Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Renata » 28 sie 2018, o 21:36

Czasami pragniemy czegoś, a jak to się już spełni, to wcale nie czujemy się szczęśliwi, a wręcz zasmuceni. Tak było w przypadku mojego pieska. Wiecznie „żywego”, pełnego energii, bardzo do nas wszystkich przywiązanego.Tak bardzo, że będąc w domu chodziła i sprawdzała, czy wszyscy są. Tak do nas przywiazanego, że były problemy by zostawała sama w domu.
Miałam głośną nadzieję, że po naszym urlopie spokornieje, wyciszy się i przestanie w końcu dręczyć sąsiadów z bloku :D

No i stało się. Piesek spokorniał, śpi całymi dniami, bawi się już nie tak chętnie jak kiedyś... Ta pokora wcale mi się nie podoba. Zaczarowałam swoją psinę tak jak chciałam, ale chyba na powrót ją odczaruję ;)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 638 razy
Otrzymał podziękowań: 818 razy

Postprzez Zorja » 28 sie 2018, o 22:00

A Wiesz, ja mam gluchego kota. I on nie dość że jest straszny rozrabiaka to jest przeraźliwie głośny, aż czasem wstyd przy sąsiadach bo "płacze" jak małe dziecko. Kiedyś przez myśl mi przeszło: a gdyby on tak się nie darł... Ale szybko to skreśliłam bo już wolę by się darł niż żeby coś mu się stało. Natomiast próbuje je "zmienić" by przestały chodzić po blatach w kuchni. Ale wyłazi moja słabość, nie potrafię uwierzyć że kot przestanie to robić ani nie potrafię tego nie zauważać:P
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 52 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Postprzez feniks » 31 sie 2018, o 07:34

Ostatnio tak mi się porobiło że co pomyślę to mam (prędzej czy później) :D
Ostatni przykład 2 dni temu jadę do pracy i zobaczyłam kobitke ubraną w śliczną granatową sukienkę w kwiaty, pomyślałam, że taka chętnie bym założyła. Następnego dnia przed praca pojechałam na małe zakupy i już w ramach codziennej wdzięczności pomyślałam sobie jestem wdzięczna za kupno sukienki której chciałam. Ale myślę no nie przesadzaj jeszcze jej nie kupiłaś, poczekaj z tą wdzięcznością :mrgreen:
Doszłam na miejsce, patrzę a tam wisi Granatowa sukienka w kwiaty i ma identyczny krój (zaznaczę że nie planowałam przed praca jechać na zakupy, tylko to był taki poranny impuls)
feniks

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez violet_vill » 9 wrz 2018, o 20:57

A ja przyciągnęłam pracę moich marzeń, która odpowiada wszystkim punktom z mojej listy idealnej pracy <33 Najlepsze jest to, że praktycznie bez wysiłku i nie szukając :lovki
violet_vill

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez feniks » 9 wrz 2018, o 21:02

Podobnie jak ja :) już prawie rok pracuje w mojej wymarzonej pracy, która sobie przeciagnełam. Również spełnia wszystkie punkty z listy
feniks

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez JaneDoe » 17 wrz 2018, o 10:06

Soczek malinowy :D Uwilbiamy do porannej herbatki dodać kropelkę soku malinowego. Najlepszy jest oczywiście taki domowej roboty. Kiedyś dostawałam taki soczek od znajomej ale nasz kontakt się troszkę urwał. Przedwczoraj skonczył się nam sok i pomyślałam, ze fajnie byłoby jakbym mogła znowu spotkac się z tą panią i odkupić od niej trochę soku. Wczoraj dostalam od niej wiadomość, ze bedzie w Krakowie u lekarza i czy nie miałabym chwili żeby się spotkać. Odpisałam, że bedę mieć bo akurat nie pracuję i bardzo chetnie. Opdisała, że się bardzo cieszy i że przywiezie mi soczek! <3 <3 <3
JaneDoe

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień