Matryca energetyczna, DWUPUNKT

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Matryca energetyczna, DWUPUNKT

Postprzez blekitnykazi » 31 sie 2019, o 08:50

Chciałabym podzielić się moimi odczuciami na temat dwupunktu. Jestem po warsztatach u Kasi i Piotra (1 i 2 stopień)
Warsztat u Zofii Nieścior
Wcześniej robiłam tez warsztat z metody silvy w Warszawie u Andrzeja Wójcickiego.
Przeczytane książki min: fizyka cudów, matryca energetyczna i ponad 30 innych.
I to co mogę powiedzieć to poza wydanymi pieniędzmi na warsztaty nie zaobserwowałam kompletnie niczego. Chyba te wszystkie techniki nie są dla każdego, chociaż na warsztatach mówiono, ze dwupunkt działa zawsze. Ja osobiście nie czuje kompletnie nic. Ani gdy sama go wykonuje, ani gdy ktoś robi dwupunkt dla mnie.
Być może mam zbyt racjonalne i analityczne podejście do tego. U mnie porostu nie działa.
Ktoś mi zasugerował, ze może nie jestem otwarta duchowo, ale czy to naprawdę potrzebne, przecież dwupunkt to podobno fizyka kwantowa, a prawa fizyki działają niezależnie od tego, czy ktoś w to wierzy czy nie.
blekitnykazi

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez jaskier » 31 sie 2019, o 11:30

No ale przecież nie musisz nic odczuwać! Ani w trakcie, ani po, a jeśli piszesz, że nic się nie dzieje, tzn. że czekasz, a jak czekasz tzn. że masz opór, no a jak masz opór, to.... no wiesz! ;)
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez Rubin Carter » 3 lis 2019, o 13:16

Przepraszam z góry jeśli moje pytanie odstaje do poziomu dyskusji, mianowicie: czy egzorcyzm (w obrzędzie katolickim) blokuje trzecie oko ?
Nie ma w tym nic dziwnego
Rubin Carter

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 3 lis 2019, o 13:32

W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1934 razy

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP