Tarot

medytacja, ezoteryka, nauki wschodu

Re: Tarot

Postprzez Born1975 » 17 lis 2018, o 16:31

Olenka1985 napisał(a):Hmmm to ja mam pytanie.
Polazlam do wróżki,niestety wypeplalam koleżankom nieświadoma..po czym dowiedziałam się,zę w takich sytuacjach jak ma się za długi jezor to wszystko się układa na odwrót....nosz k*** jak żyć

Nie chodź do wróżek, bo to bez sensu. One nie znają prawdy. Zazwyczaj mają dobre pojęcie o ludzkiej psychice i tyle. Nie ma czegoś takiego jak przeznaczenie, to jest sprzeczne z ideą PP. Pewne rzeczy oczywiście da się przewidzieć, ale wynika to z naszego życia. Tak samo jest z jasnowidzami. To wszystko działa na zasadzie statystyki. Po prostu statystycznie ileś tam rzeczy okaże się prawdą i nic więcej. Pamiętaj, że swoje życie kształtujesz tylko Ty i że jest ono sumą podejmowanych decyzji.
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez Olenka1985 » 17 lis 2018, o 16:55

Nastraszyła mnie wiedźma tym, że wszystko będzie na odwrót i powiem Wam, że myśle o tym cały czas...po czym i tak mi kazała iśc do kościoła bo przecież to wszystko od Pana Boga zależy... :mur: :amen serioooo. Ja sie pytam kaj mój mąż i dzieci????i moje pisiont złotych
"Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Jeśli wróci- jest Twoje
Jeśli nie- nigdy Twoje nie było."
Olenka1985

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 17 lis 2018, o 16:57

Sama jej dałaś to pisiont złotych :lol:
A tak poważnie, to musisz sobie zadać pytanie: w co ty tak naprawdę wierzysz?
a) w to, że ktoś Ci wymyśli albo wyciągnie życie z kapelusza? (bądź innych fusów)
b) w to, że sama jesteś kreatorem swojego życia?

Jeśli wybierasz opcję a), to niestety, ale nic tu po Tobie. Jeśli wybierasz opcję b) to możesz naprawdę dużo zmienić jeśli puścisz opory i nie będziesz tak zdesperowana na tego cholernego faceta.
Każdy z nas ma te same predyspozycje. To co dalej będzie też zależy od nas samych.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1723 razy

Postprzez mrO » 17 lis 2018, o 17:00

To i ja coś napiszę. Idąc do wróżki czy jakieś tam innego ziemby pozwalasz, aby ktoś narzucił ci swoją rzeczywistość. Przyjmujesz ich wierzenia i to jest główny powód że tak bardzo i tak często dochodzą one do skutku. Nawet jeśli nie myślisz o tym świadomie, wystarczy że oni zasieją swoje ziarenko.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Scarlett
mrO

Podziękował : 98 razy
Otrzymał podziękowań: 301 razy

Postprzez Olenka1985 » 17 lis 2018, o 17:02

..co do faceta to wszystko jest na nie, nawet wróżka :bigsmile ( bez komentarza)
nie wiem co ona w sobie ma ale kolejki są takie, że chcą się pozabijać :shock:
Olenka1985

Postprzez Scarlett » 17 lis 2018, o 17:06

To nie z nią jest coś nie tak - ona jest przedsiębiorcza i to jej pomysł na biznes. To ludzie są ciemni, że w to wierzą 8-)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1723 razy

Postprzez Born1975 » 17 lis 2018, o 17:07

Olenka1985 napisał(a):nie wiem co ona w sobie ma ale kolejki są takie, że chcą się pozabijać :shock:

Chcesz wiedzieć co ma w sobie? NIC. Wypracowała sobie renomę to i ludzie chodzą i zostawiają jej swoje pieniądze. Ja Ci powróżę za free, a jestem w tym lepszy od owej wróżki i piszę to całkiem serio. Z tym że moje wróżenie opiera się na prawach takich jak PP....Kumasz? Nie potrzebujesz nikogo, bo Ty tworzysz swój świat, więc jak poznasz rządzące nim prawa, to sama sobie będziesz wróżyć, a skuteczność będzie wynosiła 100% :D
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez Olenka1985 » 17 lis 2018, o 17:07

Scarlett napisał(a):To nie z nią jest coś nie tak - ona jest przedsiębiorcza i to jej pomysł na biznes. To ludzie są ciemni, że w to wierzą 8-)

7.500 w tydzień :P chyba zostanę wróżkiem :devil
Olenka1985

Postprzez Olenka1985 » 17 lis 2018, o 17:08

Born1975 napisał(a):
Olenka1985 napisał(a):nie wiem co ona w sobie ma ale kolejki są takie, że chcą się pozabijać :shock:

Chcesz wiedzieć co ma w sobie? NIC. Wypracowała sobie renomę to i ludzie chodzą i zostawiają jej swoje pieniądze. Ja Ci powróżę za free, a jestem w tym lepszy od owej wróżki i piszę to całkiem serio. Z tym że moje wróżenie opiera się na prawach takich jak PP....Kumasz? Nie potrzebujesz nikogo, bo Ty tworzysz swój świat, więc jak poznasz rządzące nim prawa, to sama sobie będziesz wróżyć, a skuteczność będzie wynosiła 100% :D

dobra wróż :P
Olenka1985

Postprzez niweleta » 17 lis 2018, o 19:32

Ja też co do wróżek i tarotów mam takie zdanie, że co powiedzą to można tym tak przesiąknąć, że rzeczywiście się to spełni. Jeśli mocno w to uwierzymy, to to wykreujemy. Dlatego nie chodzę i nie oglądam/nie czytam. Chcę sama kreować.

Poza tym wróżbici itp. zawsze tak ładnie to powiedzą, tak ubiorą w słowa, że choćby 10ciu osobom powiedzieli to samo, każdy odniesie to do swojej sytuacji i znajdzie coś dla siebie :) Niektórzy mają po prostu gadane i na tym zbijają pieniądze. Ja chyba do końca życia zapamiętam jak rozbawiła mnie audycja w radiu wróżbity Macieja, gdzie kobieta pytała go jak wyjaśni się sprawa sądowa jej córki? na co wróżbita powiedział, że on widzi, że ta sprawa dotyczy dziecka. Kobieta mu mówi: no nie bardzo...chodzi o projekt, który wykonała w pracy. Na co on: A widzi Pani? Miałem racje! Ona stworzyła ten projekt i jest tak jakby jego matką. Czyli chodzi o jej dziecko, tylko w formie projektu! :lol: :lol: :lol:
niweleta

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozwój duchowy