Magia liczb

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Magia liczb

Postprzez kotk0019 » 2 paź 2017, o 23:07

Scarlett napisał(a):Wątek połączony z wątkiem "Magia liczb".

A Ciebie zachęcam do przeczytania tego posta - szczególnie załącznika poświęconego synchroniczności, bo powtarzające się liczby to jedna ze synchroniczności ;)
viewtopic.php?f=3&t=471&start=80#p23817
A karty, senniki i tego typu rzeczy, które określają "ogólnie" co coś znaczy to raczej bym odrzuciła ;) Wszystkie takie kwestie są bardzo indywidualne.

Dziękuję za odpowiedź :D Wobec tego mam mieć świadomość, iż dostrzegam synchroniczność poprzez choćby liczby i dalej stosować PP bez rozdrabniania się nad tą liczbą? :D
kotk0019

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 2 paź 2017, o 23:08

Tak, stosuj PP i nie zastanawiaj się nad liczbami :) Jeśli są to super, a jeśli ich nie będzie to... też super :P
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
kotk0019
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1934 razy

Postprzez Likana » 5 gru 2018, o 14:14

Tez dosyc czesto widuje podwojne liczby (najczesciej na zegarze). Natomiast prawie codziennie widuje (zegar, rejstracje aut, czy gdzies w internetach) cyfry odpowiadajace dniu i miesiacu mojego urodzenia. Dla mnie to bylo raczej to, ze raz zobaczylam i zaczelam myslec o tej dacie i wciaz je widze, kiedys sporadycznie, a teraz juz prawie codziennie :thinking
Poczytalam o liczbach anielskich i piekne przeslanie maja dla mnie :angel:
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'
Likana

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Great Athlete » 22 paź 2019, o 17:15

Witam. Tak w skrócie, numer na drzwiach ma duży wpływ na życie ludzi mieszkających pod tym adresem. Nie wiem na ile jest to nowa informacja dla niektórych ludzi, ale na pewno może to poprawić życie wielu ludzi. Polecam poczytać więcej na temat wibracji mieszkania. Ja sam mam najlepszą dla mnie wibrację numerologiczną mieszkania i moje życie jest lepsze z każdym dniem.

mrO: Post przeniesiony do wątku poświęconemu ogólnej tematyce dotyczącej numerologii.
Great Athlete

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Poprzednia strona

Powrót do Swobodne dyskusje