Witam

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Witam

Postprzez Great Athlete » 18 paź 2019, o 09:16

Piszę, żeby się przywitać. Jestem zainteresowany znajomościami z ludzmi, którzy wierzą w i stosują prawo przyciągania na co dzień. Pochodzę z Wielkopolski, chętnie się spotkam na coś w rodzaju mastermind. Nie mam znajomych, z którymi mógłbym rozwijać się w taki sposób, a wiadomo że to z kim się zadajemy ma ogromny wpływ.
Great Athlete

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Witam

Postprzez Born1975 » 18 paź 2019, o 14:47

Witam :D

Mastermind w realu to nie bardzo, ale przez internet chętnie wezmę udział :D
Siempre juego con mis reglas.
Born1975

Podziękował : 858 razy
Otrzymał podziękowań: 611 razy

Postprzez mrO » 18 paź 2019, o 15:11

Zgłebianie tego wszystkie określonego jako PP i wszystko z nim związane to bardzo osobista i indywidualna podróż. Moim zdaniem spotkanie się z innymi i rozmowa na ten temat nic nie daj z prostego powodu, wcześniej czy później ktoś będzie chciała przekonać innych że tylko on ma rację, prawda jest po jego stronie a wszyscy inni się mylą, albo nieznaja. Albo się gówno znają.
Tutaj nie chodzi o to aby spotykać się z innymi i wymieniać się informacjami, nie powinno się tego traktować jak jakaś grupowa nauka przed egzaminem.
Każde życie jest indywidualne, każdy ma swoje sposoby, każdy podchodzi do tego na swój sposób. Tego nie mozna się nauczyć od innych,. To trzeba przeżyć. Trzeba próbować, próbować i jeszcze raz próbować, aż w końcu się uda. A uda się, bo to się udaję. Jednak wymaga to sporej pracy nad samym sobą, nad tym kim się jest, co ma się w głowie i jakim życiem się żyje. Tutaj wymagany jest tzw. "shadowwork", w którym nikt ci nie pomoże, nikt za ciebie tego nie zrobi. Możesz czytać, pytać się rozmawiać z ludźmi. Radzić się ich, pytać na forum pisząc tysiące postów, a później robić z siebie znawce. Ale nic ci to nie da jeśli nie skupiasz się na sobie i nie zaczniesz iść przed siebie metoda prób i błędów, wypracować swoje własne przekonania. To twoje życie, twoja rzeczywistość, twój świat.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
jabu65
mrO

Podziękował : 132 razy
Otrzymał podziękowań: 420 razy

Postprzez Great Athlete » 19 paź 2019, o 21:40

Bardziej mam na myśli to, że spotykając się z ludźmi ambitnymi, którzy mają swoje cele, można się wzajemnie wzmacniać, motywować, znaleźć sposób na realizację celów. Może to być online, może być na żywo. Prawo przyciągania rozumiem bardzo dobrze. Nie zawsze je stosuję najlepiej dla mnie, ponieważ nie zawsze to potrafię, ale robię tak żeby było dla mnie najlepiej.
Great Athlete

Postprzez Born1975 » 19 paź 2019, o 23:13

Załóż czat (sugeruje na Telegramie) i mnie możesz wysłać link do niego. A kto będzie zainteresowany, to się zgłosi do Ciebie.

A teraz kończymy OT.
Siempre juego con mis reglas.
Born1975

Podziękował : 858 razy
Otrzymał podziękowań: 611 razy

Postprzez mrO » 20 paź 2019, o 08:02

Forum również jest dobrym miejscem aby się "spotkać", poznać interesujących ludzi, porozmawiać o tym co nas łączy, wymienić się informacjami/doświadczeniami. Wcale nie trzeba się spotykać "na żywo". No chyba że chce się być jak najbardziej przekonujący próbując zaoferować komuś jakiś gówniany MLM. Chcąc wcisnąć coś komuś naciągając inną osobą próbując na niej zarobić, próbować ją oszukać dla własnego zysku.
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Postprzez Great Athlete » 20 paź 2019, o 21:40

Jeśli pomyślałeś o mnie jako o jakimś mlmowcu to nie mogłeś się bardziej pomylić. Takie polskie myślenie, zakładasz że ktoś od razu chce cię naciągnać? Są ludzie, którzy na prawdę chcą się rozwijać i kontakt na żywo z innymi ludźmi o podobnej mentalności jest jedną z form takiego rozwoju. Jestem sportowcem, nie profesjonalnie i nie zarabiam w ten sposób ale to jest to co mnie pasjonuje.
Great Athlete

Postprzez mrO » 21 paź 2019, o 06:56

To była tylko moja opinia co do tego na czym głównie opiera się szeroko pojęty samorozwój w naszym kraju. Moja intencją nie było zrzucenie ci czegokolwiek, tylko napisaniu co o tym myślę, co ma trochę odzwierciedlenie w rzeczywistości i bardzo chciałbym ustrzec nowych użytkowników przed tym.
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Powrót do Powitania