Przyciąganie nowej pracy -komuś z Was się udało?

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie nowej pracy -komuś z Was się udało?

Postprzez dariaanna » 22 sty 2016, o 14:40

Bardzo ciekawe jak to jest mieć taką pracę ? :D
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 146 razy

Postprzez violet_vill » 2 lis 2017, o 22:30

Czy ktoś z was przyciągał kiedyś konkretną pracę w konkretnym miejscu? Znalazłam wymarzone dla mnie miejsce do pracy, ale z tego co się orientuję, nie szukają na razie nikogo nowego :(
violet_vill

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez violet_vill » 10 sie 2018, o 09:59

A ja mam problem z przyciąganiem pracy idealnej... Obecnie szukam czegoś nowego, ale nie mogę przyciągnąć dokładnie takiej pracy, jaką chciałabym mieć i nie wiem z czego to wynika :/ Stosowałam różne techniki i w efekcie zawsze jakąś pracę dostawałam, ale zawsze czegoś w niej brakowało istotnego. Nie wiem czy winne są moje przekonania i najpierw muszę je zlikwidować czy popełniam jakiś inny błąd. Teraz jestem na etapie bycia "pod ścianą" kiedy muszę szybko znaleźć stałą pracę, a równocześnie mam w głowie te wszystkie rzeczy, których oczekuję od pracy i których szukam i wiem, że przyjmę ofertę, która nie do końca mi pasuje to za jakiś czas będę żałować :x Nie wiem nawet czy się zabierać za jakieś techniki bo wszystkie związane z tym tematem szybko mnie męczą :(
violet_vill

Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Clover » 12 sie 2018, o 11:47

Przyjrzyj się swoim przekonaniom dotyczącym pracy, przekonaniom najbliższych osób, temu co słyszysz odnośnie pracy, jej zmiany itp. Ja w swoim otoczeniu miałam osoby, które wiecznie mówiły mi, że trzeba mieć pracę i że 'praca to praca' kiedy ja byłam niezadowolona ze swojej ówczesnej pracy, mówili, że do pracy idzie się żeby pracować, że w każdej pracy są ludzie, których wcale się nie lubi i są w stosunku do ciebie złośliwi, że na początku pracowniczej drogi nie zarobi się dużo i trzeba brać co dają. Długo miałam takie przekonania, bałam się 'puścić' starej pracy, ale z czasem wypleniłam tamte przekonania i wpoiłam sobie zupełnie inne. Postanowiłam się zwolnić z poprzedniej pracy mimo braku kolejnej pracy ale jednocześnie poczułam ogromną ulgę i szczęście, że tak zrobiłam. Dziś mam nową pracę, na którą wcale długo nie musiałam czekać, otrzymuję godne wynagrodzenie i ludzie są w porządku- nawet wiem, że będzie coraz lepiej z każdym z aspektów, po prostu wiem.
Zacznij od zmiany siebie, później zmień pracę :) Trzymam kciuki!
Clover

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień