PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

przyciąganie zdrowia, rozwój cielesny, odżywianie

Re: PIĘKNA Z NATURY, czyli o naturalnej pielęgnacji ciała

Postprzez Scarlett » 13 cze 2020, o 16:29

Z tego co kojarzę, to skład brązowej jest taki jak brązowej khadi, tzn. prawie, bo niektóre składniki się zmieniały miejscami. Ja używałam i czystej henny i tej brązowej.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 538 razy
Otrzymał podziękowań: 2342 razy

Postprzez niweleta » 24 cze 2020, o 14:52

Możecie coś polecić do pielęgnacji biustu?
Zależy mi na jak najbardziej naturalnym składzie. Schudłam sporo i chciałabym poprawić kondycję skóry na biuście. Ćwiczenia, masaże to wiem, ale chciałabym jakiś krem albo serum dodać do tego :)
niweleta

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Postprzez Likana » 30 cze 2020, o 15:03

Kiedyś taka różową tubka z Eveline była polecana wszędzie jako hit. Miałam ja - jak dla mnie całkiem ok, ale ona ma raczej malo naturalny sklad. Też chetnie poczytam na ten temat, bo za jakiś czas, po skończeniu karmienia, będę musiała w coś zainwestować ;)
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'
Likana

Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez JaneDoe » 2 lip 2020, o 16:15

niweleta napisał(a):Możecie coś polecić do pielęgnacji biustu?
Zależy mi na jak najbardziej naturalnym składzie. Schudłam sporo i chciałabym poprawić kondycję skóry na biuście. Ćwiczenia, masaże to wiem, ale chciałabym jakiś krem albo serum dodać do tego :)

Serum do biustu z Eveline osobiście używam i bardzo lubię (ma taki buduarowy- pudrowy zapach) niestety ma w składzie mikroplastik, podobnie jak równie skuteczne serum z Tołpy (skład troch lepszy niż Eveline).

Kilka lat temu hitem był krem do biustu marki PUPA i mogę potwierdzić, ze działa bardzo dobrze - niestety teraz jest trudno dostępny.

Z naturalnych widziałam Wypełniający balsam do biustu z Mokosh - skład bez zarzutu; dwa produkty z Nacomi i rożne produkty w seriach dla mam.

Bingo SPA ma bardzo fajną maskę do biustu z kwasem hialuronowym.

Pomoże olejek makadamia bo ma właściwości ujędrniające, masaże i zimne natryski.

Mam spory biust,na przestrzeni kilku ostatnich lat miałam duże wahania wagi (47kg-59kg) i nastolatką też nie jestem (32 lata),a dzięki masażom i odpowiedniej pielęgnacji biust wygląda super :)
JaneDoe

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Postprzez feniks » 2 lip 2020, o 16:36

Z bingo spa polecam kolagenowe balsam do mycia twarzy, rewelacyjny jest, skóra jest po nim delikatna i nawilżona, nie obciąża i nie wysusza.
https://bingospa.eu/pl/p/Kolagenowe-ser ... NGOSPA/122
feniks

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Postprzez Oleander » 4 lip 2020, o 16:12

Mam pytanko o henne. Do tej pory wypróbowałam Khadi i Sattve. Jeżeli chodzi o indygo, to wydaje mi się, że Khadi daje mi mocniejszy kolor. A czy któraś z was próbowała henny Orientana? Jeśli tak to będę wdzięczna za opinie :)
Oleander

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez Martinna » 30 lip 2020, o 09:36

niweleta napisał(a):Możecie coś polecić do pielęgnacji biustu?

A próbowałas marke nacomi, oni maja taki krem na biust i maja fajny skład bo tam sa same naturalne olejki. Ja to stosowałam jak byłam w ciązy i bardzo nawilżał, terz mój biut po karmieniu wyglada całkiem okej :). Kurka ja to chyba kupowalam w drogeri SPAM bo tam był duzy wybór róznych innych naturalnych kosmetyków i dobra cena. Obrazek
Martinna

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Martinna » 31 lip 2020, o 14:31

Oleander napisał(a):Mam pytanko o henne. Do tej pory wypróbowałam Khadi i Sattve. Jeżeli chodzi o indygo, to wydaje mi się, że Khadi daje mi mocniejszy kolor. A czy któraś z was próbowała henny Orientana? Jeśli tak to będę wdzięczna za opinie :)

a moze spróbuj z Delia ?
Martinna

Postprzez Martinna » 31 lip 2020, o 14:34

Scarlett napisał(a):Dziewczyny, polecam odżywkę Anwen :) Wyszło już ich kilka z serii odżywek (m.in. róża, irys, magnolia, orchidea), ale ja używam tej o zapachu bzu - nawilżającą do każdej porowatości. Bardzo się z nią polubiłam. Jest tańsza niż maski, a o wiele bardziej wydajna, bo niewielka ilość łatwo i szybko rozprowadza się po włosach. Nawet trochę się pieni ;) I cudnie, choć bardzo intensywnie, pachnie bzem. Jestem bardzo zadowolona i mam w planach wypróbować też inne.
Próbowałyście? Jak nie to polecam :)

Jesli chodzi o szampony do włosow to ja testowalam różne, te z anwen- też polecam, ale inne organiczne też i zauważyłam, że nawet te naturalne posiadają jeden składnik, który powodował, że swędziała mnie skóra głowy, był to Cocamidopropyl Betaine, który odpowiada za pienienie. Dużo szamponów naturalnych właśnie to ma :( potem wpadłam na markę Yope dostępną spam . Zamiennie stosuję je z anwen bo nic mnie tam nie podrażnia i nie przesusza skóry.

Wstawienie takich linków jest sprzeczne z regulaminem. Born1975.
Martinna

Postprzez cabochard » 14 paź 2020, o 20:55

Ja polecam ogólnie biotynę 10 mg w formie leku, paznokcie rosną jak głupie, włosy może nie ale baaardzo mało mi ich wypada i są mocniejsze.
cabochard

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowie, wygląd, świadomość ciała