Tarot

medytacja, ezoteryka, nauki wschodu

Re: Tarot

Postprzez feniks » 18 lis 2018, o 12:57

Co do tarota to mysle podobnie do was, ale nie do końca. Uważam że nasze życie jest jak drzewo ma mnóstwo gałęzi ( nasze drogi życiowe) i w zależności która wybierzemy tak żyjemy, to nas spotyka co wybraliśmy. Mamy wpływ na nasze życie ale pewien schemat albo pewne rzeczy które są na pisane - wydarza się. Chodzi mi o ogólny opis a nie szczegóły, przykładowo ktoś ma w życiu dostać np pisarka jak do tego dojdzie jego sprawa i wolna rola. Może w wieku 50 lat stwierdzić ( w końcu posłuchać swogo wnętrza) że chce pisać mimo że całe życie ta osoba była np lekarzem. Całe życie kreuje według własnej woli ale celem jej życia jest pisanie i jak do tego dojdzie to jej sprawa.
miałam kiedyś przyjemność ( dawno temu jak miałam z 18 lat) być u szeptunki z Ukrainy, niesamowita osoba niby zwykła babcia ( bez zbędnych rekwizytów typu kule świece i inne tego typu rzeczy) a to co mi mówiła powalił mnie z nóg. Nie chodzi o to co mnie spotka w przyszłości ( szczerze to nie pamiętam co mi powiedziała) ale o to co było w przeszłości. Byłam wtedy zakochana po uszy w chłopaku, którym nie wyszło (osoby 3 przeszkodziło nam być razem) i ta babcia zaczęła mi o nim opowiadać, uwierzcie mi że musiałam mieć wytrzeszcz oczu jak ja słuchałam i nie gadała mi ogolnikam, tylko jak byśmy rozmawiał o wspólnym znajomym a ona znała nasza przeszłość. Nie umiem tego wytłumaczyć niczym innym jak tym że są prawdziwe osoby które potrafią czytać intuicyjnie karty ( potrafią wejść w pole i wziąć informacje) nie są to osoby medialne które dla kasy robią show :)
Kobita skupiła się na mnie i oczyszczeniu mnie żebym mogła żyć i rozwijać się dalej, bo tamta sytuacja mocno mnie zablokowała. Oczyscila mnie woda nad którą się modliła.

Uważam że dobra wróżka potrafi czytać z Pola informacji, ale my też wiemy że możemy kreować swoje życie i gdy np pozdejmujemy jakieś blokady z nas, to automatycznie nasze życie się zmieni, gdy jesteśmy otwarci na zmianę. Ale mimo to uważam że pewne rzeczy w życiu są nam pisane ( przyszliśmy po coś na ten świat żeby przeżyć)
feniks

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Tarot

Postprzez Mal » 19 lis 2018, o 15:46

Ja do tarota jestem nieprzychylnie nastawiona...

Zgadzam się z Feniks co do kwestii, że są osoby, które mają zdolności, ale są także inni, którzy żerują na nieświadomości i zaufaniu ludzi.
Mal

Podziękował : 204 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Poprzednia strona

Powrót do Rozwój duchowy