Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez soma » 2 maja 2018, o 13:30

Rano badalam sobie przekonanie "nic nie ma za darmo". Chodzilo tu o jedzenie, nie ma jedzenia za darmo. Rozladowalam napiecia w tym przekonaniu i co sie dzieje...
Przed chcwila przyszedl nasz sasiad z klatki obok i pyta sie czy lubimy dorsze, bo nalapal tak duzo, ze nie miesci mu sie w zamrazalniku. No i dostalismy od niego 4-5 kg swiezutkich filetow z dorsza. Oczywiscie nic za to nie chcial.
Cuda prawdziwe.
soma

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Postprzez Zorja » 8 maja 2018, o 20:41

Bardzo nie lubię roboty papierkowej, raportów itp. A to część prowadzenia firmy. Od jakiegoś czasu pracuję nad tym by ilość takich rzeczy w moim doświadczeniu zmniejszyć. Np wisi mi nad głową od 3 miesięcy albo i dłużej raport dla GUS, którego raz - nie umiem zrobić, dwa - szkoda mi czasu na wgłębianie się w to, trzy - uważam za bzdurny. Więc go odkładam mimo ponagleń. I dziś dzwoni do mnie moja księgowa i mówi: "Dzwonili do mnie z GUS w sprawie raportu (Dlaczego do niej, a nie do mnie to nie wiem, ale cieszy mnie to:P) Ja wypełnię ten raport tylko proszę dane do logowania do systemu" Dziękuję:)
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy

Za ten post autor Zorja otrzymał podziękowania - 2
megip1, Pozytywna
Zorja

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Postprzez emerald » 8 maja 2018, o 22:34

Zorja napisał(a):Bardzo nie lubię roboty papierkowej, raportów itp. A to część prowadzenia firmy. Od jakiegoś czasu pracuję nad tym by ilość takich rzeczy w moim doświadczeniu zmniejszyć. Np wisi mi nad głową od 3 miesięcy albo i dłużej raport dla GUS, którego raz - nie umiem zrobić, dwa - szkoda mi czasu na wgłębianie się w to, trzy - uważam za bzdurny. Więc go odkładam mimo ponagleń. I dziś dzwoni do mnie moja księgowa i mówi: "Dzwonili do mnie z GUS w sprawie raportu (Dlaczego do niej, a nie do mnie to nie wiem, ale cieszy mnie to:P) Ja wypełnię ten raport tylko proszę dane do logowania do systemu" Dziękuję:)

Przeciez raporty do GUSu wypełnia ksiegowy/a, ;)
nie zostawiaj swoich wibracji samopas
emerald

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez Zorja » 9 maja 2018, o 08:50

O proszę. Czyli się wyprostowalo:) wszystko jedno. Efekt jest że ja nie muszę tego robić i mnie to cieszy:)
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Otrzymał podziękowań: 41 razy

Postprzez enn » 9 maja 2018, o 22:47

Przyciągam jak szalona, z tym, że moje przyciągnięcia manifestują się u innych osób :brawo Mam kilka pragnień, bardzo konkretnie sprecyzowanych. W ciągu kilku ostatnich tygodni dowiedziałam się, że 3 z nich przytrafiło się bliskim mi ludziom, niemal w stosunku 1:1 do tego, co sobie zaprojektowałam. Nie mam pojęcia, co o tym myśleć i czy w ogóle ma to jakieś znaczenie. Pewnie nie. Potrzebowałam tylko komuś to powiedzieć, a w realu nie mam komu, więc napisałam.
enn

Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez Miriam » 9 maja 2018, o 23:42

Odpadł mi bagażnik od roweru, odpadła też śruba, która stabilizuje tylny błotnik i wszystko klekotało jak bociany na przednówku. Dla mnie to dość konkretny smuteczek, bo codziennie ostatnio robię 40-km treningi rowerowe i perspektywa oddania roweru do serwisu na kilka dni (bo tyle w sezonie to trwa) była totalnie deprymująca -bez roweru czuję się jak bez nóg. I tak jadąc tym rozklekotnikiem w kierunku serwisu rugowałam z głowy przekonanie "na kilka dni" i wierzyłam, że panowie mi to zrobią od ręki. Na miejscu, wśród tłumu rowerzystów, Pan dość długo szukał odpowiednich, nietypowych śrub, padło "nie mamy i "się nie da". Ja na spokojnie czekałam - okazało się, że wszystko jest, pan załatwił mi to w przeciągu 30 min. i jeszcze wymienił wadliwą linkę hamulcową. Dziękuję <33
Poza tym, dziś, zaraz po rozmowie tel. z Tatą przyciągnęłam 2 osoby, o których z nim rozmawiałam. Zaraz po dostałam telefon od jednej, a 10 minut później mijałam drugą na przejściu dla pieszych :)
Miriam

Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez SnowWhite » 13 maja 2018, o 21:32

9 maja klient w pracy (pod wpływem %) obraził mnie paroma epitetami. Byłam jednocześnie smutna i wkurzona. Następnego dnia (10 maja) miałam wolne. Wnerwiona weszłam na jeden z portali na ogłoszenia o pracę weszłam w konkretną kategorię i jeśli ogłoszenie mi pasowało - wysyłałam. W sumie aplikowałam na 12 ofert.
Po godzinie i 15 min dostaję telefon z zaproszeniem na rozmowę! Pan zaproponował termin - 11 maj. Nie mogłabym wtedy pójść, bo od 11-15 maja jestem w pracy. Zaproponowałam, że mogę przyjechać tego samego dnia. Pan powiedział, że poczeka na mnie do 16:00. Podjechałam taksówką przed budynek o 15:45. Rozmowa trwała około 45-50 minut. Rekruter powiedział, że odezwie się z wynikiem o 9:00 w piątek.
O 9:20 telefon - MAM TĘ PRACĘ (niecałych 19 godzinach od zgłoszenia!!!)
W ten piątek przez cały dzień trawiłam wieści, podśpiewywałam, tańczyłam - wysokie wibracje na maxa :dance
"Freedom '90" z Pitch Perfect 3 podśpiewywałam sobie w ciągu dnia, a "Look what you made me do" Taylor Swift też się mi się z tym skojarzyło :devil
"Brakuje mi 5 klepki, ale za to mam 6 zmysł" ;)

Za ten post autor SnowWhite otrzymał podziękowanie od
Scarlett
SnowWhite

Podziękował : 135 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień