Wizualizacja

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Wizualizacja

Postprzez Scarlett » 10 lis 2018, o 14:04

Konkretna to mozesz sobie kupic gazete :P
Jest wolna wola :) wizualizacja to technika wiec nie licz na dokladnosc 100% bo technika jest ulatwieniem pracy z podswiadomoscia i pp a nie gotowym przepisem.
Pisalam juz tutaj wielokrotnie, że wizualizacja przyciaga glownie emocje z wizualizowanych sytuacjo a nie kropka w kropke wizualizowana sytuacje. Choc to sie zdarza w 80%, ale nie jest norma.

Sorry za brak polskich znakow, ale pisze z tel.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 466 razy
Otrzymał podziękowań: 1705 razy

Postprzez Scarlett » 10 lis 2018, o 14:20

Oczywiscie wizualizowac mozesz wszystko, ale i tak konkretna osoba podejmie decyzje wiec czasem spelnia sie z inna. Byly juz tu takie przypadki.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez mrO » 10 lis 2018, o 14:28

stokrotkaaa napisał(a):Moje pytanie, co robię nie tak ? Generalnie spełnia się to co sobie wymarzyłam, ale nie do końca tak jakbym chciała.

Za bardzo się nastawiasz, nakręcasz, za bardzo precyzujesz. Tak i mówię to ja i tutaj zgodzę się ze Scarlett w 100%. Sam miałem bardzo dużo "percyzyjnych przyciagnięć", ale twoje są aż za bardzo. Masz tak duże oczekiwania, że sama im przeszkadzasz. Możliwe że tak bardzo je precyzujesz, że gdzieś w głębi siebie nie jesteś w stanie się do nich przekonać.
Tak, da się precyzyjnie osiągnąć to co chcesz, ale ja tak bardzo nie przykładam uwagi do tego jak to ma być. Określam to co chcę i jak to chcę, a resztę mam w nosie. Zapominam o tym.
Nie ma nic złego w kreowaniu filmów, rzeczywistości takiej jaką chcemy doświadczyć. Problemem jest to że za bardzo w to wszystko nie wierzymy, a przez to sami siebie sabotujemy.
Poza tym wielkie gratulacje, bo efekty wielkie :)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 92 razy
Otrzymał podziękowań: 289 razy

Postprzez Scarlett » 10 lis 2018, o 14:29

Albo jeszcze wyznaczamy im droge... A mamy wyznaczac cel, nie droge ;)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Łukasz » 10 lis 2018, o 15:05

Scarlett napisał(a):Albo jeszcze wyznaczamy im droge... A mamy wyznaczac cel, nie droge ;)

Od siebie bym jeszcze wspomniał o czymś co w zasadzie jest oczywiste, ale wiele ludzi o tym zapomina, załóżmy że wizualizujemy sobie spotkanie z X oraz z Y z tym, że z X mamy, lub mieliśmy jakiś kontakt kiedyś, a z Y nie. Jeśli spotkanie z X nastąpi mniej więcej tak jak chcieliśmy to nie powinno nas to dziwić (przykład: przyjaciel z dzieciństwa nie widziany 5(!) lat, dzwonię do niego w maju, był zajęty, spoko. Zapominam o całej sprawie, pewnego lipcowego popołudnia, myślę sobie co tam u mojego starego kumpla, słuchając równocześnie ścieżki dźwiękowej z gry w którą graliśmy w dzieciństwie i ni z gruchy ni z pietruchy on po 15 minutach dzwoni i umówiliśmy się na spotkanie.) :)

Wyobrażenie owego czy owej ,,Y'' gdy się jego/jej jeszcze nie znało nie może przynieść przed poznaniem konkretnego efektu bo nie wiemy kto to.
Łukasz

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Scarlett » 10 lis 2018, o 17:06

viewtopic.php?f=3&t=598#p24278
Takie mądrości znalezione przy sprzątaniu :D
Coś co nawiązuje do tego co już dziś wcześniej napisałam :)
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
jaskier
Scarlett

Postprzez jaskier » 10 lis 2018, o 17:15

To i tak macie fajnie. Wprawdzie nie stosowałam jeszcze _celowej_ wizualizacji (to było bardziej na zasadzie co by było gdyby..), ale z dotychczasowego mojego doświadczenia wynika, że jeżeli opracuję jakiś scenariusz wydarzeń dla konkretnej sytuacji, to mogę być pewna jednego - historia na pewno potoczy się inaczej!
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 7 razy

Postprzez Scarlett » 10 lis 2018, o 17:22

jaskier napisał(a):To i tak macie fajnie. Wprawdzie nie stosowałam jeszcze _celowej_ wizualizacji (to było bardziej na zasadzie co by było gdyby..), ale z dotychczasowego mojego doświadczenia wynika, że jeżeli opracuję jakiś scenariusz wydarzeń dla konkretnej sytuacji,to mogę być pewna jednego - historia na pewno potoczy się inaczej!

Przekonanie :(
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez jaskier » 10 lis 2018, o 17:27

Ojej, przez chwilę się zastanawiałam, jak to zrobiłam, że napisałam na różowo! :wstydnis

A tak do rzeczy, teraz może przekonanie, ale również wspomnienie - nawet w tej chwili widzę siebie, jak zaiwaniam spóźniona do szkoły i wyobrażam sobie jak się grzecznie, rzeczowo i asertywnie wytłumaczę, no a jak dotarłam, to było jak zwykle - zgarnęłam opierpapier i usiadłam grzecznie i bez słowa w ławce... Dawne czasy! :D

No ale wizualizacja jeszcze przede mną, na razie przerabiam dwupunkt, kwanty i miłość własną, a przede wszystkim życie w TiT, a pomysł Black wydaje mi się na to wszystko świetny! <3
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 7 razy

Postprzez Scarlett » 10 lis 2018, o 17:28

Ja już dzisiaj z rozpędu zrobiłam "edytuj" zamiast "cytuj" :lol: bo cały dzień tu robię porządki.
Przekonania biorą się z doświadczeń ;)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Techniki PP