LOTTO - jak grać, żeby wygrać?

przyciąganie spraw materialnych, pracy, kreowanie obfitości

Re: LOTTO - jak grać, żeby wygrać?

Postprzez taxi12 » 9 sie 2018, o 13:46

UP recykling jest fajna metoda zarobku.Nie trzeba wygrywać w lotto Ja jestem minimalistą
kocham życie
taxi12

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez easy » 18 sie 2018, o 05:34

A możesz trochę więcej napisać na ten temat?
easy

Podziękował : 25 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 9 sty 2019, o 13:16

W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
qetsiyah
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1934 razy

Postprzez Scarlett » 15 sty 2019, o 08:38

W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Anka12
Scarlett

Podziękował : 492 razy
Otrzymał podziękowań: 1934 razy

Postprzez vint » 12 cze 2019, o 19:02

Prawdopodobnie starzy "prawoprzyciąganiowi" wyjadacze tylko ziewną w obliczu tej oczywistości ;), ale mimo to podzielę się swoim doświadczeniem.
Od czasu do czasu razem z moim najlepszym przyjacielem gram w lotto. Liczby wybieramy razem i dzielimy się na pół kosztami wysłania kuponu. Do tej pory udało nam się wygrać w sumie 4 razy. Raczej maleńkie sumki, ale zawsze sprawiają nam niesamowitą radość. Zauważyłam jednak bardzo ciekawą rzecz. Nasza do tej pory największa wygrana trafiła się nam kiedy po bardzo przyjemnie i wesoło spędzonym dniu wracaliśmy do domu i, przejeżdżając obok kolektury, spontanicznie wypełniliśmy los. Nie wiem jak mój przyjaciel, ale ja chwilę później kompletnie o tym zapomniałam i dalej delektowałam się dniem. Nawet zapomniałam spytać się go później czy coś wygraliśmy! Sam mi o tym przypomniał!
Kolejna wygrana jest z ubiegłego tygodnia. I znowu miało miejsce coś podobnego. Przez cały dzień miałam wyjątkowo dobry humor i taki lekki nastrój. Chyba nawet udało mi się przez większość czasu być w "tu i teraz" i odczuwać szczęście. Przez chwilę nawet pomyślałam sobie, że może tym razem też wygramy bo jest tak fajnie, ale chwile później już byłam z powrotem w "tu i teraz". No i proszę!

Dla porównania: do tej pory nigdy nic nie wygraliśmy kiedy mój humor danego dnia/tygodnia "szorował po dnie" albo wspólnie stwierdzaliśmy, że potrzebujemy tej wygranej.
vint

Podziękował : 3 razy

Postprzez mrO » 13 cze 2019, o 10:30

vint napisał(a):Prawdopodobnie starzy "prawoprzyciąganiowi" wyjadacze tylko ziewną w obliczu tej oczywistości ;), ale mimo to podzielę się swoim doświadczeniem.

Starzy wyjadacze i z takimi rzeczami mają problemy w obliczu takich oczywistości 8-)

Każde doświadczenie warte jest podzielenia się z innymi z jedynego i głównego powodu, aby pokazać innym że można. Że to nie są jakieś wyssane z palca bajeczki, jakieś urojenia wariatów tylko najprostszy związek przyczynowo-skutkowy :)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 2
domi, vint
mrO

Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 415 razy

Postprzez vint » 19 cze 2019, o 10:59

No i jeszcze raz się udało! :hopsa
W ubiegłym tygodniu. Znowu kompletnie o tym nie myślałam (jak to dobrze jest oddelegować wypełnianie i wysyłanie kuponu kumplowi! Moje jedyne zadanie to było podać mu moje trzy liczby), znowu byłam mocno w "tu i teraz", a mój stan emocjonalny mogę określić jako głównie neutraly i lekko pozytywny. A w tygodniu tylko raz pomyślałam sobie coś w tym stylu: "Fajna zabawa! Ale byłby numer jakbyśmy znowu coś wygrali."
vint

Podziękował : 3 razy

Postprzez qetsiyah » 18 lip 2019, o 14:34

Jak mam dobry humor zawsze trafiają się wygrane, głównie "czwórki" i "trójki" ale przeceż to i tak dużo! Nie ma tygodnia żebym czegoś nie wygrała
qetsiyah

Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Postprzez Miriam » 5 sie 2019, o 09:27

Dziś natknęłam się na taki artykuł, zostawiam :)

https://finanse.wp.pl/wygral-193-mln-w- ... 399335553a

Jeśli o mnie chodzi - w Lotto udało mi się do tej pory wygrać 2 trójki i jedną czwórkę. Mechanizm podobny, jak w paru opisanych wcześniej historiach: dobry humor, nie myślałam o tym kompletnie, nie czekałam. Gram z reguły, jak są kumulacje.
Miriam

Podziękował : 53 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Born1975 » 5 sie 2019, o 15:57

Jest też inny artykuł o tym gościu: https://finanse.wp.pl/dzekpot-czyli-o-w ... 914252929a

Jak się w to wczytamy trochę głębiej to widać sporo nieścisłości.
Born1975

Podziękował : 858 razy
Otrzymał podziękowań: 610 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca, pieniądze i kreowanie obfitości