest to jak to wszystko się rozwija, ale lepsze jest doświadczenie tego jak każdego dnia coraz więcej części układanki zaczyna do siebie pasować. :lol:
Jednak nie ma tak dobrze. Oczywiście musiał znaleźć się jakiś "przyjaciel", który pewnie mnie znienawidzi (jak to zawsze) bo on tyle lat się starał i nic mu nie wyszło. :parrot
Jak to robię ? Po prostu wybieram film jaki chcę obejrzeć i rozsiadam się wygodnie w fotelu. To tylko film
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 3
Anka12, Pozytywna, Wenus21
mrO

Podziękował : 86 razy
Otrzymał podziękowań: 282 razy

Postprzez niweleta » 8 paź 2018, o 21:25

miałam ostatnio jedno wielkie przyciągnięcie, trochę nieświadome, ale aż mnie wcięło.

Nie chce zagłębiać się w szczegóły, ale piszę artykuły, gdzie moim zadaniem jest powoływanie się na śmieszne "mądrości" zasłyszane w internecie. Napisałam tekst o godzinie 9, powołując się na cytat jednego faceta. Tego samego dnia o 21 dostałam na moim prywatnym fb wiadomość od tego faceta, związaną zupełnie z czymś innym.
No i niby spoko...tylko że: ja i ten facet się nie znamy zupełnie, totalnie nic-zero, jest on przypadkowym nieznajomym z internetu z którym nie gadałam nigdy, tekst nie poszedł jeszcze w świat, a poza tym ja nie piszę pod swoim nazwiskiem!!! :o

Za ten post autor niweleta otrzymał podziękowanie od
Anka12
niweleta

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez wonder_woman » 15 paź 2018, o 10:24

Pisałam już o tym w wątku o przyciągniu miłości, ale rozwinę temat. Przez 5 lat byłam w dysfunkcjnym związku, w miejscu w którym nie chciałam, otoczona ludźmi których nie lubiłam. Pewnego dnia moja psychika nie wytrzymała i rzuciłam wszystko w diabły. Zanim jednak to zrobiłam wizualizowałam sobie dość często nowy i szczęśliwy związek, bez cech fizycznych partnera, jedynie cechy charakteru. I kilka miesięcy po rozstaniu właśnie na niego trafiłam :) Szczęśliwa byłam ogromnie, zmieniłam miejsce zamieszkania, wyprowadziłam się z rodzinnego miasta, zaczęłam żyć, ale po jakimś czasie zaczęły wyłazić demony i popadłam w lęki gdzie wmawiałam sobie, że nikt mojego faceta nie lubi, że mówią o nas źle, itd. Niestety okazało się to prawdą, ale na własne życzenie. Kiedy zrozumiałam, że to.moja wina wzięłam się w garść i wszystko cudownie się odmieniło. Teraz wszyscy go bardzo lubią i cenią :)

Przed wyjazdem do nowego miasta i napisałam list o wymarzoną pracę, znalazłam dość szybko robotę, ale to nie było to, choć w firmie zostałam. Przenieśli mnie najpierw do jednego działu gdzie już było blisko do wymagań z listy, a teraz jestem jeszcze w innym dziale, gdzie wszystko się zgadza, choć ja nie wiem czy tu chce być :mrgreen: No, ale prawo przyciągania działa, choć od tego odeszłam, to czas wrócić.
wonder_woman

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień